Esileht Ilu Fotonoorendus

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Fotonoorendus

Postitas:
Kägu

Kas fotonoorendus on ka veel aktuaalne teema või on see näohooldus juba eilne päev ja on midagi efektiivsemat tulnud? 🙂 Kas keegi on hiljuti teinud ja jagaks kogemusi?

Kas tulemus on silmaga nähtav? Kas ùhest korrast ka piisab või tuleks mitu korda järjest teha? Soovitage Tallinnas või Tartus usaldusväärset ilukliinikut, kus seda teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegin Medemises ja mingit nähtavat tulemust küll ei olnud. Äkki kui aastaid ja aastaid teed, siis 10 aasta pärast on mingi vahe nendega, kes pole teinud, aga kes seda oskab nii täpselt öelda.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Veel kogemusi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegin 3-4 korda. Silmnähtavalt paremas toonuses nahk, punetus kadunud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siit järeldub, et ikkagi on töö tellija materialist. Mõnele mõjub väga hästi, teine ei saa arugi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siit järeldub, et ikkagi on töö tellija materialist. Mõnele mõjub väga hästi, teine ei saa arugi.

Või siis on natuke ka platseeboefektiga tegemist. Et raha on ju makstud, on midagi tehtud, ju siis on ka tulemus olemas. Punetuse vähendamise vastu laser muidugi aitab küll, selleks pole fotonoorendust tarvis, vaid piisab punetuse ravist IPL laseriga. Seda teen ise igal aastal, sest nahk on punetusele kalduv ja maskikandmine teeb hullemaks.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võid proovida ka plasmateraapiat, nn vampiirihooldust. Ma 2x teinud ja nahk on rohkem toonuses ja siledam kuigi ega mul enne ka mingit suurt häda nahaga polnud. Aga tundub, et aitab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siit järeldub, et ikkagi on töö tellija materialist. Mõnele mõjub väga hästi, teine ei saa arugi.

Või siis on natuke ka platseeboefektiga tegemist. Et raha on ju makstud, on midagi tehtud, ju siis on ka tulemus olemas. Punetuse vähendamise vastu laser muidugi aitab küll, selleks pole fotonoorendust tarvis, vaid piisab punetuse ravist IPL laseriga. Seda teen ise igal aastal, sest nahk on punetusele kalduv ja maskikandmine teeb hullemaks.

Midagi rumalamat annab välja mõelda – platseeboefekt! Ma ju näen, et nahk on paremas seisukorras.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Midagi rumalamat annab välja mõelda – platseeboefekt! Ma ju näen, et nahk on paremas seisukorras.

See ongi paljuski sinu peas kinni. Millegipärast igasugused objektiivsed uuringud nende laserprotseduuride suurt efekti ei kinnita. Aga milleks siin vahutada, sina käi aga protseduuridel edasi, kui ise oled rahul, siis see ongi ju kõige tähtsam.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Midagi rumalamat annab välja mõelda – platseeboefekt! Ma ju näen, et nahk on paremas seisukorras.

See ongi paljuski sinu peas kinni. Millegipärast igasugused objektiivsed uuringud nende laserprotseduuride suurt efekti ei kinnita. Aga milleks siin vahutada, sina käi aga protseduuridel edasi, kui ise oled rahul, siis see ongi ju kõige tähtsam.

Ja sina vaata kaugelt edasi “oi kui hapud on viinamarjad”. Ma võin ise olla su teaduslik tõestus ????

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja sina vaata kaugelt edasi “oi kui hapud on viinamarjad”. Ma võin ise olla su teaduslik tõestus ????

Mis hapud viinamarjad, ma olen ise ka teinud fotonoorendust. Ja teeks veel, kui see oleks väga efektiivne.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Punetuse vähendamise vastu laser muidugi aitab küll, selleks pole fotonoorendust tarvis, vaid piisab punetuse ravist IPL laseriga.

Fotonoorendus ongi IPL ning laser ja IPL on erinevad asjad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Fotonoorendus ongi IPL ning laser ja IPL on erinevad asjad.

Kliinikutes on need erineva hinnakirjaga protseduurid ja kuigi laser ja IPL on erinevad tehnoloogiad, on see kliinikutes ikkagi laserravi all.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Ilu Fotonoorendus