Esileht Rasestumine ja lapse ootamine FSH näit on paremaks läinud

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: FSH näit on paremaks läinud

Postitas:

Ei tea kui hea see on Aga hetkel 6 kuuga näit mis oli 29.8 oli nüüd FSH 21. Paremas munasarjas tühjus, vasakus midagi on. Alustasin estofem ja Duphaston raviga. Kas õnnestub kuidagi rasestuda eks aeg näitab kuigi lootust on vähe sest mul ei teki endal ka ovulatsiooni.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 01.07 21:26; 02.07 10:13; 02.07 10:30; 02.07 23:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tea kui hea see on Aga hetkel 6 kuuga näit mis oli 29.8 oli nüüd FSH 21. Paremas munasarjas tühjus, vasakus midagi on. Alustasin estofem ja Duphaston raviga. Kas õnnestub kuidagi rasestuda eks aeg näitab kuigi lootust on vähe sest mul ei teki endal ka ovulatsiooni.

Tere!

Oleneb, milline on Teie vanus ja millises tsüklifaasis verd andsite. Kopeerin siia referentsväärtused, mis mul enda vereanalüüside vastuse juures olid (käisin just juunis analüüse andmas).

FSH (U/L)
3,5-12,5 follikulaarfaas,
4,7-21,5 ovulatsiooni faas,
1,7-7,7 luteaalfaas, 25,8-134,8
postmenopaus

Mind huvitab, millisel viisil saite FSH näitu allapoole? Kas võtsite mingeid ravimeid, tegite muudatusi elustiilis või toitumises?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.07 08:39; 02.07 12:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas saame privaatselt suhelda?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 01.07 21:26; 02.07 10:13; 02.07 10:30; 02.07 23:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võin siia ka kirjutada loodan et kedagi ära ei tüüta. Kõik sai alguse dets kuus kui külastasin naistearsti sealt tuli välja et FSH on 29.8 sõin rohtu femoston kõige lahjemat. Vanus on 34a. Mul ei teki endal OV-d. Naistearst saatis viljatuskliinikusse et tema näeb ilusaid follkuleid jne, viljatusarst nägi hoopis nii suuri tsüste et munasarja ei näinudki. Ravimiga Regulon 21p peale söömist need kadusid. Parem munasari tühi, vasakus midagi on kuid mis kvaliteet ja kas lootust on seda ei tea. AMH näit on 0.02 mis on olematu. FSH 21 selle tegin menstruatsiooni eelviimasel päeval. Söön vitamiine, kuningakepi õli, inofic pulbrit. Viljatusarst määras nüüd estofem ja hiljem Duphaston ravimi kas see kõik kuidagi ka mõjub selgub

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 01.07 21:26; 02.07 10:13; 02.07 10:30; 02.07 23:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võin siia ka kirjutada loodan et kedagi ära ei tüüta. Kõik sai alguse dets kuus kui külastasin naistearsti sealt tuli välja et FSH on 29.8 sõin rohtu femoston kõige lahjemat. Vanus on 34a. Mul ei teki endal OV-d. Naistearst saatis viljatuskliinikusse et tema näeb ilusaid follkuleid jne, viljatusarst nägi hoopis nii suuri tsüste et munasarja ei näinudki. Ravimiga Regulon 21p peale söömist need kadusid. Parem munasari tühi, vasakus midagi on kuid mis kvaliteet ja kas lootust on seda ei tea. AMH näit on 0.02 mis on olematu. FSH 21 selle tegin menstruatsiooni eelviimasel päeval. Söön vitamiine, kuningakepi õli, inofic pulbrit. Viljatusarst määras nüüd estofem ja hiljem Duphaston ravimi kas see kõik kuidagi ka mõjub selgub

Ei tüüta absoluutselt. Mul on hea meel, Sinu näitel tuleb välja, et on võimalik FSH näitu vähendada. Sinul peaks see siis langema vähemalt 12,6 U/L-ni, et oleks normi piirides ja tasakaalus. Mul on mehel FSH näit väga kõrge ja seetõttu on häiritud normaalsete seemnerakkude tootmine. Loodetavasti saab korda. Ja loodan, et ka Sinul saab korda. AMH peaks olema sinu vanusel kõrgem, loodan, et keha taastab oma loomulikud fuktsioonid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.07 08:39; 02.07 12:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen sinu looga vist enne lugenud siit, hea teada, kuidas see Femostoni söömine mõjus.
Kui vereproov oli mensese viimastel päevadel, siis ikkagi tsükli alguse kohta (ca -5.päev) on näit liiga kõrge ja see vähenemine võib olla lihtsalt vereproovi kõikumine.
Võtke ravimeid ja loodame parimat, kuigi amh nii madal võib näidata, et munarakke lihtsalt ei ole, mida ovuleerida. Kust pole midagi võtta, sealt ei saa ka midagi kasvatada. Kui ravimid suurt tulemust ei anna, et oma munarakkudega saaks ivf teha (karta on, et loomulikul teel proovimiseks pole enam midagi raisata), siis peaksite mingiks ajaks kuskile tulevikumõtetesse mahutama võimaluse doonormunarakkude kasutamiseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii ilmselt on jah, eks näis mis need 2 kuud ravi teevad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 01.07 21:26; 02.07 10:13; 02.07 10:30; 02.07 23:05;
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine FSH näit on paremaks läinud

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.