Esileht Hobinurk Fuenteventura/ aprilli algus

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Fuenteventura/ aprilli algus

Postitas:

Oli plaan võtta nädal puhkust aprilli algul ja tahaks reisile minna.
Mis sihtkohta soovitate, kus suvine ilm oleks. Vaatasime Fuenoventurat. Kas kellelgi kogemusi? kuidas meeldis ja mis hotelli soovitate? Või mõni muu sihtkoht? Türgi ja Egiptus välistatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõtled sa Fuerteventurat?
Olen külastanud kolme Kanaari saart ja Fuerteventura on siiani kõige rohkem meeldinud. Rannad on imeilusad laiad liivarannad, saar ise on vaikne ja pole sellist ülerahvastatuse tunnet nagu Tenerifel tekib. Merevesi oli mõnusalt soe ja lapsed said palju ujuda. Tuulisem on see saar küll kui teised saared aga see on kuuma ilmaga pigem mõnus. Soojalt soovitaks ära käia saarel asuvas loomaaias, mis on väga puhas ja loomasõbralik.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.01 10:09; 06.01 22:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Corralejo on armas linnake. Sealt saab praamiga ka Lanzarotele.Tasub minna,vaatamisväärsusi on seal saarel kordi rohkem. Loomaaeda kindlasti soovitan Fuerteventural minna tasuta bussid köivad. Ja ega seal muud vaatamist ei olegi. Isegi giid ütles,et see rohkem selline tõeliselt “lösutamise ” saar. See ilus liivarand on ka kohe Corralejo ligidal,jalutuskäigu kagusel. Riu hoell on muidu kohe seal liivarannas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kanaaridest on see vist kõige soojem saar, aga ka kõige igavam. Lebotajale parim valik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Corralejo on armas linnake. Sealt saab praamiga ka Lanzarotele.Tasub minna,vaatamisväärsusi on seal saarel kordi rohkem. Loomaaeda kindlasti soovitan Fuerteventural minna tasuta bussid köivad. Ja ega seal muud vaatamist ei olegi. Isegi giid ütles,et see rohkem selline tõeliselt “lösutamise ” saar. See ilus liivarand on ka kohe Corralejo ligidal,jalutuskäigu kagusel. Riu hoell on muidu kohe seal liivarannas.

Selgituseks, et imeilusaid liivarandu pole saarel mitte üks vaid neid on kogu rannik täis. Meie olime päris allotsas Jandia poolsaarel kus pidavatki kõige ilusamad liivarannad olema. Vähemasti sealkandis olid rannas kilomeetritepikkused promenaadid ja tegime ikka väga pikki retki mõlemas suunas kui lebotamisest isu täis sai. Samuti ronisime saare kõrgeima mäe otsa, see oli jällegi tore retk, mis võttis pool päeva. Igal pool saarel elutsevad koopaoravad, lastele meeldis neid pähklitega toita.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.01 10:09; 06.01 22:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle Fuerteventura meeldis. Jah on pigem niisama lösutamise koht. Sooviran kas alla lõunasse või ülesse põhja. Üleval liivaduunid, ise tahtsin nàha aga sattusime pimedas mööda sõitma ja ei nàinud midagi. Soovitan auto paariks pàevaks rentida ja lààne poolt ka làbi sõita, sattusime jube àgedasse kohvikusse. Linnade nimesid hetkel peast ei màleta aga kõik linnad olid omamoodi huvitavad.
Ise kàisin 2016 jõulude ajal, siis nagu ookeanisse ei saanud ja tuuline oli. Aga muidu jah arvan et Aprillis vàga hea, juba vàga soe ja mitte vàga kuum ning mitte vàga tuuline.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.01 23:53; 18.01 02:12; 05.02 02:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui keegi Fuerteventurale või Tenerife jm kanti làheb, kas saaks mulle teene teha ja 2-3 potsikut 50ml Aloe Vera kreemi saata? Asun Inglismaal. Kreem maksab ca 1.50 eurot, kulud maksaksin kinni.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.01 23:53; 18.01 02:12; 05.02 02:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui keegi Fuerteventurale või Tenerife jm kanti làheb, kas saaks mulle teene teha ja 2-3 potsikut 50ml Aloe Vera kreemi saata? Asun Inglismaal. Kreem maksab ca 1.50 eurot, kulud maksaksin kinni.

Ma ei tea, kas siin nii odavat on, aga meenus endale see hea leht: https://aloepluslanzarote.es/gb/ Siit saab otse ise tellida, mingist summast saatmine tasuta. Kohapealt ostsin neid tooteid – väga head on. Kahjuks hetkel ise minemas pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui keegi Fuerteventurale või Tenerife jm kanti làheb, kas saaks mulle teene teha ja 2-3 potsikut 50ml Aloe Vera kreemi saata? Asun Inglismaal. Kreem maksab ca 1.50 eurot, kulud maksaksin kinni.

Ma ei tea, kas siin nii odavat on, aga meenus endale see hea leht: https://aloepluslanzarote.es/gb/ Siit saab otse ise tellida, mingist summast saatmine tasuta. Kohapealt ostsin neid tooteid – väga head on. Kahjuks hetkel ise minemas pole.

aitäh aga kahjuks vist pole päris see mida otsin. Kui õigesti mäletan oli Jojova firma. Mul sahtlis tühi potsik alles, teen pilti kui keegi nõus mulle seda ostma ja saatma on nõus. Tahan täpselt sama kuna tean, et see ei aja nàgu kipitama ja on tõhus. Uusi testida pole mahti. Mul Bodyshopi kreemid ka ei meeldi kuidagi, sp olengi kinni neis mis meeldivad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.01 23:53; 18.01 02:12; 05.02 02:39;
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Hobinurk Fuenteventura/ aprilli algus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.