Esileht Koolilaps GAG vs TIK gümnaasiumiks

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )

Teema: GAG vs TIK gümnaasiumiks

Postitas:

Kumba kooli soovitaksite? Laps sai ühiskatsetel võrdselt punkte nii inglise keeles kui matemaatikas (91 punkti) ja kandideeris GAG mate-ingl. suunda ja TIKi. Kutsuti mõlema kooli vestlusele ja ühest koolist hea tahte protokoll juba olemas. Arvatavasti saab kutse ka teise kooli. Valiku tegemine väga raske.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.04 20:48; 23.04 16:14; 28.04 17:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanasti arvati, et ingl kolledž on ikka parem kool. Ma ei tea, vaata eksamitulemuste põhjal näiteks. Või kas või koolitee mugavuse järgi. Ja parem on üldse, kui laps ikka ise otsustab, muidu hakkab iga kord, kui midagi ei meeldi- sest igas koolis on midagi, mis ei meeldi- sulle nina peale viskama, et miks sa tal selle kooli käskisid valida, kui ta tolles koolis oleks hoopis õnnelikum olnud.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just, laps peab otsustama. Üks koolidest on ikka täiesti keelekallakuga, teine on segakallakuga, rohkem nagu lihtsalt tugev kool. Mõlemal koolil on oma aura, igaüks tajub seda erinevalt. Minu jaoks on üks neist koolidest tõeliselt ebameeldiva auraga, teine meeldivaga. Ma loomulikult ei ütle, kumb on kumb 🙂

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.04 22:04; 05.04 13:10; 28.04 21:39; 29.04 02:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan ka lapsel otsustada – kaotada ei ole siin valikus midagi. Aga kui laps on tugev nii reaalainetes, kui inglise keeles, siis oleks mõistlik GAG – arendab mõlemat poolt. Kui just ei ole tal mingi siht silme ees, mida ülikoolis õppida. Selle teema võiks ka korraks läbi mõelda.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oma lapse ja tema sõprade kogemuse põhjal pigem GAG.
Inimlikum kindlasti. Tuttavate laps õppis 5 aastat vahepeal välismaal inglise keelses koolis, gümnaasium TIK, ei võetud teda seal hästi vastu ja tal oli seal väga raske. Väga pikad koolipäevad, teistsugune õppimismetoodika. Olen kuulnud ka, et mujalt koolidest tulnud lastel seal väga raske. Mu lapse klassist, kes sinna läksid, samuti ei ole vaimustuses. Sobib ilmselt sellisele lapsele, kes ongi väga huvitatud vana inglise keele süvitsi õppimisest.
Oma laps läks GAG-i, kohanes kiirelt, õhkkond väga meeldiv, õpetajad toredad, koolipäevad mõistliku pikkusega. Väga rahul on kooliga.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laseks lapsel otsustada, aga nii kõrgete matemaatikapunktide korral eelistaks ise GAGi.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.04 01:09; 06.04 01:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Edetabeli ja eksami punktide põhjal (ka matemaatika) on TIK GAG-st eespool. TIK’i kindlasti keerulisem sisse saada. GAG’i vist võetakse ka tunduvalt rohkem lapsi gümnaasiumisse. Meil on ka sama juhtum, TIK’i saime sisse, järgmine nädal kutse GAG’i, aga ütleme ära. TIK-s on ilmselt raskem õppida, aga arvan, et parem raske õppustel ja kerge lahingus kui vastupidi. Kui laps on tark ja peab pingele vastu, siis ma ei kahtleks, millise kooli kasuks otsutada.

+2
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.04 08:51; 05.04 10:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Gümnaasiumivaliku laseks lapsel ise teha. Tema on see, kes õppima hakkab.
Mul on üks laps TIKis, teine GAGis. On erinevad koolid, aga ka lapsed on erinevad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.04 09:08; 05.04 16:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Edetabeli ja eksami punktide põhjal (ka matemaatika) on TIK GAG-st eespool.

edetabel muutub minu meelest üsna kaheldavaks näitajaks, kui ühes koolis teeb eksamit 13 ja teises nt 112 v 95 õpilast. edetabeli matem eksami järgi peaks üleüldse soovitama ka reaalkooli asemel TIKIi 😉

offtopic>: kas TIKi võetaksegi nii vähe õpilasi vastu või kukuvad nii paljud gümnaasiumist välja? 2018 oli lõpetajaid kõigest 27.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.04 09:11; 05.04 15:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest lõpetas seal 2 klassi, üks neist RÕK õppekava järgi, teine IB õppekava järgi. IB jätkab oma kavaga kuni gümn. lõpuni, nemad minu teada ei kandideeri ühiskatsete raames (võin eksida).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.04 09:31; 15.04 16:32; 28.04 17:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii ongi, 2 gümnaasiumi klassi, esimene aasta õpivad kõik ühtse süsteemi ehk siis nn RÕK järgi ja teisest aastast toimub eraldumine – üks jätkab RÕK järgi, teine IB – saavad ise valida. Seega, kes on alustanud IB järgi esimesest klassist automaatselt IB edasi ei lähe. Ja miks on nii vähe eksami tegijaid – arusaadav, 1 klassi jagu õpilasi ainult ja tuleb välja, et kõik kes eksami teevad, teevad selle ka väga hästi ära. Õppimine TIK-s on muidugi väga teistsugune kui tavakoolis, juba keskastmes on osad ained inglise keeles ja need on päris rasked. Inglise keele saavad nad selgeks väga varakult ja sellepärast ongi väljast tulnutel keerulisem gümnaasiumis. Hindamine on ka keeruline, ma ei ole enda lapse hinnetest siiani aru saanud, erinevad kriteeriumid ja moodulid, hinded kuni 8-ni.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.04 08:51; 05.04 10:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

offtopic>: kas TIKi võetaksegi nii vähe õpilasi vastu või kukuvad nii paljud gümnaasiumist välja? 2018 oli lõpetajaid kõigest 27.

Lõpetab ikka 2 klassi – üks neist RÕK, teine IB. IB ei tee riiklikke eksameid, vaid teevad igas aines rahvusvahelised eksamid, seega need õpilased ei lähe meie nn edetabelisse kirja. Seega, kui ca 30 õpilase lõpueksmi tulemused on nii kõrged, siis tähendab see seda, et kõik on teinud eksamid väga hästi. Kui 150 õpilase juures 10 ebaõnnestuvad, siis mõjutab see üldist punktiprotsenti palju vähem, kui väikese õpilaste arvu juures ebaõnnestujad.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.04 12:00; 07.04 15:38; 16.04 18:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii ongi, 2 gümnaasiumi klassi, esimene aasta õpivad kõik ühtse süsteemi ehk siis nn RÕK järgi ja teisest aastast toimub eraldumine – üks jätkab RÕK järgi, teine IB – saavad ise valida. Seega, kes on alustanud IB järgi esimesest klassist automaatselt IB edasi ei lähe. Ja miks on nii vähe eksami tegijaid – arusaadav, 1 klassi jagu õpilasi ainult ja tuleb välja, et kõik kes eksami teevad, teevad selle ka väga hästi ära. Õppimine TIK-s on muidugi väga teistsugune kui tavakoolis, juba keskastmes on osad ained inglise keeles ja need on päris rasked. Inglise keele saavad nad selgeks väga varakult ja sellepärast ongi väljast tulnutel keerulisem gümnaasiumis. Hindamine on ka keeruline, ma ei ole enda lapse hinnetest siiani aru saanud, erinevad kriteeriumid ja moodulid, hinded kuni 8-ni.

See on nüüd klassikaline tavakooli lõpetanud ema jutt, raske inglise keel bla bla. TIKis ei ole üldse raske õppida, keeruliseks teebki selle sisekliima.
TIKi lõpetanuna ei tea mina just palju vanemaid kes oma lastele TIKi gümnaasiumi soovitaksid.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.04 12:10; 15.04 16:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

TIKi lõpetanuna ei tea mina just palju vanemaid kes oma lastele TIKi gümnaasiumi soovitaksid.

Noh, neid siiski on.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.04 22:04; 05.04 13:10; 28.04 21:39; 29.04 02:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

offtopic>: kas TIKi võetaksegi nii vähe õpilasi vastu või kukuvad nii paljud gümnaasiumist välja? 2018 oli lõpetajaid kõigest 27.

Lõpetab ikka 2 klassi – üks neist RÕK, teine IB. IB ei tee riiklikke eksameid, vaid teevad igas aines rahvusvahelised eksamid, seega need õpilased ei lähe meie nn edetabelisse kirja.

jah, ma saan aru, et üks klass, aga 27 õpilast ei ole ju kaugeltki mitte tavapärane gümnaasiumiklassi suurus. üldiselt arvestatakse, et min 100 õpilasega lennus tuleb gümnaasium ots-otsaga kokku, väiksema õpilaste arvuga on ikkagi keeruline. heal tasemel koolid võtavadki ju tavaliselt vastu maksimumi – 36 õpilast. sellest oli ajendatud minu küsimus, et kas TIK võtabki vastu nii vähe või kukub kolmandik välja.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.04 09:11; 05.04 15:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

offtopic>: kas TIKi võetaksegi nii vähe õpilasi vastu või kukuvad nii paljud gümnaasiumist välja? 2018 oli lõpetajaid kõigest 27.

Lõpetab ikka 2 klassi – üks neist RÕK, teine IB. IB ei tee riiklikke eksameid, vaid teevad igas aines rahvusvahelised eksamid, seega need õpilased ei lähe meie nn edetabelisse kirja.

jah, ma saan aru, et üks klass, aga 27 õpilast ei ole ju kaugeltki mitte tavapärane gümnaasiumiklassi suurus. üldiselt arvestatakse, et min 100 õpilasega lennus tuleb gümnaasium ots-otsaga kokku, väiksema õpilaste arvuga on ikkagi keeruline. heal tasemel koolid võtavadki ju tavaliselt vastu maksimumi – 36 õpilast. sellest oli ajendatud minu küsimus, et kas TIK võtabki vastu nii vähe või kukub kolmandik välja.

Viimastel aastatel (vähemalt) on peale esimest aastat päris palju väljakukkujaid olnud.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.04 09:08; 05.04 16:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimastel aastatel (vähemalt) on peale esimest aastat päris palju väljakukkujaid olnud.

Mul lapse klassikaaslane läks TIKi gümnaasiumisse, 11.klassi juba teise kooli, lapse sõnul läksid üsna mitmed sellest klassist ära (haridusameti lehelt vaadates on klassid ikkagi komplekteeritud, vabu kohti pole), tegu polnud mitte edasijõudmatuse või väljakukkumisega, olid muud probleemid. No ma muidugi ei tea ka, kui adekvaatne on lapse ” paljud läksid mujale”, võibolla oligi ainult tema endine klassikaaslane ja veel 1-2 last.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.04 01:09; 06.04 01:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

jah, ma saan aru, et üks klass, aga 27 õpilast ei ole ju kaugeltki mitte tavapärane gümnaasiumiklassi suurus. üldiselt arvestatakse, et min 100 õpilasega lennus tuleb gümnaasium ots-otsaga kokku, väiksema õpilaste arvuga on ikkagi keeruline. heal tasemel koolid võtavadki ju tavaliselt vastu maksimumi – 36 õpilast. sellest oli ajendatud minu küsimus, et kas TIK võtabki vastu nii vähe või kukub kolmandik välja.

Küsisin lapselt, ta ütles, et vastu võeti vist 2 x 30. Praegu lõpetab 10ndat klassi, nende lennust keegi ära läinud ei ole. Seega – ongi väikemad klassid ja ei kuku kolmandik välja.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.04 12:00; 07.04 15:38; 16.04 18:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tiki soovitaks ainult tugeva närvikavaga andekale lapsele. GAGis on võrdlusena rohkem toetav ja inimlik õhkkond.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapsed, kes mul GAG juba lõpetanud on, meenutavad oma kooli ikka sooja sõnaga ja nostalgitsevad, kuidas pikkadel söögivahetundidel gümna ajal mõnusasti kooli kõrval Nunne tänaval Pagaripoistes või Loiri Pagaris pirukal ja kohvil sai käidud. Vanalinna keskel olek lisabki sellele koolile väärtust ja omamoodi aura. Algklassid käivad pidevalt Nukuteatris, looduse ja tervishoiumuuseumis, kõik need on kõrvaltänavas.
Ja no võib ju vastu vaielda, aga neil 400-aastastel hoonetel on ajalugu ja austust tekitav mõju, iga kord kui sinna koolimajja satun. GAG söökla on lausa vaatamisväärsus, inglihoovi aktused on legendaarsed ????

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimastel aastatel (vähemalt) on peale esimest aastat päris palju väljakukkujaid olnud.

Mul lapse klassikaaslane läks TIKi gümnaasiumisse, 11.klassi juba teise kooli, lapse sõnul läksid üsna mitmed sellest klassist ära (haridusameti lehelt vaadates on klassid ikkagi komplekteeritud, vabu kohti pole), tegu polnud mitte edasijõudmatuse või väljakukkumisega, olid muud probleemid. No ma muidugi ei tea ka, kui adekvaatne on lapse ” paljud läksid mujale”, võibolla oligi ainult tema endine klassikaaslane ja veel 1-2 last.

Neid äraminejaid oli kokku vist 8, mindi GAGi, Reaali, VHK-sse. Põhjuseks TIKi sisekliima, nüüdseks on nad kõik gümnaasiumi lõpetanud.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.04 12:10; 15.04 16:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paar aastat tagasi läks 3-4 last Reaalkooli reaalainete pärast ja umbes sama palju 21 kooli, kuna oma kooli nad ei saanud pahanduste pärast. Tikist naljalt ei lahkuta, sama head keeletaset pakub vaid 21kk.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.04 09:31; 15.04 16:32; 28.04 17:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas teile ei tundu, et ikkagi TIK-s on õppekoormus liiga suur? mida sellega saavutada tahakse jääb mulle ebaselgeks. Mõnes muus koolis ka kindlasti, kuid TIKi kohta kuulen seda kõige enam…
Kuidagi väga stressis on TIK lapsed kui ma neid oma tutvusringkonnas vaatan. No tegelikult ka minu 4 klassi poiss, kes õpib teises eliitkoolis, on kohati väga stressis koduste tööde hunniku all, kas on ikka vaja niiii niiii palju õppida????
Ma kuidagi see kevad mõtisklen sellel teemal, et lastele ei jää üldse sellist ninanokkimise ja igvlemise aega… kogu aeg on üks üritus teise otsa, üks konkurss teise otsa, üks esinemine, järgmine võistlus.
kas sellest tuleb ikka normaalselt välja?

Tuttavate arstiperel on noormehel TIK lõpetamata, sest laps kartis eksamile minna, istus aasta kodus, et lihvida eksamiks teadmisi… edasi ei ole küsinudki, mis lapsest sai. KÕik vaikivad… kuidagi imelik tunne… lapsed ju soovivad olla tublid ja teevad kõike, kuid seda on kuidagi palju. Mis selle mõte kokkuvõttes on?

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

TIK-i vilistlase emana ma igaks juhuks mainin, mis on õpilaste parafraas kooli deviisist: for excellence we die

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas teile ei tundu, et ikkagi TIK-s on õppekoormus liiga suur? mida sellega saavutada tahakse jääb mulle ebaselgeks. Mõnes muus koolis ka kindlasti, kuid TIKi kohta kuulen seda kõige enam…

Kuidagi väga stressis on TIK lapsed kui ma neid oma tutvusringkonnas vaatan. No tegelikult ka minu 4 klassi poiss, kes õpib teises eliitkoolis, on kohati väga stressis koduste tööde hunniku all, kas on ikka vaja niiii niiii palju õppida????

Ma kuidagi see kevad mõtisklen sellel teemal, et lastele ei jää üldse sellist ninanokkimise ja igvlemise aega… kogu aeg on üks üritus teise otsa, üks konkurss teise otsa, üks esinemine, järgmine võistlus.

kas sellest tuleb ikka normaalselt välja?

Tuttavate arstiperel on noormehel TIK lõpetamata, sest laps kartis eksamile minna, istus aasta kodus, et lihvida eksamiks teadmisi… edasi ei ole küsinudki, mis lapsest sai. KÕik vaikivad… kuidagi imelik tunne… lapsed ju soovivad olla tublid ja teevad kõike, kuid seda on kuidagi palju. Mis selle mõte kokkuvõttes on?

Hmm, mul ilmselt siis poiss käib mingis teises TIKis… Tegemist ei ole mingi ülihea peaga lapsega, täiesti harju keskmine. TIKis käinud 1.klassist peale, praegu 10ndas.
No ei näe mina teda õppimas. Jah, ta ei ole viieline aga enamasti nelja-viieline, vahel satub mõni kolm ka sisse (vene keeles näiteks). Aega trennideks, sõpradeks ja vaba aja tegemisteks küllaga. Ilmselt õpivad seal end ogaraks ikka need, kellel enda suhtes jube kõrged nõudmised ja ühtegi hinnet alla 5 ei tunnista.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.04 12:00; 07.04 15:38; 16.04 18:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu poeg käis TIK-is esimesest klassist kuni gümnaasiumi lõpuni. Lõpetas IB klassis. Jah õppida oli kohati palju, nõudmised on väga kõrged ja nagu kollektiiivis ikka, oli ka neid õpetajaid, kes just lemmikud ei olnud. Aga midagi hullu kindlasti ei olnud. Tema lennust lahkus peale esimest gümnaasiumi aastat paar last ja need olid kõik teistest koolidest tulnud. Praegu poiss ülikoolis teisel kursusel, sellisel pool humanitaar pool reaalalal ja ütleb, see on lihtsam kui TIK-i IB. Lend on neil kokkuhoidev ja suhtlevad ja saavad ikka kokku. Nii et mina nende TIK-i hirmujuttudega ei ühine. Aga kõik oleneb muidugi konkreetsest lapsest.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

GAG’i suureks boonuseks on minu silmis rootsi keel, inglise keel pigem elementaarne oskus, mille saab mõlemast koolist väga heal tasemel. Prantsuse keelt saab samuti mõlemas koolis õppida.
GAG kasuks on väga hea muusikaõpe ja muusikakool. Vaatasin, et siiani annab tunde Maarja-Liis Ilusa ema Merle Ilus, kellest mul endal GAG-i vilislasena väga head mälestused.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.04 20:48; 23.04 16:14; 28.04 17:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimastel aastatel (vähemalt) on peale esimest aastat päris palju väljakukkujaid olnud.

Mul lapse klassikaaslane läks TIKi gümnaasiumisse, 11.klassi juba teise kooli, lapse sõnul läksid üsna mitmed sellest klassist ära (haridusameti lehelt vaadates on klassid ikkagi komplekteeritud, vabu kohti pole), tegu polnud mitte edasijõudmatuse või väljakukkumisega, olid muud probleemid. No ma muidugi ei tea ka, kui adekvaatne on lapse ” paljud läksid mujale”, võibolla oligi ainult tema endine klassikaaslane ja veel 1-2 last.

Neid äraminejaid oli kokku vist 8, mindi GAGi, Reaali, VHK-sse. Põhjuseks TIKi sisekliima, nüüdseks on nad kõik gümnaasiumi lõpetanud.

Paljud on ka varasemates perekooli teemades maininud TIK kehva sisekliimat, siiani pole aru saanud mis TIK sisekliimal siis viga on? Mida see täpsemalt tähendab?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.04 20:48; 23.04 16:14; 28.04 17:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

TIK-is on kahtlemata lihtsam neil, kes on seal alustanud. Nõudmised on suured ja liugu lasta ei saa. Enamasti on lapsed väga motiveeritud õppima, palju teavad juba põhikooli lõpuks, mis neist tulevikus saab ja töötavad selle nimel kõvasti.
Halva sisekliima kohta ei oska ma midagi öelda, õpetajad on abivalmid, proovitakse leida lahendusi kui laps on näiteks haige olnud. Toimub palju ühisüritusi, kooli õpilased hoiavad kokku. Kindlasti on ka ebakõlasid ja konflikte aga kus koolis neid ei ole?

Üks mu lastest on TIK-i lõpetanud ja peale 10-dat klassi lahkus ka tema aastal õige mitu last tagasi oma vanasse kooli. Mitte ebapiisavate õppetulemuste ega käitumise pärast. TIK-is tuli lihtsalt liiga palju õppida ja oma aega panustada. Gümnaasiumi keskosas jätsid paljud oma trennid-harrastused katki, kuna nad ei jõudnud enam koolivälise tegevusega tegeleda. Eks igaüks peab ennast tundma kui palju ta suudab õppimisele panustada. 11-12-klassis oli tihti koduste tööde ajaline maht 6 tundi. Igaüks ei pea sellele vastu ja kas seda on vajagi.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.04 09:31; 15.04 16:32; 28.04 17:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks mu lastest on TIK-i lõpetanud ja peale 10-dat klassi lahkus ka tema aastal õige mitu last tagasi oma vanasse kooli. Mitte ebapiisavate õppetulemuste ega käitumise pärast. TIK-is tuli lihtsalt liiga palju õppida ja oma aega panustada.

Ei ole see TIK ainus eliitkool, kus palju nõutakse ja palju panustada tuleb. Ei ole aga kuulda eriti, et lahkutaks muudest eliitkoolidest.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.04 22:04; 05.04 13:10; 28.04 21:39; 29.04 02:12;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )


Esileht Koolilaps GAG vs TIK gümnaasiumiks

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.