Esileht Tööelu, raha ja seadused. Goworkabit ja tööampsude tasustamine

Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )

Teema: Goworkabit ja tööampsude tasustamine

Postitas:

Kes teinud tööampse? Raha täitsa otsas ja hea meelega teeniks lisa, aga loen tingimustest, et palga saab alles kahe nädala pärast, samas mina eelistaks kiire tööampsu eest ka kiirelt tasu saada. Kas see kaks nädalat on kivisse raiutud või lihtsalt pandud maksimaalne pikim aega ja tavaliselt saab tasu varem kätte?

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.12 11:56; 23.12 10:47; 25.12 21:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nädalaga olen saanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pole jälginud, aga ikka vist 10-14p on läinud. Nädalaga ma kindlasti pole saanud. Küsi nende kodulehelt, sealt saab kiirelt online vastuse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma käisin 10.kuupäeval ‘ampsamas’, aga siiani ei miskit.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jep, munevad mingi 2 nädalat.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

paar aastat tagasi sai järgmisel päeval raha kätte, kas nüüd siis asjad muutunud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

paar aastat tagasi sai järgmisel päeval raha kätte, kas nüüd siis asjad muutunud.

Ega ma ka tea, aga tingimustest jäi silma kaks nädalat. Seega tahtsingi huvi tunda, kas sellest peetakse raudselt kinni või näitab kogemus pigem, et nii kaua ei lähe. Hakkasin mõtlema, et nii pikk rahasaamise aeg vähendab veidi motivatsiooni. Kui mul oleks raha vaja just jõuluks ja aastavahetuseks st kuu lõpuks, siis jätan selle lisatöö ju tegemata. Kuna tööamps on ikkagi selline kiire lahendus nii firma kui töötaja poolt, siis tundub imelik, miks tasumine peaks nii kaua aega võtma. Normaalne olekski ju tänapäeva digiajastul järgmisel tööpäeval raha ära maksta. Aga noh, äkki ainult mulle tundub nii…

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.12 11:56; 23.12 10:47; 25.12 21:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Normaalne olekski ju tänapäeva digiajastul järgmisel tööpäeval raha ära maksta. Aga noh, äkki ainult mulle tundub nii…

Ei see tundu ainult sulle nii. Tõepoolest, normaalne oleks see nii, et kui amps on ampsatud, on ka raha käes või kontol. See on tavaliselt ju olnud nii enne selle uue revolutsiooni turule saabumist ka.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

2 nädalat on tõesti seal ooteaeg. Aga sellegipoolest tasub teha mõni töö, sest tulemata ju ei jää.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.12 20:38; 26.12 00:01; 01.01 12:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

2 nädalat on tõesti seal ooteaeg. Aga sellegipoolest tasub teha mõni töö, sest tulemata ju ei jää.

Loogiliselt võttes küll, aga jube raske on ennast motiveerida täiskohaga töö, täiskohaga kooli ja karja laste kõrvalt minema pühadeperioodil mitmeks ööks lisaotsi tegema selleks, et saada raha siis, kui mul niigi palgapäev on. Ilmselt olen ma siis veits laisk või pole kuivained kapist veel kõik otsa saanud, et tunnen, et kahe nädala pärast saadav raha pole seda väärt, et uneajast ja pere kõrvalt hakata kuskil orjama. Järgmisel päeval saadav raha oleks teine asi – saab lastele vaheajal kasvõi kinopileti lubada või kartuli kõrvale liha osta. Laiskus, ma ütlen, mis muud.

+6
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.12 11:56; 23.12 10:47; 25.12 21:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

2 nädalat on tõesti seal ooteaeg. Aga sellegipoolest tasub teha mõni töö, sest tulemata ju ei jää.

Loogiliselt võttes küll, aga jube raske on ennast motiveerida täiskohaga töö, täiskohaga kooli ja karja laste kõrvalt minema pühadeperioodil mitmeks ööks lisaotsi tegema selleks, et saada raha siis, kui mul niigi palgapäev on. Ilmselt olen ma siis veits laisk või pole kuivained kapist veel kõik otsa saanud, et tunnen, et kahe nädala pärast saadav raha pole seda väärt, et uneajast ja pere kõrvalt hakata kuskil orjama. Järgmisel päeval saadav raha oleks teine asi – saab lastele vaheajal kasvõi kinopileti lubada või kartuli kõrvale liha osta. Laiskus, ma ütlen, mis muud.

Ma ei saa aru, miks sa siis oma sissetulekut kuu peale võrdselt ära ei jaga?

Kui sul on lapsed, siis võiks, õigemini peaks olema ka säästud. Ja kui sul on säästud, siis ei ole sul enam oluline, kas lisaotsast saadav palk tuleb homme või kahe nädala pärast.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan ka, et soovitav on koguda ikka selline tagavara, et nädal (kuu) ei muudaks elukvaliteeti.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.12 20:38; 26.12 00:01; 01.01 12:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tööamps ei tähenda kohe rahaampsu, rõhk sõnal “kohe”, aga ampsud mõlemad

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks palk peaks ju laekuma viimasel tööpäeval, aga Goworkabit pole töölepinguga töö.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

2 nädalat on tõesti seal ooteaeg. Aga sellegipoolest tasub teha mõni töö, sest tulemata ju ei jää.

Loogiliselt võttes küll, aga jube raske on ennast motiveerida täiskohaga töö, täiskohaga kooli ja karja laste kõrvalt minema pühadeperioodil mitmeks ööks lisaotsi tegema selleks, et saada raha siis, kui mul niigi palgapäev on. Ilmselt olen ma siis veits laisk või pole kuivained kapist veel kõik otsa saanud, et tunnen, et kahe nädala pärast saadav raha pole seda väärt, et uneajast ja pere kõrvalt hakata kuskil orjama. Järgmisel päeval saadav raha oleks teine asi – saab lastele vaheajal kasvõi kinopileti lubada või kartuli kõrvale liha osta. Laiskus, ma ütlen, mis muud.

Ma ei saa aru, miks sa siis oma sissetulekut kuu peale võrdselt ära ei jaga?

Kui sul on lapsed, siis võiks, õigemini peaks olema ka säästud. Ja kui sul on säästud, siis ei ole sul enam oluline, kas lisaotsast saadav palk tuleb homme või kahe nädala pärast.

Oh sa naiivitar, Terve eesti elab niimoodi, et rahad lüüakse laiaks näpud püsti, pole seal mingit säästmist ja tagavaraga majandamist.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh sa naiivitar, Terve eesti elab niimoodi, et rahad lüüakse laiaks näpud püsti, pole seal mingit säästmist ja tagavaraga majandamist.

Me sinuga elame küll erinevates Eestides siis. Ainus inimene, kelle puhul ma tean, et raha voolab siis kui see kätte tuleb ja enne järgmist rahasüsti on näpu imemine, on mu enda algklassilaps. Ühtegi sellist täiskasvanut ei tunne. Perekoolist ainult loen, kuidas jõulud saabuvad ootamatult, kuidas kuu on ootamatult 30 päeva pikkune ja enne palgapäeva enam raha ei ole…

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Treameris makstakse ampsud välja iga teisipäev ja reedel. Ükskord pühapäeval tegin tööd ja teisipäeva hommikuks oli palk käes. See on pmst Soome Goworkabit, mis laienes nüüd sügise lõpul Eestisse. Kuna see on Eestis veel nii vähe turul old, siis valik on muidugi kasin, aga eks ajaga läheb kindlasti paremaks. Kasutan ise mõlemat, aga alati kui soov tööd teha, siis kõigepealt kiikan Treamerisse, kuna sealt saab palga rutem kätte.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Treameris makstakse ampsud välja iga teisipäev ja reedel. Ükskord pühapäeval tegin tööd ja teisipäeva hommikuks oli palk käes. See on pmst Soome Goworkabit, mis laienes nüüd sügise lõpul Eestisse. Kuna see on Eestis veel nii vähe turul old, siis valik on muidugi kasin, aga eks ajaga läheb kindlasti paremaks. Kasutan ise mõlemat, aga alati kui soov tööd teha, siis kõigepealt kiikan Treamerisse, kuna sealt saab palga rutem kätte.

tegid reklaami. otsisin selle sinu jutu peale üle.
paraku eeldab nende süsteem, et nii tööandja kui töövõtja saab nende kaudu tööd pakkuda/otsida vaid siis, kui ta kasutab selleks nutitelefoni.

seega olles ise tööandja valdkonnas, kus töötajatel on tööajal mobiili kasutamine keelatud, ei ole ma ka nõus palkama töötajaid portaali kaudu, mis seab tööohutuse nõuded nutimaailmast tahapoole.

0
-13
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.12 22:00; 30.12 09:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Treameris makstakse ampsud välja iga teisipäev ja reedel. Ükskord pühapäeval tegin tööd ja teisipäeva hommikuks oli palk käes. See on pmst Soome Goworkabit, mis laienes nüüd sügise lõpul Eestisse. Kuna see on Eestis veel nii vähe turul old, siis valik on muidugi kasin, aga eks ajaga läheb kindlasti paremaks. Kasutan ise mõlemat, aga alati kui soov tööd teha, siis kõigepealt kiikan Treamerisse, kuna sealt saab palga rutem kätte.

tegid reklaami. otsisin selle sinu jutu peale üle.

paraku eeldab nende süsteem, et nii tööandja kui töövõtja saab nende kaudu tööd pakkuda/otsida vaid siis, kui ta kasutab selleks nutitelefoni.

seega olles ise tööandja valdkonnas, kus töötajatel on tööajal mobiili kasutamine keelatud, ei ole ma ka nõus palkama töötajaid portaali kaudu, mis seab tööohutuse nõuded nutimaailmast tahapoole.

Ega siis töö tegemise ajal ei pea uut tööd otsima.

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.12 00:39; 30.12 09:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega siis töö tegemise ajal ei pea uut tööd otsima.

huvitav, kas tööandjana peaksin sinna tööpakkumisi üles panema või töölesoovijate kandidatuure läbi vaatama tõesti vaid oma vabal ajal?????
sa ei saanud vist aru: seda süsteemi pole üldse muul moel võimalik kasutada, kui ainult äpi kaudu.
enamik ettevõtete juhte ja personalitöötajaid teeb tööd siiski lauaarvuti taga, seda juba andmekaitse ja küberturbe nõuete tõttu.

+2
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.12 22:00; 30.12 09:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei kujuta tõesti ette ettevõtte juhti või personalitöötajat tegemas oma tööd ilma telefonita.

+7
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.12 00:39; 30.12 09:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei kujuta tõesti ette ettevõtte juhti või personalitöötajat tegemas oma tööd ilma telefonita.

mina ei kujuta ette, et personalitöötaja või raamatupidaja peaks tööks vajalikke asju – paneb üles tööpakkumisi, vaatab töölekandideerijate cv-sid, sisestab väljavalitud kandidaatide andmeid maksuameti töötajate registrisse, kannab töötasu üle jne – mobiiltelefoni nokkides, kui seda saaks teha ka suure ekraaniga lauaarvutist.
ok, ma saan aru, et võibolla on mõnel töötajal mugav kandideerida mobla kaudu, aga et tema töölevõtmise vormistamisega tegelevad isikud pääsevad töötaja andmeteni ka vaid äpi kaudu, on kergelt öelda tobe.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina saan küll gwbs käia tavalise arvutiga.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.12 20:38; 26.12 00:01; 01.01 12:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina saan küll gwbs käia tavalise arvutiga.

jah, aga jutt ei ole ju praegu goworkabitist.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Goworkabit ja tööampsude tasustamine