Esileht Ilu Habraste küünte lakkimine

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Habraste küünte lakkimine

Postitas:

Mul küüned  haprad ja kuivad. Õhtuti kasutan küll küüneõli, aga see ei aita. Üldse mul nahk ja juuksed ka kuivad eluaeg olnud. Rohkema vee joomine , vitamiinid jms pole aidanud. Lakkimist väldin, kuna alati peale laki eemaldamist on küünte pealmine pind väga kahjustunud. ( seda siis tavalise mitte geellakiga) Kuidas hooldate kuivi ja hapraid küüsi? Kuidas lakite ja mis tooteid kasutate?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Polegi paremat lahendust geellakist. See hoiab küüned tugevad. Mul sama probleem ja just seepärsst geellakki kasutangi.

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hiina meditsiin ütleb, et siis kasutada rohkem (toidu)õlisid, kui nahk, juuksed ja küüned kuivavad. Isegi tavameditsiin soovitab omega-3 ja kalaõli näiteks.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tavalist küünelakki ei panegi ju otse küüne peale. Kui sul on haprad küüned, siis küünehoolduslakid/seerumid.

https://www.mylook.ee/naistele/kuunehooldus/hooldusvahendid?categories%5B%5D=11209&tootetyyp%5B%5D=2656

Küüneõli ei tee küünt tugevamaks, see pigem rohkem selleks, et küüne ümbruse nahk oleks korras.

Kui ka soovid kasutada geellakki, siis sinna alla korralikud hooldusvahendid, aluslakk kindlasti. Otse küüne peale ära mingeid tavalisi värvilisi ega geellakke pane. seleen-tsink toidulisand peaks aitama küüsi ja juukseid tugevdada, kas seda oled proovinud? Kohe kiiresti see muidugi tulemust ei anna.

tsink: https://www.apotheka.ee/bertils-kelasin-tsink-tbl-15mg-n100-pmm0152206ee

seleen: https://www.apotheka.ee/bertils-kelasin-seleen-tbl-50mcg-n200-pmm0152203ee

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Polegi paremat lahendust geellakist. See hoiab küüned tugevad. Mul sama probleem ja just seepärsst geellakki kasutangi.

See on umbes sama “tark” jutt kui et “beebipillidega on mu tsükkel regulaarne”. Geellakk ISE on tugev, aga küüsi kahjustab ikka vägagi (eemaldamine siis põhiliselt). Kui TA juba tavalakke väldib, siis ei kujuta ette, mis küüntest selle atsetoonis leotamise ja kiskumisega järgi jääb.

Igal firmal on küünte tugevdamise lakid-seerumid-aluslakid jne. Minul aitas vägagi kaltsiumi ja räni toidulisand, küüned kasvasid nagu kullil, muidu kihistusid ja murdusid ja pikki küüsi ei saanud kunagi. Ja Rimmeli aluslakk/tugevdaja, aga neid on nii erinevaid, et selle soovitusega ei saa igaühte aidata, peab ise katsetama.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuidas te küünenahad korras hoiate, milliseid tange või kääre kasutate? Aitäh!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellisel juhul tuleb kasutada aluslakki. Osad ravilakid sobivad ka aluslakiks.

Mina kasutasin Microcell2000. See on ainuke lakk mis mul tõesti ka aitas küüned tugevaks teha.

Muidu koguaeg kihistusid ja väändusid tagurpidi, sest nii pehmed olid. Aga see aluslakiks ei sobi, sest iga päev tuleb kihte juurde lisada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Geellakk ISE on tugev, aga küüsi kahjustab ikka vägagi (eemaldamine siis põhiliselt). Kui TA juba tavalakke väldib, siis ei kujuta ette, mis küüntest selle atsetoonis leotamise ja kiskumisega järgi jääb.

Ei kahjusta. Vastikult tugevaks teeb hoopis, mingit pehmust ega paindumist pole. Lasin nüüd kolmandat korda elus geellakkida. Mulle ei tule üldse ette, et neid atsetoonis leotatud oleks. Lakk lihvitakse maha mu meelest.

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Polegi paremat lahendust geellakist. See hoiab küüned tugevad. Mul sama probleem ja just seepärsst geellakki kasutangi.

See on umbes sama “tark” jutt kui et “beebipillidega on mu tsükkel regulaarne”. Geellakk ISE on tugev, aga küüsi kahjustab ikka vägagi (eemaldamine siis põhiliselt). Kui TA juba tavalakke väldib, siis ei kujuta ette, mis küüntest selle atsetoonis leotamise ja kiskumisega järgi jääb.

Igal firmal on küünte tugevdamise lakid-seerumid-aluslakid jne. Minul aitas vägagi kaltsiumi ja räni toidulisand, küüned kasvasid nagu kullil, muidu kihistusid ja murdusid ja pikki küüsi ei saanud kunagi. Ja Rimmeli aluslakk/tugevdaja, aga neid on nii erinevaid, et selle soovitusega ei saa igaühte aidata, peab ise katsetama.

Mida sa seal täpsemalt geellaki eemaldamise juures “kisud”? Tundub, et sa ei tea, kuidas eemaldada. Mitte midagi ei kisuta, küüned terved ja tugevad. Korra kuus pean lakki vahetama, kuna kasvab hullult välja.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Polegi paremat lahendust geellakist. See hoiab küüned tugevad. Mul sama probleem ja just seepärsst geellakki kasutangi.

See on umbes sama “tark” jutt kui et “beebipillidega on mu tsükkel regulaarne”. Geellakk ISE on tugev, aga küüsi kahjustab ikka vägagi (eemaldamine siis põhiliselt). Kui TA juba tavalakke väldib, siis ei kujuta ette, mis küüntest selle atsetoonis leotamise ja kiskumisega järgi jääb.

Igal firmal on küünte tugevdamise lakid-seerumid-aluslakid jne. Minul aitas vägagi kaltsiumi ja räni toidulisand, küüned kasvasid nagu kullil, muidu kihistusid ja murdusid ja pikki küüsi ei saanud kunagi. Ja Rimmeli aluslakk/tugevdaja, aga neid on nii erinevaid, et selle soovitusega ei saa igaühte aidata, peab ise katsetama.

Mida sa seal täpsemalt geellaki eemaldamise juures “kisud”? Tundub, et sa ei tea, kuidas eemaldada. Mitte midagi ei kisuta, küüned terved ja tugevad. Korra kuus pean lakki vahetama, kuna kasvab hullult välja.

Sa vist käid kuskil profi juures lakkimas. Ma pole küll see, keda sa tsiteerid, aga mul kodus kõik vahendid, et ise geellakkimist teha. On spets sõrme otsas käivad svammid ja spets vedelik, millega siis leotatakse küüned lahti. Aga alati see ei toimi ja siis jah peab neid kiskuma. Geellakkimise juures on kõige kahjulikum enda küüne karestamine. See kõige tugevam kiht saab kahjustada. Ja isegi kallid geelid on ikkagi kahjulikud küünele. Karestad küüne pinna ära ja siis paned n.ö mürgi peale, mis mõnusalt siis saab sinna küüne sisse imenduda. Kusjuures ma ostsin ikka kallemaid geellakke. Samu kasutavad ka küünetehnikud.
Mina olen ka aastaid ostnud apteegist Microcell2000 lakki. Ainus, mis toimib mingil määral. Aga nii kui jätad lakkimata, saad jälle nõrgad küüned. Minu probleem on veel küünte närimine. Nii kui küüs natuke katki, kohe hambad taha. Küünenahkadega sama asi. Iga päev õlitan.
Ma suutsin oma küüned isegi sellega ära rikkuda, et kleepisin kunstgeelküüned peale. Pärast seda mitu kuud olid küüned väga pehmed.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa vist käid kuskil profi juures lakkimas. Ma pole küll see, keda sa tsiteerid, aga mul kodus kõik vahendid, et ise geellakkimist teha. On spets sõrme otsas käivad svammid ja spets vedelik, millega siis leotatakse küüned lahti. Aga alati see ei toimi ja siis jah peab neid kiskuma. Geellakkimise juures on kõige kahjulikum enda küüne karestamine. See kõige tugevam kiht saab kahjustada. Ja isegi kallid geelid on ikkagi kahjulikud küünele. Karestad küüne pinna ära ja siis paned n.ö mürgi peale, mis mõnusalt siis saab sinna küüne sisse imenduda. Kusjuures ma ostsin ikka kallemaid geellakke. Samu kasutavad ka küünetehnikud.

Milleks sellist asja ise teha, kui proff teeb korralikult? Kõlab juba amatöörlikult ja jubedalt. Kas tõesti ei leia aega kord kuus profi juures käia?

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kord kuus pead geellakkima, siis need küüned sul õieti ei kasvagi. Mul on maksimum kaks nädalat, kui juba on rant inetu ja kaugele näha. Kuu aega ma mingite poolenisti väljakasvanud küüntega küll käia ei kannata, ma pean töö juures esinduslik välja nägema!

Niiet geelküünte mahalihvimine (millele ikka järgneb lakijääkide eemaldamine ometi!), karestamine ja eemaldamine ei kahjusta kohe mitte, huvitav, kuidas küll… eriti “karestamine”, mil küüneplaat lihtsalt pealispinnalt katki kisutakse jämeda viiliga, siis protein bond hape, siis primer ja lakid.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kord kuus pead geellakkima, siis need küüned sul õieti ei kasvagi. Mul on maksimum kaks nädalat, kui juba on rant inetu ja kaugele näha. Kuu aega ma mingite poolenisti väljakasvanud küüntega küll käia ei kannata, ma pean töö juures esinduslik välja nägema! Niiet geelküünte mahalihvimine (millele ikka järgneb lakijääkide eemaldamine ometi!), karestamine ja eemaldamine ei kahjusta kohe mitte, huvitav, kuidas küll… eriti “karestamine”, mil küüneplaat lihtsalt pealispinnalt katki kisutakse jämeda viiliga, siis protein bond hape, siis primer ja lakid.

Siis käid 2 korda kuus profi juures, mis vahet seal on? On sul üldse mingi kogemus või niisama jaurad? Mingit atsetooniga möllamist ei toimu. Mul on head küüned, nüüd on probleem, et on veelgi tugevamad, kui enne geellakkimisega alustamist. Pean lõikama lühemaks, kui tavalakiga lakkides, sest signapuldi näppimine, telefonis kirjutamine ja klaviatuuri kasutamine on keerulisem.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitte et teemaalgataja üldse oleks soovinud geellakkimise kogemusi, vaid ta tahtis habraste OMA  küünte hooldust.

Geelküüs ei tugevda all naturaalset küünt mitte grammi eest, vaid ainult geel ise seal pealispinnal on tugev. Kuidas loogika üldse lubab seda küünetugevduseks soovitada? Kui lähtuda sellest, et vana lakk lihvitakse maha +eemaldatakse jäägid, naturaalse küüne pind karestakse ehk küüneplaat raspeldatakse katki, pluss järgmine kord uuesti, siis on oma küünest seal all lõpuks ainult räbalad.

Sa vist ei teagi, et lisaks mahalihvimisele eemaldatakse geellakki veel mitmel viisil- atsetoonipõhise lakieemaldajaga ja õlipõhise eemaldajaga. Ja ei ole see mahalihvimine ka ohutu, võib veel rohkem kogemata oma küünt eemaldada pealt, kust küüs on kõige nõrgem. Niiet mitu kahjustust üksteise otsa ei tugevda küünt kohe kuidagi.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja pealegi vajab küüneplaat toitmist, õhku ja hooldust just pealtpoolt. Geelküüne all on küüneplaat “ummuksis”, isegi geelküünte panijad ja lakkijad soovitavad küüntel lasta puhata, kasutada sel ajal intensiivhooldavaid õlisid, tugevdavaid lakke ja hooldusi.  Mina omadest kogemustest soovitan ikkagi toidulisandeid (räni ja kaltsiumi sisaldusega esmajoones, on olemas ka ränilakk otse küüntele) ja küünt tugevdavaid lakke kasutada, enamasti annavad ka need juba läiget ja tugevust küünele juurde.  Nt La Roshe-Posay Toleriane sarjast on ka Silicium küünelakk. See sobib kasutada ka aluslakina või iseseisvalt. Samuti soovitan nippi, mida geelakkimise juures kasutatakse- lakkides tõmmata pintsliga ka piki küüneserva otsast, küljelt küljele, see katab ka küüne otsa ja vähendab kihistumist ja annab küüneotsale tugevust.

Ka geellaki sari on küünte tugevdamiseks, IBX.

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Ilu Habraste küünte lakkimine