Esileht Koolilaps Häid käsiraamatuid

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Häid käsiraamatuid

Postitas:

Soovitage häid käsiraamatuid (põhikool/gümnaasium).

0
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.08 13:22; 12.08 18:14; 12.08 18:59;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

„Normitehnika käsiraamat“ sobib? Väga hea käsiraamat on!
Või “Kooliolümpiamängude käsiraamat”, “Puurija käsiraamat”…

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Füüsika käsiraamat, Rahva Raamat: https://www.rahvaraamat.ee/p/f%C3%BC%C3%BCsika-k%C3%A4siraamat/11168/et?ean=9789985013526
Saadaval pole, kuna on üsna hea. Kuskilt ehk saab kasutatuna.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis käsiraamat? Mul on üks hea, asjakohane veiste anatoonia käsiraamat, või 8 eur eest müüa.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.08 18:12; 13.08 09:40; 13.08 10:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis käsiraamat? Mul on üks hea, asjakohane veiste anatoonia käsiraamat, või 8 eur eest müüa.

Aitäh, ma ei ole sellest huvitatud. Mis klassis “anatooniat” õpetatakse!

0
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.08 13:22; 12.08 18:14; 12.08 18:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

“Matemaatika õhtuõpik” pidi hea olema, ma ise pole sirvinud.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://amareluna.com/et/e-pood/raamat-koigepealt-naine/p-35

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://amareluna.com/et/e-pood/raamat-koigepealt-naine/p-35

Jaa, mäletan. Ikka leidus klassist neid, keda seksiteema huvitas õppimisest rohkem. Nii naljakas.

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.08 13:22; 12.08 18:14; 12.08 18:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis käsiraamat? Mul on üks hea, asjakohane veiste anatoonia käsiraamat, või 8 eur eest müüa.

Aitäh, ma ei ole sellest huvitatud. Mis klassis “anatooniat” õpetatakse!

Anatoomiat (andesta palun mu näpuviga), on vist 9. klassis. Loomade anatoomiat käsiteldi minu ajal oluliselt varem, näiteks lehma magude arvu jne.
Seega sul see veiste anatoomia käsiraamat juba on?

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.08 18:12; 13.08 09:40; 13.08 10:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Anatoomiat (andesta palun mu näpuviga), on vist 9. klassis. Loomade anatoomiat käsiteldi minu ajal oluliselt varem

Eesti keelt ka käsitleti?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mrs. Dalloway. Loe läbi ja hakkad teatuid grupeeringuid Eestis ja mujal maailmas paremini mõistma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Anatoomiat (andesta palun mu näpuviga), on vist 9. klassis. Loomade anatoomiat käsiteldi minu ajal oluliselt varem

Eesti keelt ka käsitleti?

Kahjuks ei. Moskvast pärit, Eesti keele omandasin alles ülikoolis.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.08 18:12; 13.08 09:40; 13.08 10:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

erialaseid käsiraamatuid terve riiul täis. mingi tehnikavaldkonna käsiraamatu pealkiri TA-le nagunii midagi ei ütle.
aga nö tavakasutajale mõeldud käsiraamatutest on päris palju reaalset kasu olnud Margaret Kenti käsiraamatutest “Kuidas saada mehele” ja “Kuidas võita rivaali”.
(seisavad nüüd riiulis ootel kuni pojatütar (või pojapojatütar) neid kunagi vajama hakkab)
Kusjuures osa neis raamatus toodud nippidest sobib suurepäraselt ka tööalaseks suhtlemiseks klientide, kolleegide ja koostööpartneritega (nt kuidas kriitikat edastada nii, et teine pool ei solvuks, et endast tuleb lugu pidada, kuidas jätta meelde teisele olulisi pisiasju jne), oluliselt rohkem kasu kui sellelaadsest ärialastest käsiraamatutest

Füüsika käsiraamat, Rahva Raamat: https://www.rahvaraamat.ee/p/f%C3%BC%C3%BCsika-k%C3%A4siraamat/11168/et?ean=9789985013526
Saadaval pole, kuna on üsna hea. Kuskilt ehk saab kasutatuna.

kõvade kaantega vanem versioon on tegelikult hulga parem.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koolilapse rubriiki?
Teema ise on muidugi jabur, aga moderaator või kes iganes neid siin nihutab, võiks endale selgeks teha sõna “käsiraamat” tähenduse

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meeste jaoks tähendab “käsiraamat” mingit paljaste daamide kujutistega teost. “Maaja” või “Hustler” või “Playboy” – ma küll ei usu, et need enam paberil ilmuvad, aga antikvariaadist kindlasti saab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Koolilaps Häid käsiraamatuid