Esileht Lapse ootamine Haige raseduse ajal

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Haige raseduse ajal

Postitas:

Tere.
Lugu siis selline, et rase olen ainult umbes 11 nädalat aga haige olen olnud juba 3-4 korda.
Töötan lasteaias ja eks seal on hunnikus pisikuid. Kirjutasin sel teemal ka ämmaemandale, aga pole vastust saanud.
Küsimus siis selline, et kuidas oma tervist hoiate ja immuunsüsteemi parandate?
Tänud!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.10 09:44; 25.10 20:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Raseduse ajal ongi immuunsus nõrgem.
Hoia end soojas, jalad koguaeg soojad, joo sooja teed, küüslauku söö (näiteks küüslaugu-juustumääret), turguta end C- ja D-vitamiiniga. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida sa haiguse all silmas pead? 11 nädala jooksul 3-4 kord ahaige olla…ega sa ometi pole üks nendest, kes end igaks juhuks iga päev kraadib ja iga kõrvalekaldumist haiguseks peab? Samuti rasedusaegne iiveldus ei ole haigusena vaadeldav

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida sa haiguse all silmas pead? 11 nädala jooksul 3-4 kord ahaige olla…ega sa ometi pole üks nendest, kes end igaks juhuks iga päev kraadib ja iga kõrvalekaldumist haiguseks peab? Samuti rasedusaegne iiveldus ei ole haigusena vaadeldav

Ei ole selline tegelane kes peaks iiveldust, väsimust haiguseks. Samuti ei kraadi ennast niisama iga päev. Minu jaoks on haigus ikka siis, kui on palavik 38 ja peale, nina tatti nii täis, et hingata ei saa ja selline köha, et tiriks kopsud välja. Ja nii ongi need 3-4 korda olnud, keha on ausalt öeldes päris kurnatud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.10 09:44; 25.10 20:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ämmaemand soovitas haigusleht võtta, sest pidevalt haiguste keskel olla ei ole tõesti kasulik. Varsti gripp ka kohal, see on veel eriti ohtlik rasedale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Lapse ootamine Haige raseduse ajal