Esileht Koroonaviirus COVID-19 Haigus vs vaktsineermine

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: Haigus vs vaktsineermine

Postitas:
Kägu

Millegipärast kustutati teema, kas modede hulgas on vaktsineerimisvastane? Inimenste harimsieks peab kasutama iga võimalikku kanalit.Põdemine ei saa kuidagi olla vaktsineerimisest ohutum! Ei ole mõistlik endale sihilikult koroona hankimine, et covid-passi saada.

+8
-11
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Covid19 teemad on nüüd ühes foorumis.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Covid19 teemad on nüüd ühes foorumis.

Ega ikka ei ole küll – siinsamas on veel vähemalt viis teemat!

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See teema, et inimesed otsivad võimalust läbi põdeda? See on tõstetud Covidi alafoorumisse.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuule jäta teised inimesed rahule. Kui nad on otsustanud mingil põhjusel läbi põdemise kasuks, siis on see nende endi asi. Tegele oma asjadega.

+8
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See teema, et inimesed otsivad võimalust läbi põdeda? See on tõstetud Covidi alafoorumisse.

Aga miks muud koroonateemad pole sinna tõstetud? Siin on neid vähemalt viis.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuule jäta teised inimesed rahule. Kui nad on otsustanud mingil põhjusel läbi põdemise kasuks, siis on see nende endi asi. Tegele oma asjadega.

Ei ole enda asi, kui nad haiglasse satuvad ja haiguslehel on. Samuti on nad palju nakkusohtlikumad kui vaktsineeritud. Kuna vaktsiin ei kaitse 100%, siis on mittevaktsineeritud ka vaktsineeritutele ohlikumad kui teised vaktsineeritud.

+6
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Läbipõdenud inimese uuesti haigestumine on päris ebatõenäoline, ka Iisraelis tehti vastavad uuringud.

Vaktsineeritud inimene võib palju suurema tõenäosusega siiski nakatuda. Endal tutvusringkonnas mitmeid näiteid.

Mõlemal juhul jääb teadmatus ja garanatiid keegi anda ei saa, et kumb mõjub hullemini – kas läbipõdemine või vaktsiin. Jällegi on mõlemas osas erinevaid kogemusi ka tuttavatel, s.t kel möödus koroona nii, et ei ilmunudki sümptomit või oldi vaktsiiniga maas kõrge palavikuga.

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuule jäta teised inimesed rahule. Kui nad on otsustanud mingil põhjusel läbi põdemise kasuks, siis on see nende endi asi. Tegele oma asjadega.

Ei ole enda asi, kui nad haiglasse satuvad ja haiguslehel on. Samuti on nad palju nakkusohtlikumad kui vaktsineeritud. Kuna vaktsiin ei kaitse 100%, siis on mittevaktsineeritud ka vaktsineeritutele ohlikumad kui teised vaktsineeritud.

Aga kui need vaktsineerimata inimesed istuvad kodus? Mina näiteks ei vaktsineeri ja ma istungi koguaeg kodus. Mul on üsna minimaalne võimalus covidit saada.

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Läbipõdenud inimese uuesti haigestumine on päris ebatõenäoline, ka Iisraelis tehti vastavad uuringud. Vaktsineeritud inimene võib palju suurema tõenäosusega siiski nakatuda. Endal tutvusringkonnas mitmeid näiteid.

Mina tean kahte läbipõdenut, kes on uuesti nakatunud, ning ei ühtegi vaktsineeritut, kes oleks nakatunud.

+10
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuule jäta teised inimesed rahule. Kui nad on otsustanud mingil põhjusel läbi põdemise kasuks, siis on see nende endi asi. Tegele oma asjadega.

Ei ole enda asi, kui nad haiglasse satuvad ja haiguslehel on. Samuti on nad palju nakkusohtlikumad kui vaktsineeritud. Kuna vaktsiin ei kaitse 100%, siis on mittevaktsineeritud ka vaktsineeritutele ohlikumad kui teised vaktsineeritud.

Ilmselt vajad rahustuseks booster shoti. Pöördu selle murega oma perearsti poole.

+4
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Läbipõdenud inimese uuesti haigestumine on päris ebatõenäoline, ka Iisraelis tehti vastavad uuringud.

Vaktsineeritud inimene võib palju suurema tõenäosusega siiski nakatuda. Endal tutvusringkonnas mitmeid näiteid.

Mõlemal juhul jääb teadmatus ja garanatiid keegi anda ei saa, et kumb mõjub hullemini – kas läbipõdemine või vaktsiin. Jällegi on mõlemas osas erinevaid kogemusi ka tuttavatel, s.t kel möödus koroona nii, et ei ilmunudki sümptomit või oldi vaktsiiniga maas kõrge palavikuga.

Tunnen kahte kaks korda põdenud inimest. Mida kergemalt põetakse, seda tõenäolisem on taasnakatumine. See käib ka teiste haiguste, näiteks tuulerõugete kohta.

Ei ole kuidagi võimalik, et vaktsiin mõjub hullemini kui läbipõdemine. Vaktsiin ei ole midagi muud kui hästi lihtsustatult see haigus (haigustekitaja) ise, aga nõrgal ja inaktiveeritud kujul.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuule jäta teised inimesed rahule. Kui nad on otsustanud mingil põhjusel läbi põdemise kasuks, siis on see nende endi asi. Tegele oma asjadega.

Ei ole enda asi, kui nad haiglasse satuvad ja haiguslehel on. Samuti on nad palju nakkusohtlikumad kui vaktsineeritud. Kuna vaktsiin ei kaitse 100%, siis on mittevaktsineeritud ka vaktsineeritutele ohlikumad kui teised vaktsineeritud.

Aga kui need vaktsineerimata inimesed istuvad kodus? Mina näiteks ei vaktsineeri ja ma istungi koguaeg kodus. Mul on üsna minimaalne võimalus covidit saada.

See on siiski väga ebatõenäoline, et inimene ainult kodus istub ja mitte keegi tema juures ei käi.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuule jäta teised inimesed rahule. Kui nad on otsustanud mingil põhjusel läbi põdemise kasuks, siis on see nende endi asi. Tegele oma asjadega.

Ei ole enda asi, kui nad haiglasse satuvad ja haiguslehel on. Samuti on nad palju nakkusohtlikumad kui vaktsineeritud. Kuna vaktsiin ei kaitse 100%, siis on mittevaktsineeritud ka vaktsineeritutele ohlikumad kui teised vaktsineeritud.

Aga kui need vaktsineerimata inimesed istuvad kodus? Mina näiteks ei vaktsineeri ja ma istungi koguaeg kodus. Mul on üsna minimaalne võimalus covidit saada.

See on siiski väga ebatõenäoline, et inimene ainult kodus istub ja mitte keegi tema juures ei käi.

Eee…tõesti? Istun kodus jah. Okei, ma ikka väljas käin nii palju, et koeraga jalutamas ja rattaga sõitmas. Olen kokku saanud vahel harva ainult lähedastega ja siis ka ainult paari inimesega. Okei, mees mul tööalaselt puutub teistega kokku, aga talle tehakse iga nädal koroonateste ja need on olnud negatiivsed.
Pole eriti keeruline.

+1
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Läbipõdenud inimese uuesti haigestumine on päris ebatõenäoline, ka Iisraelis tehti vastavad uuringud.

Mul sõber (muidu terve ja sportlik mees) põdes koroonat kaks korda. Esimest korda eelmise aasta detsembris ja nüüd juulis teist korda. Mõlemad korrad oli nagu korralik gripp ja kodus voodis pikali.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole kuidagi võimalik, et vaktsiin mõjub hullemini kui läbipõdemine.

Nii kategooriline väide, et pole võimalik, on kindlasti vale. Vaktsiini (sellesama koroonavaktsiini) tagajärjel võib näiteks kurdiks jääda või ka ära surra. Need, ma ütleks, on üsna hullud tagajärjed. Haigust põdedes võib muidugi ka halb olla, üldse ei eita, ka võib ära surra, aga öelda, et vaktsiin on kindlasti ohutu – see on vale.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii kategooriline väide, et pole võimalik, on kindlasti vale. Vaktsiini (sellesama koroonavaktsiini) tagajärjel võib näiteks kurdiks jääda või ka ära surra. Need, ma ütleks, on üsna hullud tagajärjed. Haigust põdedes võib muidugi ka halb olla, üldse ei eita, ka võib ära surra, aga öelda, et vaktsiin on kindlasti ohutu – see on vale.

Ta ei öelnudki, et on ohutu. Ta ütles (ja nii on ka loogiline), et vaktsiin ei saa mõjuda hullemini kui haiguse põdemine. Kes suri vaktsiini mõjusse, oleks koroonasse samuti surnud. Jah, loterii-allegrii, äkki poleks ta kunagi koroonasse nakatunudki … seda me ei tea. Aga väide, et vaktsiin ei saa olla ohtlikum kui haigus ise, on 99% siiski õige. Jah, mingite abiainete vastane allergia on erand, siin võib vaktsiin olla hullem. Kuid ka seda me ei tea, tegelikult.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Isegi paljuräägitud trombioht on koroonat põdedes kordades suurem kui vaktsiini puhul, rääkimata muudest tüsistustest.

Kurb näide: Anatoli Arhangelski

Keegi ei oska ka öelda, millised on kellelgi koroona põdemise järelmõjud veel 2-5 aasta pärast.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keegi ei oska ka öelda, millised on kellelgi koroona põdemise järelmõjud veel 2-5 aasta pärast.

ega keegi ei oska seda ka öelda, missugused on pideva vaktsineerimise mõjud. varsti tuleb kolmas süst, siis mõne kuu pärast neljas, viies…

Jah, haigus on ohtlik, kuid ka vaktsineerimine siiski ei ole nii ohutu kui igal pool propageeritakse. Ja eks siis igaüks valib kahe halva vahel endale sobivama variandi.

Kui vaktsineeritu haigeks jääb ja kergemalt põebki, siis tüsistused võivad ikka kehvad olla.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Haigus vs vaktsineermine