Esileht Pereelu ja suhted HÄIRIB

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: HÄIRIB

Postitas:

Olin puhkusel sügisel 2 nädalat järjest. Nüüd ette teadmata sai mees puhkuse aasta lõpuni. Kuhugi minna nagunii ei saa (v.a sugulaste juurde) jne.

Nüüd veidi häirib, kuigi punased pühad vabad. Aastavahetus ka tööl lühendatult, saaks juba eelnev päev ära sõita külla, kui oleks puhkuse viimase nädala tõstnud aastavahetuse kanti.

Nii vihane olen…

+1
-37
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.12 14:07; 17.12 15:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olin puhkusel sügisel 2 nädalat järjest. Nüüd ette teadmata sai mees puhkuse aasta lõpuni. Kuhugi minna nagunii ei saa (v.a sugulaste juurde) jne.

Nüüd veidi häirib, kuigi punased pühad vabad. Aastavahetus ka tööl lühendatult, saaks juba eelnev päev ära sõita külla, kui oleks puhkuse viimase nädala tõstnud aastavahetuse kanti.

Nii vihane olen…

Ma võin sinu mehega viina juua seni kui sa tööl passid.

+12
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.12 14:10; 17.12 18:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma võin sinu mehega viina juua seni kui sa tööl passid.

Ja sinu mees/naine võib teha siis mida, kui tema puhkusel on ja sina tööl?

Küüniseid või lakka värvida!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja sinu mees/naine võib teha siis mida, kui tema puhkusel on ja sina tööl?

Mida iganes.

Kas sina kirjutad oma “mees/naine” -le ette mida ta võib teha ja mida mitte?

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.12 14:20; 17.12 14:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah. Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Sinust ei ole mingit kirjutajat. Sest sa oled kustutaja.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.12 14:20; 17.12 14:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah. Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Sinust ei ole mingit kirjutajat. Sest sa oled kustutaja.

See on jälle see kustutaja. Täiega tüütu tegelane.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma just võtsin kaks nädalat puhkust teades et mees sel ajal ka töölt vaba, aga nüüd ta vahetas tööd ja on õnnelik et pühad vabaks saab. Samuti pettunud.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma just võtsin kaks nädalat puhkust teades et mees sel ajal ka töölt vaba, aga nüüd ta vahetas tööd ja on õnnelik et pühad vabaks saab. Samuti pettunud.

Et siis su mees ainult punased päevad  vabad ja enne jõule ja enne aastavahetust, samuti ka aastavahetus tööl?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.12 14:07; 17.12 15:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laske mehel rahus puhata, minu vanema puhkasid eraldi – alguses laste pärast, hiljem jäi harjumiseks – üks oli maal, teine käis seal tööl – kuldpulmadeni panid välja, siis ema kahjuks suri. Mina ka ei saa, miks peab koos puhkama?  Praegu ei reisi ka kuhugi, mõtlen ise, et võtan paar vaba päeva jõuludele juurde- las mees vuhib tööd teha.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma just võtsin kaks nädalat puhkust teades et mees sel ajal ka töölt vaba, aga nüüd ta vahetas tööd ja on õnnelik et pühad vabaks saab. Samuti pettunud.

Et siis su mees ainult punased päevad vabad ja enne jõule ja enne aastavahetust, samuti ka aastavahetus tööl?

Jah just siis naisel punased päevad…

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.12 14:10; 17.12 18:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olin puhkusel sügisel 2 nädalat järjest. Nüüd ette teadmata sai mees puhkuse aasta lõpuni. Kuhugi minna nagunii ei saa (v.a sugulaste juurde) jne.

Nüüd veidi häirib, kuigi punased pühad vabad. Aastavahetus ka tööl lühendatult, saaks juba eelnev päev ära sõita külla, kui oleks puhkuse viimase nädala tõstnud aastavahetuse kanti.

Nii vihane olen…

Sa oled vihane, et sul on töö ja et mehel on võimalik töölt puhkust saada, mis ka tähendab, et tal on tööl. Lahendus – järgmiseks aastaks soovige töökaotus, siis saate palju aega koos veeta. Kui inimene ei rõõmusta selle üle, et on töö ja on on millest elada, siis küll päkapikud ilmselt kuulevad ja üritavad elu sättida nii ,et inimene rõõmus oleks. Mis külla minemistega juhtuda võib, et tuleb täielik liikumiskeeld ja ongi kõik. Nii et isegi plaan külla minna võib hävida, siis kui kodus oled.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind ka HÄIRIB

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olin puhkusel sügisel 2 nädalat järjest. Nüüd ette teadmata sai mees puhkuse aasta lõpuni. Kuhugi minna nagunii ei saa (v.a sugulaste juurde) jne.

Kuidas puhkust saab saada ette teadmata? Sundpuhkus?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No praegu pole nagunii väga arukas kuskil külas käia ja seltskondade vahet voorida. Aga ok, sinusugused elavad vist selle põhimõtte järgi, et “ega elu ei saa ju seisma jääda” ja selliste pärast meil igapäevaselt neid uusi nakatunuid sadades tulebki.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olin puhkusel sügisel 2 nädalat järjest. Nüüd ette teadmata sai mees puhkuse aasta lõpuni. Kuhugi minna nagunii ei saa (v.a sugulaste juurde) jne.

Kuidas puhkust saab saada ette teadmata? Sundpuhkus?

poolte kokkuleppel, ehk on tellimusi vähenenud vms

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil aga mehega koos puhkus 2 nädalat.  Juba enne tülitsesime kus jõulud olla, kus aastavahetus. Tema tahaks täna sinna, homme tänna, aga planeerida ei tohi siis läheb närvi. Ja siis kas minna kuhugi spasse paariks päevaks. Kus maakonnas on kõige vähem koroonat, aga no spa kliente ju ei tea.

jne jne

🙂

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olin puhkusel sügisel 2 nädalat järjest. Nüüd ette teadmata sai mees puhkuse aasta lõpuni. Kuhugi minna nagunii ei saa (v.a sugulaste juurde) jne.

Nüüd veidi häirib, kuigi punased pühad vabad. Aastavahetus ka tööl lühendatult, saaks juba eelnev päev ära sõita külla, kui oleks puhkuse viimase nädala tõstnud aastavahetuse kanti.

Nii vihane olen…

 

jah rotsik, su libateemad on juba nii igavaks muutunud.

0
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Ma just sätiks kodus midagi. Teil on kõik korras-puhas ja absoluutselt mitte ükski asi ei vaja korrastamist, lõpetamist, parandamist? Need päevad lähevad ülikiiresti ja kusagile käima-spaatama ma sel aastal kindlasti ei läheks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilgelt segaselt kirjutad. Häirib.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on mehel ka 2 nädalat puhkust ja mina käin tööl (v.a pühad). Ma vist imelik aga mul just hea meel, et ta puhata saab. Võimalus omi asju toimetada, magada ja lisaks on koju tulles iga päev kodu korras, toit valmis ja toad soojad. Mind ei häiri igatahes

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )


Esileht Pereelu ja suhted HÄIRIB