Esileht Koroonaviirus COVID-19 Hakkab tulema neid uudiseid, tasa-tasa

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )

Teema: Hakkab tulema neid uudiseid, tasa-tasa

Postitas:
Kägu

https://tervis.postimees.ee/7637992/mrna-koroonavaktsiinidel-avastati-uus-korvaltoime

+8
-12
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Selline uudis tuli ka, tasa-tasa: https://www.delfi.ee/artikkel/120091160/riigikohus-leidis-et-koroonapassi-noue-piiras-inimeste-pohioigusi-ent-selle-rakendamine-oli-vajalik

+3
-10
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Läksid lolliks, tasa-tasa!

+6
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Jah, vaktsiinidel on kõrvaltoimed. Päris haigusel on ka. Palju sagedamini. Palju hullemini.

Kui vaktsiini ei tee, võib sul hästi minna. Võib ka halvasti minna. Need, kellel halvasti läheb, üldiselt foorumisse pärast rääkima ei tule, et ups.

+17
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on täiesti silme ees veel see perearstide pealik, kes võitis, et vaktsiinidel ei ole kõrvaltoimeid. Mingi tuntud valuvaigisti pidi olema palju ohtlikum.
Leidsin https://www.err.ee/1608137935/joller-ibuprofeen-on-ohtlikum-kui-igasugune-vaktsiin
Ei mäletagi kas päästeametnik oli siis juba surnud…

+9
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on täiesti silme ees veel see perearstide pealik, kes võitis, et vaktsiinidel ei ole kõrvaltoimeid. Mingi tuntud valuvaigisti pidi olema palju ohtlikum.

Leidsin https://www.err.ee/1608137935/joller-ibuprofeen-on-ohtlikum-kui-igasugune-vaktsiin

Ei mäletagi kas päästeametnik oli siis juba surnud…

Kas osutaksid nüüd mõne allika, mis näitaks, et Jolleril õigus ei olnud? Et vaktsiinide ohtlikud kõrvaltoimed on sagedasemad kui Ibukal?

+17
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://tervise.geenius.ee/rubriik/uudis/alates-jargmisest-aastast-solpadeinei-eestis-ilma-retseptita-osta-ei-saa/

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://tervise.geenius.ee/rubriik/uudis/alates-jargmisest-aastast-solpadeinei-eestis-ilma-retseptita-osta-ei-saa/

Mis see siia puutub?

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ajakirjanike teada-tuntud nipp klikkide kogumiseks – jaga oma artikleid Perekoolis.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ajakirjanike teada-tuntud nipp klikkide kogumiseks – jaga oma artikleid Perekoolis.

Väga hea kui oleks. Mõni ju muud ei loegi. Ära ole pidevalt kade, see rikub tervist.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No natuke köhe oleks, kui oleks seda süsti teinud. No kui see põhjustab juba mingit ebatavalist verejooksu vms mitte rasedal, siis no see ei old kuidagi ohutu rasedatele. Ootame siis järgmist aastat, vaatab kuidas need fooliumi mütsi ennustused täituvad. Südame probleemid, vereklombid ja nuud mense probleemid. Eesti arstides olen juba ammu pettunud, uus ravim ja kihe julgelt väideti, et ohutu ja tõhus. Eks need paar veritsevale noorele KINDLALT oleks koroona ohtlikum olnud.

+4
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on täiesti silme ees veel see perearstide pealik, kes võitis, et vaktsiinidel ei ole kõrvaltoimeid. Mingi tuntud valuvaigisti pidi olema palju ohtlikum.

Leidsin https://www.err.ee/1608137935/joller-ibuprofeen-on-ohtlikum-kui-igasugune-vaktsiin

Ei mäletagi kas päästeametnik oli siis juba surnud…

Kas osutaksid nüüd mõne allika, mis näitaks, et Jolleril õigus ei olnud? Et vaktsiinide ohtlikud kõrvaltoimed on sagedasemad kui Ibukal?

Võrreldamatud, sest ibukas on ikka rohkem turul olnud ning mrna on uus ja seda kaitseb inimeste uskumus, aga eks aastaga see ka mõraneb.

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võrreldamatud, sest ibukas on ikka rohkem turul olnud ning mrna on uus ja seda kaitseb inimeste uskumus, aga eks aastaga see ka mõraneb.

Sa ei tea, mis on sagedus? Või milleks see möla, et ibukas on kauem olemas olnud. Mis see siia puutub?

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võrreldamatud, sest ibukas on ikka rohkem turul olnud ning mrna on uus ja seda kaitseb inimeste uskumus, aga eks aastaga see ka mõraneb.

Sa ei tea, mis on sagedus? Või milleks see möla, et ibukas on kauem olemas olnud. Mis see siia puutub?

Sagedus ei anna tulemust, sest mrna pole nii kaua turul olnud, et saaks mingit tabelit kōrvaltoimetest, eriti kui seda nii kiivalt kaitstakse. Ja muide, kui inimene võtab ibuka ja tekib kõrvaltoime, siis seda ta rohkem ei võta. Vaktsiiniga mõnel tekkis šhokk ning üteldi, et tehke järgmine igaksjuhuks haiglas nagu WTF.  Kui on teada, et see vanuserühm põeb kergelt. Ja IBUKAT võtan alles siis, kui olen haige ning kuidagi enam saa, mitte ennetavalt ning siis tõesti kasu on näha. Vaktsiini sisse süstida hirmust haiguse vastu, mida olen põdenud kergelt on lihtsalt lauslollus.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sagedus ei anna tulemust, sest mrna pole nii kaua turul olnud, et saaks mingit tabelit kōrvaltoimetest, eriti kui seda nii kiivalt kaitstakse. Ja muide, kui inimene võtab ibuka ja tekib kõrvaltoime, siis seda ta rohkem ei võta. Vaktsiiniga mõnel tekkis šhokk ning üteldi, et tehke järgmine igaksjuhuks haiglas nagu WTF. Kui on teada, et see vanuserühm põeb kergelt. Ja IBUKAT võtan alles siis, kui olen haige ning kuidagi enam saa, mitte ennetavalt ning siis tõesti kasu on näha. Vaktsiini sisse süstida hirmust haiguse vastu, mida olen põdenud kergelt on lihtsalt lauslollus.

Ei peagi ometi sageduste võrdlemiseks tooted ühekaua turul olnud olema. Oluline on, et oleks piisavalt palju kasutatud ja kas sa tõesti arvad, et need miljardid, kes maailmas mrna vaktsiinidega vaktsineeritud viimase 3 aasta jooksul on, kes ühe ja kes mitmeid kordi, on liiga väike võrdlusgrupp? Mis sellest, et ibukat on kasutatud aastakümneid kauem, nendes kasutamise suurusjärkudes ei muuda see enam midagi.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sagedus ei anna tulemust, sest mrna pole nii kaua turul olnud, et saaks mingit tabelit kōrvaltoimetest, eriti kui seda nii kiivalt kaitstakse. Ja muide, kui inimene võtab ibuka ja tekib kõrvaltoime, siis seda ta rohkem ei võta. Vaktsiiniga mõnel tekkis šhokk ning üteldi, et tehke järgmine igaksjuhuks haiglas nagu WTF. Kui on teada, et see vanuserühm põeb kergelt. Ja IBUKAT võtan alles siis, kui olen haige ning kuidagi enam saa, mitte ennetavalt ning siis tõesti kasu on näha. Vaktsiini sisse süstida hirmust haiguse vastu, mida olen põdenud kergelt on lihtsalt lauslollus.

Ei peagi ometi sageduste võrdlemiseks tooted ühekaua turul olnud olema. Oluline on, et oleks piisavalt palju kasutatud ja kas sa tõesti arvad, et need miljardid, kes maailmas mrna vaktsiinidega vaktsineeritud viimase 3 aasta jooksul on, kes ühe ja kes mitmeid kordi, on liiga väike võrdlusgrupp? Mis sellest, et ibukat on kasutatud aastakümneid kauem, nendes kasutamise suurusjärkudes ei muuda see enam midagi.

Väga suur vahe vähemalt mulle, eelistan ikka tarbida toodet, mida on kauem kasutatud, mitte kui paljudele on see sisse süstitud väikse ajaga. Mul on üks süda,  ei soovi seda kihva keerata. Kui paljud teadsid aasta kaks tagasi, et vb tekib südame probleeme.

+6
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sagedus ei anna tulemust, sest mrna pole nii kaua turul olnud, et saaks mingit tabelit kōrvaltoimetest, eriti kui seda nii kiivalt kaitstakse. Ja muide, kui inimene võtab ibuka ja tekib kõrvaltoime, siis seda ta rohkem ei võta. Vaktsiiniga mõnel tekkis šhokk ning üteldi, et tehke järgmine igaksjuhuks haiglas nagu WTF. Kui on teada, et see vanuserühm põeb kergelt. Ja IBUKAT võtan alles siis, kui olen haige ning kuidagi enam saa, mitte ennetavalt ning siis tõesti kasu on näha. Vaktsiini sisse süstida hirmust haiguse vastu, mida olen põdenud kergelt on lihtsalt lauslollus.

Ei peagi ometi sageduste võrdlemiseks tooted ühekaua turul olnud olema. Oluline on, et oleks piisavalt palju kasutatud ja kas sa tõesti arvad, et need miljardid, kes maailmas mrna vaktsiinidega vaktsineeritud viimase 3 aasta jooksul on, kes ühe ja kes mitmeid kordi, on liiga väike võrdlusgrupp? Mis sellest, et ibukat on kasutatud aastakümneid kauem, nendes kasutamise suurusjärkudes ei muuda see enam midagi.

Väga suur vahe vähemalt mulle, eelistan ikka tarbida toodet, mida on kauem kasutatud, mitte kui paljudele on see sisse süstitud väikse ajaga. Mul on üks süda, ei soovi seda kihva keerata. Kui paljud teadsid aasta kaks tagasi, et vb tekib südame probleeme.

Maailmas on koroonavaktsiinidega vaktsineeritud miljardeid inimesi, paljusid korduvalt. Sagedasemad kõrvaltoimed on ammu teada. Vaktsineeritakse lisaks üliharva, paar korda aastas, samas kui ibukat võib inimene endale sisse ajada iga kord, kui kuskilt valutab.

Igal vaktsiinil, ka koroonavaktsiinidel, on palju vähem kõrvaltoimeid kui ibukal.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaktsineeritakse lisaks üliharva, paar korda aastas, samas kui ibukat võib inimene endale sisse ajada iga kord, kui kuskilt valutab.

Just, ja ükski meedik ei valva sind peale tableti võtmist 15 min.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõrvatoimed on kõigil rohtudel, ka paracetamolil. Isegi raimtaimedel, see mis ühel peavalu leevendab, võib teisel lööbe tekitada.

Mis on kindel – haigestumine Covidisse võib ka vägagi viletsaid tüsistusi kaasa tuua, nii kohe (long covid, 20% haigestunutest), kui ka kolm kuud hiljem, põhjustades nn ülesurmasid ( Singapuris just jõuti sellele tulemusele). Seega kõige targem on mitte haigestuda, või kui, siis nii kergelt, kui võimalik ja nii, et immunsüsteem teab, millega tegemist. Kuidas seda saavutada – igaühe enda otsustada.

Juhtusin vaatama gümnaasiumis õppiva lapse kursuse materjale ja sealhulgas peatükki, mis puudutas immunsüsteemi ning vaktsineerimist. Nüüd lõpuks sain ma aru, milles probeem. Teema oli lahti seletatud  üsna keeruliselt, kasutades sealjuures  võõrsõnu. Kui õpilane loeb seda ega juhtu just kõige teravam pliiats olema, aru ta suurt ei saa. Meelde igal juhul midagi ei jää. Kui info oleks animeeritud, näidates täpselt mis rakud, midagi teevad, umbes nagu arvutimängus, saaksid kõik asjast õigesti aru.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on täiesti silme ees veel see perearstide pealik, kes võitis, et vaktsiinidel ei ole kõrvaltoimeid. Mingi tuntud valuvaigisti pidi olema palju ohtlikum.

Leidsin https://www.err.ee/1608137935/joller-ibuprofeen-on-ohtlikum-kui-igasugune-vaktsiin

Oskad nagu lugeda, aga…
Kuskohas siin on öeldud, et vaktsiinidel pole kõrvaltoimeid? Vastupidi, Joller just räägib, et need on, pannes lisaks võrdlusse teiste ravimitega.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://eestinen.fi/2022/11/video-itaalias-malestati-koroonavaktsiinide-ohvreid-vaktsiinide-tohusus-kusimargi-all/

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://rumble.com/v1wac7i-world-premier-died-suddenly.html?fbclid=IwAR05-jX5NhejX4bkYoXsCcjxHWnriBKZq_H6RRZEx48jDKZTMQA-8_LWmBY

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on täiesti silme ees veel see perearstide pealik, kes võitis, et vaktsiinidel ei ole kõrvaltoimeid. Mingi tuntud valuvaigisti pidi olema palju ohtlikum.

Leidsin https://www.err.ee/1608137935/joller-ibuprofeen-on-ohtlikum-kui-igasugune-vaktsiin

Ei mäletagi kas päästeametnik oli siis juba surnud…

Joller pidi nüüd ju riigikokku kandideerima.

Lolle on nii palju, et läheb ilmselt isikumandaadiga 😀

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on täiesti silme ees veel see perearstide pealik, kes võitis, et vaktsiinidel ei ole kõrvaltoimeid. Mingi tuntud valuvaigisti pidi olema palju ohtlikum.

Leidsin https://www.err.ee/1608137935/joller-ibuprofeen-on-ohtlikum-kui-igasugune-vaktsiin

Ei mäletagi kas päästeametnik oli siis juba surnud…

Kas osutaksid nüüd mõne allika, mis näitaks, et Jolleril õigus ei olnud? Et vaktsiinide ohtlikud kõrvaltoimed on sagedasemad kui Ibukal?

Sa osuta enne allikale, millele toetudes Joller sai väita, et vaktsiinidel kõrvaltoimeid ei ole ja et need ohutud on. Parimal juhul sai see allikas siis olla meie vabariigi valitsus, kes omakorda sai selle info EU ladvikult. Mitte arst vaid odav propagandist.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

saavutatigi eesmärk https://www.delfi.ee/artikkel/120129406/rahvastikuteadlane-sundide-arv-on-vahenenud-ka-teistes-riikides-see-pole-eesti-kohalik-omapara

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa osuta enne allikale, millele toetudes Joller sai väita, et vaktsiinidel kõrvaltoimeid ei ole

Alustuseks viita, kus Joller väidab, et vaktsiinidel kõrvaltoimeid ei ole. Sa ei saa aru lihtsamast tekstist, aga vaidlema oled kõva.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tasa-tasa tilgub juurde ka uusi covidi tüsistuste liike. Kõrvaltoimed on igal ravimil, valuvaigisti võib hoopis pea valutama panna jne. Võrreldes mõne retseptiravimiga on vaktsiin nagu lusikatäis mett.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

saavutatigi eesmärk https://www.delfi.ee/artikkel/120129406/rahvastikuteadlane-sundide-arv-on-vahenenud-ka-teistes-riikides-see-pole-eesti-kohalik-omapara

kriitilistel ja ebastabiilsetel aegadel lükatakse laste saamine edasi. loogiline ja mõistetav.

meil lisaks ka 90-ndate kriitiliste aegade järelmõjud. seda saame tunda veel 10 aastat, prognoosivad spetsialistid.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

saavutatigi eesmärk https://www.delfi.ee/artikkel/120129406/rahvastikuteadlane-sundide-arv-on-vahenenud-ka-teistes-riikides-see-pole-eesti-kohalik-omapara

kriitilistel ja ebastabiilsetel aegadel lükatakse laste saamine edasi. loogiline ja mõistetav.

Kriitilise aja all pead silmas Ukraina sõda? See algas 24.veebr, mis saab mõjutada vaid 2022.a. detsembrikuu sünde. Kõik, mis enne seda oli, on millestki muust mõjutatud.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tasa-tasa tilgub juurde ka uusi covidi tüsistuste liike. Kõrvaltoimed on igal ravimil, valuvaigisti võib hoopis pea valutama panna jne. Võrreldes mõne retseptiravimiga on vaktsiin nagu lusikatäis mett.

Vahe on lihtsalt selles, et retseptiravimit võtab inimene siis, kui ta on haige ja tal on selleks reaalne vajadus.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Hakkab tulema neid uudiseid, tasa-tasa