Esileht Kodunurk Hakkan vist ostma Arieli pesugeeli…

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Hakkan vist ostma Arieli pesugeeli…

Postitas:

Appi! Ma olen kogu oma iseseisva elu kasutanud lõhnatuid pesupulbreid ja geele. Nende kättesaamine poe pesuvahendiosakonnast on mulle juba katsumus, sest kõik ülejäänud vahendid haisevad seal nagu keemialabor, jooksuga toon ära ja köhin ka iga kord.
Nüüd oleme perega mehe tädil külas ja temal on siin ainult Arieli geel. Mul oli vaja üks lapse kleit käsitsi ära pesta, ta lödistas sinna šokolaadijäätist. Selle geeli ma siis võtsin ja nii kui see riidega kokku puutus, haihtusid plekid mu silme all. Miiiidaaaa? Sapiseep on selle kõrval amatöör.
Selle asjanduse nimi on Ariel Gel Concentrated. Ega ma kogu aeg pesta ei suuda sellega, kurk hakkas valutama sellest käsitsipesust, aga plekieemalduseks äkki kannataks, kui pärast masinas läbi pesta.
Tädil on lavendlilõhnaline, seda ma kahjuks ei suuda taluda. Kas keegi teab, on neid teiste aroomidega ka? Milline haiseb kõige vähem? Kas nad kõik eemaldavad nii ässalt plekke? Milline valida sealt haisupommi-osakonnast?

+5
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pane parem plekkidele nõudepesuvahendit ja lase veidi seista.Kõik plekid tulevad välja. Ma ei talu samuti lõhnavaid pesuvahendeid ja kasutan sellist plekieemaldust aastaid. Ma muideks ei talu ka sapiseebi lõhna.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arielil on ka sensitive versioonid olemas: https://www.selver.ee/catalogsearch/result/?q=ariel+sensitive

Kuigi kui sa oled kogu aeg harjunud täiesti lõhnavabadega, siis on ka see sensitive lõhn ikka selgesti tuntav.

Ma ise eelistan Arielile Persilit, kui rääkida nendest, mis on lõhnaga geelid. Need Persil Sensitive duo capsid pesevad väga hästi, proovi äkki esmalt neid.

https://www.selver.ee/catalogsearch/result/?q=persil+sensitive

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arielid haisevad kõik, ka lõhnavabad. Lõhnadega peidetakse selle peseva komponendi räiget haisu, sellepärast need lavendlid ja mäestikuaroomid nii tugevalt lõhnavadki. Ma kunagi ostsin Arieli lõhnavaba geeli ja peale sellega pesemist pidin pesumasina mitu korda tühjalt läbi pesema, sest see räige kemikaalihais oli nii tugev. Need “lõhnad” ongi selle peitmiseks.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On sul ehk mõni tuttav vahel Saksamaalt autoga tulemas? Lase sealt tuua. Need ei haise üldse nii nagu meie omad. Aga kinldasti tuleb Saksast osta, mitte siitpoolt (nt Poolast).

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust ei ole värsked šokolaadijäätise plekid üldse mingi tuumateadus. Need saab kergelt välja ükskõik millega. Oleks teemaalgataja siin rääkinud näiteks maasika-, mustika-, muru- või viltpliiatsiplekkidest, ma ohiksin ka kaasa.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

plekieemalduseks on plekisool olemas, ökopoodidest saab. sapiseep jääb sageli lahjaks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleks teemaalgataja siin rääkinud näiteks maasika-, mustika-, muru- või viltpliiatsiplekkidest, ma ohiksin ka kaasa.

… või virsiku või arbuusiplekkidest Kohe pestes saab selle iga pesuvahendiga välja, pigem oli imetegija puhas vesi.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma usun ka, et imevahend oli hoopis kohene pesemine.
Mul on sapiseep isegi nädal või rohkemgi vanad mustika ja vereplekid välja pesnud. Tõsi, hais on jäle sapiseebil.

Kõige paremini lõhnavabadest vahenditest peseb Mayeri. Muud jätavad esiteks masina haisema lõpuks ja pesule kipub ka mingi läppunud hais tulema, ning üldse kehvasti pesevad.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.07 13:45; 02.08 13:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest tuleb šokolaad iga vahendiga pestes maha, rasked plekid on kirsid, murelid, arbuus ja banaan…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa tapad teised inimesed ära selle jubeda haisuga.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul peseb Luvil ka plekid välja ja ei haise. Arieli ei ostaks iial.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vot mina ei saa sellest Arieli mahategemisest aru. Meil siin Soomes see Ariel on täiesti teise lõhnaga kui Eestis. Soome Arieliga pestes jäävad riided täiesti lõhnatud, kuigi geeli nuusutades mingi lõhn siiski on. Aga mitte mingi tugev lehk. Mees tõi eestist ükskord kaasa ka neid lavendliga Arieli kapsleid ja no selline tunne oli nagu 10 tahmanägu elaks mul kodus. Täpselt samasugune hais nagu neil. Minul tõmbab see täiesti hingest kinni. Aga Soome kapslitel jällegi õrn meeldiv lõhn, peaaegu ei jäägi riietele lõhna.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vot mina ei saa sellest Arieli mahategemisest aru. Meil siin Soomes see Ariel on täiesti teise lõhnaga kui Eestis. Soome Arieliga pestes jäävad riided täiesti lõhnatud, kuigi geeli nuusutades mingi lõhn siiski on. Aga mitte mingi tugev lehk. Mees tõi eestist ükskord kaasa ka neid lavendliga Arieli kapsleid ja no selline tunne oli nagu 10 tahmanägu elaks mul kodus. Täpselt samasugune hais nagu neil. Minul tõmbab see täiesti hingest kinni. Aga Soome kapslitel jällegi õrn meeldiv lõhn, peaaegu ei jäägi riietele lõhna.

Oleneb sellest, kust riigist Eesti seda sisse tarnib.
Mähkmetega on sama. Eestis müüakse Poolas toodetud Pamperseid aga Soomes Saksamaa toodangut. Ja Saksmaal toodetud mähkmed on tükk maad kvaliteetsemad ja haisuvabad.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.07 13:45; 02.08 13:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vot mina ei saa sellest Arieli mahategemisest aru. Meil siin Soomes see Ariel on täiesti teise lõhnaga kui Eestis.

Mahategemisest ei saa aru, aga sellest saad aru, et Eesti Ariel on teistsugune toode, kui Soome Ariel?

Aga lihtsam on vist kirja panna need kolma asja, millest sa saad aru.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pane parem plekkidele nõudepesuvahendit ja lase veidi seista.Kõik plekid tulevad välja. Ma ei talu samuti lõhnavaid pesuvahendeid ja kasutan sellist plekieemaldust aastaid.

Kasutan samuti seda nõudepesuvahendi-nippi juba aastaid ja toimib. Värskele veiniplekile panen kohe külma vett ja söögisoodat- toimib samuti.

Mina ka ei talu neid tugeva lõhnaga vahendeid nagu Ariel ja Persil. Samuti ei suuda kasutada teisi mõttetult lõhnastatud tooteid (Always ja Carefree sidemed näiteks). Kodupuhastuses kasutan Neutrali tooteid, lisaks äädikat ja söögisöödat ja harva, kui mõnest plekist lahti ei saa.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Kodunurk Hakkan vist ostma Arieli pesugeeli…