Esileht Ilu Hallinevad juuksed

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Hallinevad juuksed

Postitas:

Naised, kui vanalt olete avastanud, et juuksed hakkavad halliks minema? Olen ise alles 30ndate esimeses pooles ja peas juba mitmeid halle juuksekarve.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen 50, ei ole ühtegi halli karva peas, juukseid ei viitsi värvida. Mul endal loomulik värv kena punakaspruun, korduvalt on küsitud, et mis tooni ma värvimisel kasutasin 🙂

Mu ema on 75, temagi ei ole veel täitsa halliks läinud, kuigi veidi viskab halli sisse.

Eks see on geneetiline suures osas. Mul üks sõbranna läks halliks juba 25-aastaselt ja värvib juukseid sellest ajast saati. Ma ka nooremana värvisin, aga niisama lõbu pärast, selliseid erksaid ebaloomulikke värve, sinist, rohelist, oranži. Neid värve pidi siis spets Londonist ostmas käima.

Üldiselt ära põe, lihtsalt värvi juukseid kui ei taha noorelt hall olla. Suurem osa naisi värvib juukseid, pigem on neid vähem, kes ei värvi. Enamasti värvitakse mingit loomulikku tooni, nii et pole aru saadagi.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peale suuri muresid läksin suurte laikudega halliks juba 30 aastates. Mul on reaalselt suurte laikudena hall ja must peas. Värvin, mis siin muud teha?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

27-aastane olin, kui nägin esimest halli karva. Paar aastat oli ta üksi, aga nüüd olen 33 ja sellel üsikul hallil karval on juba väga palju sõpru seal. Värvida ei taha, ma olen aastatega juuksed täitsa hävitanud, nüüd puhkavad. Ja ega see kole ka ole 🙂 mulle täitsa meeldib isegi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olin 18, oma juuksevärv on väga tume, praeguseks tugevalt hallikirju ja väga lahe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naised, kui vanalt olete avastanud, et juuksed hakkavad halliks minema? Olen ise alles 30ndate esimeses pooles ja peas juba mitmeid halle juuksekarve.

Päriselt ka? Mis sinu elul siis nii viga on?

0
-12
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Vist olin 47. Värvisin muidugi juba ennem ja värvin ka praegu, olles 56. Ma ei tea mitte ühtegi naist, keda hallid juuksed ilusamaks teeks.

+9
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tea mitte ühtegi naist, keda hallid juuksed ilusamaks teeks.

Ma tean küll, mõnele täitsa sobib, aga mitte 30-aastasena. Sellised 60+ daamid on niisugused, kelle puhul nii mõnelegi täitsa sobib hall juus ja pigem on selles eas pigem veider, kui juuksed on näiteks mustaks värvitud. Mingist vanusepiirist alates on hall pigem loomulik ja ootuspärane ning ka sobib.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

41 olin, kui huvi pärast peegli ees otsisin halle karvu ja ühe lühikese halli karva leidsin. Taga vb on rohkem, sinna ei näe. Blondeerin kaks korda aastas, praegu on mingi 10cm väljakasvu siis on paremini näha see hall karv.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mingist vanusepiirist alates on hall pigem loomulik ja ootuspärane ning ka sobib.

Kaheksakümneselt on küll muidugi kena, aga mitte noorena. Ju siis ei ole enam harjunud sellega. Nägin üht imetavat ema, ega ta vist ei olnudki nii vana, alla 40, aga pea oli kahune ja hallikirju. Siis oli väga veider vaatepilt, et kuidas sellisel vanal naisel on beebi. Üks kolleeg loobus ka töö juures juuste värvimisest, ta on seal 50-60 vahel. Ausalt öeldes enne nägi välja tunduvalt noorem, nüüd on nagu memmeke. Ronkmust muidugi pole ka ilus, tavaliselt vanemast peast sobivad heledamad toonid kui noorena.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 43, ikka hallikirju olen. Praegu värvin, aga ootan kannatamatult seda aega, kui juuksed päris halliks lähevad. Oleneb muidugi, mis tooni hall tuleb, päris iga toon pole ilus, aga mu emal olid väga ilusat halli värvi juuksed, mul võiks ka sellised tulla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuskil 20ndate lõpus juuksur avatas esimesed hallid juuksed. Stabiilselt värvinud olen alates 35ndast elu aastast. Noorena olid ilusad juuksed – loomulikult punakas blondid, tänaseks näeb välja hallisegune punane kartulikoor. Ilma värvita oleks ikka väga kole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on nüüdseks juba üpriski palju halle karvu juuksejuurtel näha, emal ja vanaemal läksid samuti vara halliks. Olen 39, esimesi halle karvu märkasin vast 30-aastaselt umbes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Ilu Hallinevad juuksed