Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Halvad ended – kas usuksite?

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Halvad ended – kas usuksite?

Postitas:

Meil on kaks last, viimase sünnitusega juhtus palju halbu asju ja suur õnn, et nii mina kui tütar oleme elus ja laps ka täie tervise ja moistuse juures. Oleks võinud minna palju hullemini. Mõlemad mehega sooviks kolmandat last, mina oleks kohe valmis ja väga tahaks, aga mees arvab, et see oleks saatuse narrimine. Et meil on kaks tervet last ja viimane nii üle noatera. Et taas ei pruugi nii hästi minna ja miks mängida saatusega. Ta ütleb, et oleks garantii, et laps tuleb terve ja kõik läheb hästi, siis ta võtaks kahel käel armastusega vastu lapse. Aga hetkel on tal halb sisetunne. Kui hakkasime rohkem räakima üks õhtu sest lapseplaanist, siis järgmine öö nägi ta unes oma surnud vanaema, kes ütles: “see on halb mõte!” Nüüd on sellest mitu nädalat ja eile ta ütles, et sellest vanaema unest peale on ta näinud meie maja ümber tiirlemas üksikut musta lindu. Iga päev, aeglaselt hõljumas, üksi. Teised linnud, kes siin on, on parvedes ja enamasti pisemad. Aga see on üks suur hakk/vares/ronk vms. Näitas mulle ka eile ja oli jah suur üksiklind. Tema võtab seda ka kui halba ennet. Ma ei tea, mis teha. Me kumbki pole muidu mingid sellised uskujad, aga nüüd on mul ka hirm tekkinud. Kas teie ignoreeriks neid märke ja teeks ikka? Üks osa minust mõtleb, et need on mehe enda alateadlik hirm, mis paneb selliseid asju nägema/märkama, aga kui siiski see tähendabki midagi? Mis teha? 🙁

0
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.04 09:24; 04.04 09:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega siis midagi, tuleb kummi kasutada teil.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ega seda enne ju ei tea, kuidas läheb, kui laps juba ilmale tulnud. Tuleb lihtsalt otsus vastu võtta, kas tahate proovida või mitte. Kas viimasel sünnitusel juhtus midagi sellist, mis suure tõenäosusega juhtub uuesti või miks üldse sellised mõtted? Esimene laps sündis ju ilusti, nagu ma aru saan?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui vana oled? Kui kardate halba ennet, siis ehk lihtsalt pole “praegu” see õige aeg, aga ehk aasta-paari pärast? Kui nö võimalik veel selle mõttega mängida ja edasi lükata.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Halva kordumise tõenäosus oleneb ju väga sellest, misasi see oli, mis sünnitusel või raseduse ajal juhtus siis ja kas selle kordumine on tõenäoline. Aga ülejäänud, nt vanaema unes ilmumine on muidugi mehe enda hirmu tekitatud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina läheks koos mehega naistearsti juurde kontrolli ja saaks koos nõu pidada, et kuidas tervis on ja kas ehk oskaks arst hinnata juba mingeid riske.

Unenäo kohta arvan ka, et see on mehe hirm/alateadvus. Nt mu esimene töökoht oli vanas majas kus väidetavalt kummitas. Olin u kuu aega tööl käinud (ka öösiti tööl olnud) ja ei tundnud mingit hirmu või ei näinud uinakut tehes midagi halba. Kuni töökaaslastega tuli jutuks, et kes on kuulnud samme, kes tundnud juuste katsumist jne. Ja vot, sellest päevast peale oli mul öösiti väga kõhe ja nägin aegajalt jubedaid unenägusid.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanus kahjuks väga oodata enam ei lase, mina 37, mees 40.
Aga see, mis sünnitusel juhtus, oli halbade asjade kokkulangevus ja ilmselt suure tõenäosusega enam ei korduks: lapse vale asend, arstid said asjast liiga hilja aru, keiser, aga laps oli juba vaagnas peadpidi kõvasti kinni, hapnikupuudus lapsel, paar murtud luud, oht ajukahjustusele ja mitmed uuringud sellega seoses hiljem. Laps on 2,5a ja siiani hinnatud 100% terveks, aga oleks minut veel kaotatud, oleks ta võinud juurviljaks jääda. Mees nägi seda koike pealt ja oli pikalt väga löödud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.04 09:24; 04.04 09:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanus kahjuks väga oodata enam ei lase, mina 37, mees 40.

Aga see, mis sünnitusel juhtus, oli halbade asjade kokkulangevus ja ilmselt suure tõenäosusega enam ei korduks: lapse vale asend, arstid said asjast liiga hilja aru, keiser, aga laps oli juba vaagnas peadpidi kõvasti kinni, hapnikupuudus lapsel, paar murtud luud, oht ajukahjustusele ja mitmed uuringud sellega seoses hiljem. Laps on 2,5a ja siiani hinnatud 100% terveks, aga oleks minut veel kaotatud, oleks ta võinud juurviljaks jääda. Mees nägi seda koike pealt ja oli pikalt väga löödud.

Kui kaks last olemas, siia selles vanuses justnimelt ei narriks enam saatust.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enne kui lapse sünnitada, tehakse ju erinevaid teste, et saada teada, kas laps on terve. Kui ei ole, saab ju uuesti proovida.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees ei taha seda enam läbi elada. Miks sa teda sunnid?

Kasvatage oma kahte last

 

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enne kui lapse sünnitada, tehakse ju erinevaid teste, et saada teada, kas laps on terve. Kui ei ole, saab ju uuesti proovida.

Sarisigija.

0
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Halvad ended – kas usuksite?