Esileht Ilu ja tervis Hambaarst pani uue plommi

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Hambaarst pani uue plommi

Postitas:

Minu jutt selline. Arst vahetas uue plommi. Hammas ei valutanud, aga et vana plomm oli juba vana, pani uue. Puurimise ajal tundsin sellist ajudest läbi käivat teravat valu. Tavaliselt ma tuimestust ei lase teha plommi panemiseks. Seekord mainisin arstilegi, et kunagu puurimine valus pole olnud, nüüd siis oli. Muidugi peale plommi hammas natuke tuikab valust. Minul vähemalt. Nüüd see valu kestis juba üle 2 nädala. Hammas on kuuma-ja külmatundlik. Eriti ei saa süüa selle poolega. Läksin siis tagasi, vòttis pildi, lasi tuult ja tulemus – põletik! Peab alustama juuretavi! Ma täielikult shokis. Mul see hammas ei valutanudki, nüüd siis selline kulu jälle. Kuidas see põletik sinna alla tekib? Ja on veel tarkusehammas. Vist veel raskem juhus, kui tavaline hammas. Kas siin on mõni hambaarst, teab öelda, kas hambaarsti sorkimisest võib põletik tulla?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.04 13:38; 07.04 08:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui tarkusehammas, siis mina laseks üldse välja tõmmata. Sest juureravi ei pruugi ka õnnestuda aga siis oled hunniku raha ära maksnud ja kasu ei midagi.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tarkusehambale pole küll mõtet juureravi teha, välja ja kõik.
aga hambaarst tegutses õigesti – vanad plommid tulebki välja vahetada, need ei ole eluaegsed. ju seal plommi all see auk tasapisi süvenes kui nüüd puurides valus oli.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas röntgenit ei tehtud enne uue plommi panemist? Võib-olla juba vana plomm lekkis ja oli põletik olemas, sa ei pruugi seda tundagi. Aga tarkusehamba tõesti tõmbaks lihtsalt välja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas röntgenit ei tehtud enne uue plommi panemist? Võib-olla juba vana plomm lekkis ja oli põletik olemas, sa ei pruugi seda tundagi. Aga tarkusehamba tõesti tõmbaks lihtsalt välja.

Pilte on võetud mitu korda ja panoraampiltki võeti.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.04 13:38; 07.04 08:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tarkusehamba laseks eemaldada. Seda plommida esmakordselt on veel mõttet aga juureravi küll mitte teha. Nii on minu oma hambaarst ka öelnud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole küll arst, aga arvaks, et kui puurimise ajal oli juba jubedat valu tunda, oli põletik siiski juba olemas ja torkimine lihtsalt tõi selle esile. Kauakestev põletik sööb organismi ja see oleks niikuinii teinud kahju. Tarkusehambal sõltub palju vastusest, kas üleval või all ja kas vastas on tarkusehammas olemas, aga üldiselt pigem eemaldada jah.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Ilu ja tervis Hambaarst pani uue plommi

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.