Esileht Ilu ja tervis hambaimplantaadi panek

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 33 )

Teema: hambaimplantaadi panek

Postitas:

Tere. Kas soovib keegi enda kogemusi selle toiminguga jagada. Huvitab kõik, alates tuimestusest kuni paranemiseni välja.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.12 21:18; 06.12 22:12; 07.12 08:59; 16.12 17:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle on 2 pandud. Esimene kord kartsin väga aga see ON üle elatav ja tasub vaeva ning raha. Ainult et peale oppi tuleb rahulikult kodus olla, korralikult puhastada ja lasta paraneda. Soovitan võtta haiguspäevad, haigusleht või teha kodutööd.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.12 21:41; 07.12 20:56; 23.12 00:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paigaldati implantaat umbes 10 aastat tagasi.
Algas sellega, et tõmmati hammas välja, siis pool aastat hiljem hakkas protsess pihta.
Tehti tuimestus, siis skalpelliga lõigati haav lahti ning kaabiti kaabitsaga ige luu pealt puhtaks. Valu ega midagi ei tundnud ainult kuulsin. Siis võeti puur ja puuriti auk luu sisse. Siis asetati kruvi luu sisse luustuma pooleks aastsks. Haav õmmeldi kinni ja nägu oli kaks päeva sinine ja paistes. Anti kaasa ka antibiootikum, et organism metalli välja ei mädandaks. Kahjuks tekkis allergiline reaktsioon ja ei saanud antibiootikumi lõpuni võtta.
Sellest pool aastat hiljem lõigati uuesti lahti haav ja vaadati kuidas kruvi luustunud oli ja tehti erinevad hamba krooni proovid ning pandi lisa kruvi, mis ulatus igemest välja ja ootasin umbes nädala krooni. Nädal hiljem pandi kroon peale ja oligi korras.
Tuimestuste tõttu kordagi valu ei tundnud ja implantaat siiani ilusti omal kohal.

Paranemise kohapealt läks ruttu, aga harjumine krooniga võttis kaua aega. Oli vahepeal tunne, et kisun selle ise suust ära. Lihtsalt olin harjunud tühja kohaga ja see implantaat oli ikkagi võõras suus.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.12 21:51; 06.12 23:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle on 2 pandud. Esimene kord kartsin väga aga see ON üle elatav ja tasub vaeva ning raha. Ainult et peale oppi tuleb rahulikult kodus olla, korralikult puhastada ja lasta paraneda. Soovitan võtta haiguspäevad, haigusleht või teha kodutööd.

Kas Sa mäletad, kui pikk ajaliselt see protseduur on? Tund või poolteist? On see palju hullem kui juureravi, st on see ikkagi pigem kui operatsioon?
Mitu päeva on pärast mõistlik haigusleht võtta?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.12 21:18; 06.12 22:12; 07.12 08:59; 16.12 17:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paigaldati implantaat umbes 10 aastat tagasi.

Algas sellega, et tõmmati hammas välja, siis pool aastat hiljem hakkas protsess pihta.

Tehti tuimestus, siis skalpelliga lõigati haav lahti ning kaabiti kaabitsaga ige luu pealt puhtaks. Valu ega midagi ei tundnud ainult kuulsin. Siis võeti puur ja puuriti auk luu sisse. Siis asetati kruvi luu sisse luustuma pooleks aastsks. Haav õmmeldi kinni ja nägu oli kaks päeva sinine ja paistes. Anti kaasa ka antibiootikum, et organism metalli välja ei mädandaks. Kahjuks tekkis allergiline reaktsioon ja ei saanud antibiootikumi lõpuni võtta.

Sellest pool aastat hiljem lõigati uuesti lahti haav ja vaadati kuidas kruvi luustunud oli ja tehti erinevad hamba krooni proovid ning pandi lisa kruvi, mis ulatus igemest välja ja ootasin umbes nädala krooni. Nädal hiljem pandi kroon peale ja oligi korras.

Tuimestuste tõttu kordagi valu ei tundnud ja implantaat siiani ilusti omal kohal.

Paranemise kohapealt läks ruttu, aga harjumine krooniga võttis kaua aega. Oli vahepeal tunne, et kisun selle ise suust ära. Lihtsalt olin harjunud tühja kohaga ja see implantaat oli ikkagi võõras suus.

Tundub ikka väga rõve ja valus. Teeks ennem narkoosis ja laseks terve suu mitte äravõetavad proteesid panna. Mul oleks ideaalis 5 implantaati panna. Üks asi on raha, aga tõesti väga jube protseduur tundub see ka.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paigaldati implantaat umbes 10 aastat tagasi.

Algas sellega, et tõmmati hammas välja, siis pool aastat hiljem hakkas protsess pihta.

Tehti tuimestus, siis skalpelliga lõigati haav lahti ning kaabiti kaabitsaga ige luu pealt puhtaks. Valu ega midagi ei tundnud ainult kuulsin. Siis võeti puur ja puuriti auk luu sisse. Siis asetati kruvi luu sisse luustuma pooleks aastsks. Haav õmmeldi kinni ja nägu oli kaks päeva sinine ja paistes. Anti kaasa ka antibiootikum, et organism metalli välja ei mädandaks. Kahjuks tekkis allergiline reaktsioon ja ei saanud antibiootikumi lõpuni võtta.

Sellest pool aastat hiljem lõigati uuesti lahti haav ja vaadati kuidas kruvi luustunud oli ja tehti erinevad hamba krooni proovid ning pandi lisa kruvi, mis ulatus igemest välja ja ootasin umbes nädala krooni. Nädal hiljem pandi kroon peale ja oligi korras.

Tuimestuste tõttu kordagi valu ei tundnud ja implantaat siiani ilusti omal kohal.

Paranemise kohapealt läks ruttu, aga harjumine krooniga võttis kaua aega. Oli vahepeal tunne, et kisun selle ise suust ära. Lihtsalt olin harjunud tühja kohaga ja see implantaat oli ikkagi võõras suus.

Tundub ikka väga rõve ja valus. Teeks ennem narkoosis ja laseks terve suu mitte äravõetavad proteesid panna. Mul oleks ideaalis 5 implantaati panna. Üks asi on raha, aga tõesti väga jube protseduur tundub see ka.

Rõve on see, et kuulda on igat detaili mida arst su suus teeb. Aga ausalt valus polnud kordagi.
Minul oli keskmiselt iga visiit 1h, aga kui see kaapimisega oli siis läks umbes 2h.
Ja haigusleht oli 2 päeva ja ainult paistetuse ja sinika pärast.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.12 21:51; 06.12 23:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on paigaldatud 3 implantaati ning esimesega võtsin vaid ühe kodukontori päeva. Teiste puhul läksin peale protseduuri tööle tagasi, kontoritöö võimaldab seda.
Protseduurid võtsid kõikidel kordadel aega alla poole tunni ja kuna oli korralik tuimestus, ei tundnud midagi. Ainus ebameeldiv asi oli see lõualuu puurimine ja kruvi keeramine.
Pärast tuleb hoida korralikult külma peal, see säästab paistetusest ja sinikatest. Mul oli järgmisel paaril päeval õrn turse, mida vaid ise märkasin.
Valu ei olnud nii suur, et valuvaigistit kasutada aga kui hakkas tuikama, oli hea natuke jäätist süüa. Kolmandaks päevaks oli tavaline olukord taastunud, lihtsalt söömistega pidi ettevaatlik olema.
Mul on need kõik korrad olnud sellised, et mingi kork vms on igame peale jäänud ja ei mingit hilisemat igeme lahti lõikamist uuesti. Poole aasta pärast krooni proovi, kus kontrollitakse, kuidas on implantaat luustunud ja järgmisel korral kroon peale ning valmis.
Kusjuures, viimane kord tõmmati hammas välja ja pandi kruvi lõualuusse sama protseduuriga. Kui hammas põletikus pole, siis kõige parem lahendus, üks trauma ja tunne nagu ikka hamba väljatõmbamisel.
Mina kartsin enne esimest korda korralikult aga asi oli seda väärt, kallis küll aga aastaid hiljem ei mäletagi isegi kohe, millised need kruvidega hambad on.
Kindlasti vali väga hea ja usaldusväärne kliinik ja arst!

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.12 08:41; 07.12 16:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on paigaldatud 3 implantaati ning esimesega võtsin vaid ühe kodukontori päeva. Teiste puhul läksin peale protseduuri tööle tagasi, kontoritöö võimaldab seda.

Protseduurid võtsid kõikidel kordadel aega alla poole tunni ja kuna oli korralik tuimestus, ei tundnud midagi. Ainus ebameeldiv asi oli see lõualuu puurimine ja kruvi keeramine.

Pärast tuleb hoida korralikult külma peal, see säästab paistetusest ja sinikatest. Mul oli järgmisel paaril päeval õrn turse, mida vaid ise märkasin.

Valu ei olnud nii suur, et valuvaigistit kasutada aga kui hakkas tuikama, oli hea natuke jäätist süüa. Kolmandaks päevaks oli tavaline olukord taastunud, lihtsalt söömistega pidi ettevaatlik olema.

Mul on need kõik korrad olnud sellised, et mingi kork vms on igame peale jäänud ja ei mingit hilisemat igeme lahti lõikamist uuesti. Poole aasta pärast krooni proovi, kus kontrollitakse, kuidas on implantaat luustunud ja järgmisel korral kroon peale ning valmis.

Kusjuures, viimane kord tõmmati hammas välja ja pandi kruvi lõualuusse sama protseduuriga. Kui hammas põletikus pole, siis kõige parem lahendus, üks trauma ja tunne nagu ikka hamba väljatõmbamisel.

Mina kartsin enne esimest korda korralikult aga asi oli seda väärt, kallis küll aga aastaid hiljem ei mäletagi isegi kohe, millised need kruvidega hambad on.

Kindlasti vali väga hea ja usaldusväärne kliinik ja arst!

Tänan, Sinu kommentaar lisab julgust. Lõualuu puurimine, kas oskad seda tunnet kirjeldada? Kas halb ei hakka? Kas Sul paigaldati ülemine või alumine hammas?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.12 21:18; 06.12 22:12; 07.12 08:59; 16.12 17:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

lasta paraneda. Soovitan võtta haiguspäevad, haigusleht või teha kodutööd

Appike, see pmst võrdub hamba välja tõmbamisega ja sa soovitad haiguslehe võtta? See isegi leebem, kui välja tõmbamine, kuna ei jää auku. Natuke liiale ei lähe sellega?

+3
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda puurimist on keeruline kirjeldada. Kujuta ette, et pead puuritakse aga kuna see kestab vaid mõni minut ja oled tuimestatud, on see täiesti üle elatav 🙂

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.12 08:41; 07.12 16:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Appike, see pmst võrdub hamba välja tõmbamisega ja sa soovitad haiguslehe võtta? See isegi leebem, kui välja tõmbamine, kuna ei jää auku. Natuke liiale ei lähe sellega?

Kohad, kuhu implantaat pannakse, on erinevad, inimesed on erinevad, olukorrad samuti.
Sa oled ise järele proovinud, et võrdled puurimisega?
Mina olin kaks nädalat haiguslehel. Olin korralikult paistes. Mul pandi ka luu asendajat ja paranemine oli pikk, õnneks läks kõik hästi, kindlasti ka sellepärast, et ise täitsin kõiki arsti ettekirjutusi. Tööl seda kindlasti poleks teha saanud.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.12 21:41; 07.12 20:56; 23.12 00:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei võtnud kyll mingit haiguslehte, polnud midagi keerulist, kuigi olen väga valutundlik. Kõige raskem oli siiski hamba väljatõmbamine enne seda.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Appike, see pmst võrdub hamba välja tõmbamisega ja sa soovitad haiguslehe võtta? See isegi leebem, kui välja tõmbamine, kuna ei jää auku. Natuke liiale ei lähe sellega?

Kohad, kuhu implantaat pannakse, on erinevad, inimesed on erinevad, olukorrad samuti.

Sa oled ise järele proovinud, et võrdled puurimisega?

Mina olin kaks nädalat haiguslehel. Olin korralikult paistes. Mul pandi ka luu asendajat ja paranemine oli pikk, õnneks läks kõik hästi, kindlasti ka sellepärast, et ise täitsin kõiki arsti ettekirjutusi. Tööl seda kindlasti poleks teha saanud.

Õige – inimesed ja olukorrad on erinevad. Minul on implantaadiga asendatud kaks esihammast. Mõlemal juhul eemaldati enne implantaadi paigaldamist oma hammas ja siirdati ka luud. Peale esimest operatsiooni oli nägu paistetuse tõttu nädal aega moondunud, lisaks silma all verevalum. Ei kujuta küll ette, et sellisena klassi ette oleksin läinud. Õnneks oli siis koolivaheaeg. Peale teist operatsiooni palusin kohe omale haiguslehe ja üllatus, üllatus – sel korral oli paistetus minimaalne, verevalumeid ei tekkinud ja oleks võinud tõesti järgmisel päeval tööle minna.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.12 09:59; 08.12 15:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas peale implantaadi kruvi panemist jääbki sinna mitmeks kuuks “tühi auk” või “metallkruvi”, või pannakse sinna mingi kroonilaadne asi peale ka? Ja kas sellega saab siis ka süüa ning hammustada toitu -tegemist esimeste lõikehammastega ülevalt.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas peale implantaadi kruvi panemist jääbki sinna mitmeks kuuks “tühi auk” või “metallkruvi”, või pannakse sinna mingi kroonilaadne asi peale ka? Ja kas sellega saab siis ka süüa ning hammustada toitu -tegemist esimeste lõikehammastega ülevalt.

Ajutised kroonid pannakse ikka peale. Mul ka ülemised lõikehambad, esimesest opist möödas 4 kuud, teisest 1 kuu. Söömist otseselt ei sega, aga väldin olukordi, kus peaks toitu esihammastega haukama. Hirm midagi ära rikkuda on päris suur. Seda enam, et arst luges pärast teist oppi sõnad peale, et vähemalt kuu aega pean väga ettevaatlik olema.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.12 09:59; 08.12 15:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas esihamba implantaadid jaavad? Kas ilusad ja loomulikud? Midagi labi ei kuma?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.12 15:52; 08.12 16:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas esihamba implantaadid jaavad? Kas ilusad ja loomulikud? Midagi labi ei kuma?

Mis nimelt sealt võiks läbi kumada?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.12 15:54; 12.12 14:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kruvid

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.12 15:52; 08.12 16:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänapäeval pannakse kohe väljatõmmatud hamba auku (kui põletikku ei ole) kruvi sisse. Palju vähem traumat, palju kiirem paranemine ja üks traumeerimine kahe korra asemel. Lisaks hammas kiiremini suus ka.
Protseduur kõlab õudsamalt, kui on, sa ei tunne ju mitte midagi. Paranemine on väga individuaalne, mõnel valutab nädal aega, mõni läheb õhtul peole ja vitsutab süüa. Sõltub lõualuu tugevusest ja paljust muust.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.12 11:04; 12.12 18:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänapäeval pannakse kohe väljatõmmatud hamba auku (kui põletikku ei ole) kruvi sisse. Palju vähem traumat, palju kiirem paranemine ja üks traumeerimine kahe korra asemel. Lisaks hammas kiiremini suus ka.

Protseduur kõlab õudsamalt, kui on, sa ei tunne ju mitte midagi. Paranemine on väga individuaalne, mõnel valutab nädal aega, mõni läheb õhtul peole ja vitsutab süüa. Sõltub lõualuu tugevusest ja paljust muust.

Ära aja valet juttu. Kohe ei panda kruvi, enne peab paranema. Peab tekkima verehüüve.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänapäeval pannakse kohe väljatõmmatud hamba auku (kui põletikku ei ole) kruvi sisse. Palju vähem traumat, palju kiirem paranemine ja üks traumeerimine kahe korra asemel. Lisaks hammas kiiremini suus ka.

Protseduur kõlab õudsamalt, kui on, sa ei tunne ju mitte midagi. Paranemine on väga individuaalne, mõnel valutab nädal aega, mõni läheb õhtul peole ja vitsutab süüa. Sõltub lõualuu tugevusest ja paljust muust.

Ära aja valet juttu. Kohe ei panda kruvi, enne peab paranema. Peab tekkima verehüüve.

ei ole vale jutt, ka mulle pandi kohe kruvi, kui hammas eemaldati. puuriti ikka väga vähe. üleüldse kogu selle protseduuri juures ma valu ei tundnud mitte kordagi. kõige ebameeldivam hetk oli hambajäljendi võtmine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võidakse panna kruvi kohe küll, minu hambaarst küsis minu käest, kuidas ma tahan. Kas eemaldan enne vana hamba, lasen paraneda või kohe kruvi ka. Ma pole veel protseduuri teinud, seega muljeid ei oska jagada, aga plaan on kohe kruvi panna. Isegi ajutise hamba lasen peale panna, kuigi on tagumine hammas, mulle lihtsalt ei meeldi kohe üldse ilma hambata olla ka mitte ajutiselt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.12 15:54; 12.12 14:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära aja valet juttu. Kohe ei panda kruvi, enne peab paranema. Peab tekkima verehüüve.

Kohe kindlasti pannakse kohe. Pandi nii minul kui abikaasal kui ka teistel, keda tean. See mitu kuud paranemine on täiesti iganenud teooria, mis ei pidanud paika.
Verehüübe jutt on lausnaljakas – milleks see siis vajalik on või mida see päästab???

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.12 11:04; 12.12 18:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli ka nö ühendatud protseduur, et hammas eemaldati ja siis kohe paigaldati samasse “auku” implantaat. Ajaliselt kestis protseduur pea 2h, aga peamiselt seetõttu, et hammast ei saanud välja tõmmata (et luud võimalikult vähe kahjustada), vaid pidi ettevaatlikult välja opereerima ja see kestis pea 40 minutit. Käisin keset tööpäeva, peale protseduuri läksin kontorisse tagasi, ei tulnud selle pealegi, et koju minna. Eriti paiste ei läinud (sain arstilt jääkoti kaasa, mida ka hoolsalt näol hoidsin), õhtul võtsin ühe valuvaigisti, rohkem polnud vaja. AB-d määrati ka. Järgmisel päeval läksin tööle, kolleegid ei saanud midagi aru, endal oli söömine pisut hell, aga kindlasti parem ja paranemine kiirem, kui peale tavalist hamba väljatõmbamist.
Aga minu iget rohkem ei lõigutud, implantaadi peal oli väike plaat(kaas), mis käis vindiga pealt ära, selle kaane asemele paigaldati hiljem hammas.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli ka nö ühendatud protseduur, et hammas eemaldati ja siis kohe paigaldati samasse “auku” implantaat. Ajaliselt kestis protseduur pea 2h, aga peamiselt seetõttu, et hammast ei saanud välja tõmmata (et luud võimalikult vähe kahjustada), vaid pidi ettevaatlikult välja opereerima ja see kestis pea 40 minutit. Käisin keset tööpäeva, peale protseduuri läksin kontorisse tagasi, ei tulnud selle pealegi, et koju minna. Eriti paiste ei läinud (sain arstilt jääkoti kaasa, mida ka hoolsalt näol hoidsin), õhtul võtsin ühe valuvaigisti, rohkem polnud vaja. AB-d määrati ka. Järgmisel päeval läksin tööle, kolleegid ei saanud midagi aru, endal oli söömine pisut hell, aga kindlasti parem ja paranemine kiirem, kui peale tavalist hamba väljatõmbamist.

Aga minu iget rohkem ei lõigutud, implantaadi peal oli väike plaat(kaas), mis käis vindiga pealt ära, selle kaane asemele paigaldati hiljem hammas.

Kiida kliinikut ja/või arsti 🙂

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.12 21:18; 06.12 22:12; 07.12 08:59; 16.12 17:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina täna käisin esimesel protseduuril, kus kruvi luu sisse pandi. Ma imestan, kui vähe oli ebamugav ja valus, juba alates esimesest süstist. Mitte midagi ei tundnud süstides valuvaigistit, hiljem puurides ja niite pannes. Hoidsin vahelduva eduga pool päeva jääd põsel, võtsin ühe Ibumetini ja oligi kõik. Nüüd tuleb veel toiduga tagasi hoida ja suud loputada ja nädala pärast võetakse niidid välja. Hamba saab suhu alles aprilli keskel.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Op ei ole valus kui tuimestus hästi tehtud. Samuti ei saa aru miks peaks selle tõttu haiguslehe võtma. Okei 8 tunnist loengut ehk ei peaks järgmisel päeval aga kontoritöö vms oleks igati ok. Pandud endal 3 implantaati, neist kohe õnnestunud kahjuks ainult 1. Esimese panek läks algul hästi aga kahjuks krooni peale panna ei ônnestunud sest implantaat oli liiga viltu luu sees – uus op, paranemine pikem aga lôpuks laabus. Teine implantaat sujus hästi, kroon korralik kohe jne. Kolmandaga selgus juba implantaadi paigaldamise käigus, et pidama see ei jää sest luu hõre – järgnes kunstluu panek, paranemine, uus implantaadi panek, mis pidama jäi ja lõpuks kroon – kogu möll kolmega kokku ligi 2 aastat! 1 oleks vaja veel panna, kogun kannatust..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul paigaldati täna implantaadi kroon. Muidu kõik ok aga krooni ümbert on igemed nii valusad.
Kuidas te hooldate ja puhastate oma implantaate? Just see niiditamine. Hambaniit tuleb vedada krooni alla ümber implantaadi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.12 22:40; 19.12 22:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisan implantaadi paneku kohta ka. Minul tehti ühe protseduuriga oma hamba välja tõmbamine, kunstluu siirdamine ja implantaadi panek. Pool aastat hiljem lõigati ige uuesti pealt katki ja paigaldati igeme formeerija.
Järgmisel päeval töötasin kodus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.12 22:40; 19.12 22:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas te hooldate ja puhastate oma implantaate? Just see niiditamine. Hambaniit tuleb vedada krooni alla ümber implantaadi?

Jah ja tuleb käia tihemini hügienisti juures.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.12 21:41; 07.12 20:56; 23.12 00:32;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 33 )


Esileht Ilu ja tervis hambaimplantaadi panek