Esileht Ilu ja tervis Hammas out

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Hammas out

Postitas:

Sugulasel soovis hambaarst välja tõmmata mitu hammast korraga, tagumisi. Kas nii ka tehakse, et kohe korraga?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Over ja out

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sugulasel soovis hambaarst välja tõmmata mitu hammast korraga, tagumisi. Kas nii ka tehakse, et kohe korraga?

Mis see probleem on siis? Miks mitte korraga, kui juba tõmbamiseks läheb?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul tõmmati kaks purihammast kõrvuti. Auk paranes kenasti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, miks mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ikka kolmekaupa

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see arst on Tartus? Tean ka üht sellist, kelle esimene lahendus on tõmbamine.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äge pealkiri.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tõmmati kõik neli tarkusehammast korraga, polnud probleemi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.01 23:17; 16.01 07:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina lausa küsisin, et kas nii ka saab, et mitu korraga, üks protseduur ja sellest paranemine. Arst ütles, et muidugi saab niimoodi kui mingeid probleeme pole. Isegi soovitas, kuigipalju valus on niikuinii see paranemine ja kui kõrvuti, siis seda enam.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina lausa küsisin, et kas nii ka saab, et mitu korraga, üks protseduur ja sellest paranemine. Arst ütles, et muidugi saab niimoodi kui mingeid probleeme pole. Isegi soovitas, kuigipalju valus on niikuinii see paranemine ja kui kõrvuti, siis seda enam.

Mulle öeldi, et vaatavad tõmbamise käigus, kas tehakse kaks või kõik neli. Selles mõttes ei olnud lihtne töö, et kõik neli olid igeme sees pikali, kasvades ülejäänud hammastele selga, nii et konkreetselt opereeriti välja, polnud lihtne tõmbamine (lasin oma raha eest üldnarkoosis teha). Aga võeti kõik neli ja taastumine polnud midagi hullu. Natuke valutas esimestel nädalatel, aga selle vastu võtsin rohtu, paistetust eriti ei tulnudki.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.01 23:17; 16.01 07:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äge pealkiri.

Jajah, hambad on üldse out. Parem kasutage implantaate.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Korraga tõmbamine, kui eemaldamine on vältimatu, on muidugi parem – üks valu ja taastumine, niikuinii selle suupoolega süüa ei saa. Mõlemalt poolt (vasakult ja paremalt) ma siiski ei laseks üheaegselt tõmmata, siis ei saa üldse süüa. Paranemine võib kesta üle nädala, üsna nõme, kui midagi tahket süüa ei saa. Aga iseküsimus on, kas tõesti on VAJA mitu hammast kohe välja tõmmata? Igal juhul, kui midagi päästa saab, tasub püüda, sest võõrkeha on võõrkeha ja oma hammas on ikka oma. Tuttaval just hakkas aastaid suus olnud implantaadi kruvi loksuma, kukkus lihtsalt suust välja. Ees ootab luusiirdamine ja lõputud protseduurid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Ilu ja tervis Hammas out