Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Hcg kõrge, uh ei tuvasta

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Hcg kõrge, uh ei tuvasta

Postitas:

Tere!

tänaseks peaks olema ov järgi rasedust 5+3, hcg 14100, hcg tõus ilus ja stabiilne, aga arst ei tuvastanud rasedust ei emakas ega emakast väljapool. Kas kellegil on sarnaseid kogemusi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.01 10:00; 12.01 10:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

5+ on ju väga vara tuvastamiseks. Minu arst on soovitanud tuvastama minna minimaalselt 7+, parem isegi 8+. Kas arst ei öelnud teile, et väga vara on veel?

Ma ei ole kursis, et kõrge hCG peaks raseduse varem nö nähtavale tooma.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.01 10:40; 13.01 19:23; 14.01 12:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alates 1500 peaks olema rasedus nähtav. Arst ütles, et sellise näidu juures peaks ammu näha olema, aga ei saa aru, kus ta peidab ennast

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.01 10:00; 12.01 10:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alates 1500 peaks olema rasedus nähtav. Arst ütles, et sellise näidu juures peaks ammu näha olema, aga ei saa aru, kus ta peidab ennast

Äkki kuskil 2 -3 nädalapärast uus visiit ette võtta ,siis peaks ikka nähtav olema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma eeldan, et ilmselt soovitas arst ka sama? Võib-olla kas või nädala pärast, aga ootamine on paratamatu.

Raske küll, aga ega midagi muud ka teha ei ole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.01 10:40; 13.01 19:23; 14.01 12:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli eelmine aasta selline lugu,  et läksin rasedust tuvastama 6+5. Ämmaemand ei leidnud rasedust kuskil. Ei emakas, ega väljaspool emakat. Lasi määrata HCG, et kas rasedus on üldse. Hch näitas 66000. Nädal hiljem saatis arstile. Arst otsis mitu minutit ja lõpuks leidis. Emakas oli lihtsalt sellise nurga all, ja nii kõrgel, et oligi üsna raske leida. Kusjuures eelmiste rasedustega sellist asja polnud ja leiti kohe üles. Nüüdseks 34 nädalat ja kõik korras.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu sõbrannale ütles arst 9+ rasedusega, et tal pole kõhus midagi. Oli hemtoom olnud ja läks peale veritsust kontrolli. Õnneks kutsus see arst teise arsti ka vaatama ja see leidis ikka ülesse – see võis jube hetk olla.

Küll su beebi välja ilmub ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul katkes selline rasedus. Oli 17tuh aga uh ei tuvastanud loodet kuskil, ainult emakas oli kohev vms. Paar päeva hiljem tekkis verejooks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul katkes selline rasedus. Oli 17tuh aga uh ei tuvastanud loodet kuskil, ainult emakas oli kohev vms. Paar päeva hiljem tekkis verejooks.

Siis peaks ka hCG kasvama liiga aeglaselt või ebaühtlaselt. Ühekordne hCG ei näita selle kohta eriti midagi, milline see tulevikuväljavaade on.

Mul oli eelmisel aastal kogemus, kus hCG kasvas väga ilusti, aga nr oli nädalate kohta pigem madal. 6+, kui oleks võinud näha, ei olnud midagi. Lõpuks ikka võlus loode isegi südametöö välja, aga 10+ ikka peetus ja tuli katkestada.

Minu arst ütles kohe, et see asi lõppeb suure tõenäosusega halvasti ja õigus tal oligi. Tõenäoliselt ütles midagi tulevikuväljavaadete kohta ka teemaalgataja arst.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.01 10:40; 13.01 19:23; 14.01 12:25;
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Hcg kõrge, uh ei tuvasta