Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Hcg tase

Postitas:

Tere, tahaks uurida, palju teil oli või on HCG tase,4 nädala lõpus?
Minul näitas eile vereproovis 768.
Kas see on normaalne rasedus on tänaseseisuga 4+6

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.06 07:16; 15.06 15:56; 20.06 16:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli 1-2 päeva varem 980, nii et täiesti normaalne jah. 🙂 osadel on muidugi palju kõrgem ja teistel palju madalam, aga see skaala on väga lai ja ei tähenda üldjuhul väga midagi. Oluline on, et hcg 48-72h jooksul kahekordistuks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on väga suhteline. See skaala on väga lai ja hcg oleneb ka sellest kas sa tead täpselt kuna oli ovulatsioon ja kas viljastunud munarakk kinnitus emakaseinale 6päeva peale ov või 12päeva peale ov. Mul oli hcg 4+4 nädalal 1871 näiteks. Aga see arv ise ei ütle midagi, tee 2-3 päeva pärast uus vereproov ja kui su hcg näit on kahekordistunud siis on see hea märk.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lähen esmaspäeval uuesti verdandma.
Ov oli täpselt õigel ajal. Aga ega seda pesastumist ette tea!
Veebruaris oli ka katkemime, sellepärast kardan..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.06 07:16; 15.06 15:56; 20.06 16:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu esimene test, mis sama päev antud sai kui õhkõrn triip testil oli oli 6, paar päeva hiljem 49 ja siis umbes 4 päeva hiljem 761- olin vist 4+5 see aeg. Rasestumine toimus 14dal ja pos test oli 27dal 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.06 16:05; 15.06 16:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära karda, mul samuti esimene rasedus ei jäänud püsima- ei hakanud arenema aga teine on siiani ilusti läinud ja olen 15 nädalat hetkel 🙂 kõik läheb hästi!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.06 16:05; 15.06 16:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hetkel mul teine rasedus ja üks katkemine.
Loodan ise ka parimat!
Aitäh teile.
Süda veidike rahul..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul:
4+0 68
4+2 125
5+1 1500
Syndis tydruk

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänse seisuga 5+4
Hcg üle 3711 vähemalt on tõusnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.06 07:16; 15.06 15:56; 20.06 16:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänse seisuga 5+4

Hcg üle 3711 vähemalt on tõusnud.

See on ilus number. Ma käisin kunagi ka 5+4 seda HCG-testi tegemas – mul oli ainult 1540. Aga rasedus kulges kenasti.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.06 18:36; 30.06 10:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

4+0 oli 419
4+5 oli 3207

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus te neid HCG teste ostate? Mina sain omad triibud 26.06, aeg ämmaka juurde alles 3.08, seni teadmatuses.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus te neid HCG teste ostate? Mina sain omad triibud 26.06, aeg ämmaka juurde alles 3.08, seni teadmatuses.

Mulle andis naistearst saatekirja, tegemist ju siiski vereanalüüsi andmisega. Aga mõnes laboris saab ka ilma saatekirjata teha (siis on vist tasuline teenus).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.06 18:36; 30.06 10:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hcg teste ostate?? ????
Tegu ju veretestiga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hcg teste ostate?? ????

Tegu ju veretestiga.

Nojaa, olen esmarase, arst mind näha ei taha ja ämmakas alles augustis, seni olen teadmatuses. Mõtlesin, et miks neid osad teevad ülepäeva, aga mind arst näha ei taha/ suuna neid tegema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jasmiine: Neid ei peagi tegema, kui probleemi pole. Kui rasedus väike, siis ei ole veel mõtet arstile/ämmakale ka minna, sest näha pole veel nagunii midagi. Olen ka esmarase ja ämmakale läksin alles 7-8dal nädalal. Siis näeb ka südametöö ära. Täna algas 36 nädal.

Kui triibud käes ja probleeme pole, siis naudi rasedust ja ära mõtle endale “halbu asju külge”. Beebid tunnetavad ka päris alguses su emotsioone. Mõtle, et kõik on hästi ja kõik läheb hästi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on väga suhteline. See skaala on väga lai ja hcg oleneb ka sellest kas sa tead täpselt kuna oli ovulatsioon ja kas viljastunud munarakk kinnitus emakaseinale 6päeva peale ov või 12päeva peale ov. Mul oli hcg 4+4 nädalal 1871 näiteks. Aga see arv ise ei ütle midagi, tee 2-3 päeva pärast uus vereproov ja kui su hcg näit on kahekordistunud siis on see hea märk.

Mul oli 4+3 237 Hea, et sel ajal ei saanud kellegagi võrrelda, muidu oleksin segaseks läinud 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.