Esileht Pereelu ja suhted Hea naine?

Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )

Teema: Hea naine?

Postitas:

mehel peab olema kuklas tunne, et sa oled “väärtuslik naine”, keda ka kõik teised mehed ihaldaksid ja ta peab ka ikka natuke vaeva nägema, et sa tema kõrval püsiksid.

Ehk siis jah, pead või naised peaksid mitte olema nemad ise, vaid õppima meestega manipuleerima, olema kavalad ja mängima mänge. Sest kui inimese loomuses seda omal pole, siis inimene seda ka vaba käega ei tee.
Kahju, et ei saa olla päris ise, meestega. Peab ussitama ja susima hakkama. Mis tahes moel. See on minu arust sama asi, mis välimuse tuunimisega. Mehed tahavad jutu järgi loomulikke naisi, aga vahivad ja jahivad tuunituid. Seda eriti ei tunnista ise. Litsakusega on saama teema. Tahetakse jutu järgi korralikke, aga reaalsuses.
Nüüd käitumine ja loomus. Ole aus, ole sina ise, ole hea ja tore jne, aga ka see ei sobi.
Mängi ja ära ole sina ise, näitle.
Me kõik teame seda, mida tuleks teha, aga miks mehed seda nõuavad ja ehedat ei soovi, see on küsimus.
Ja siis naised näitlevad, ka voodis. Ja mehed rahul.?

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga minna koristama teise elamist, oi see alandav tegu.

Tõesti? Ja ometi on olemas vanasõna: kus viga näed laita, seal tule ja aita. Mina olen oma sõbrannade juurde külla minnes pesnud nende kraanikausis olevad nõud ära, sest on imelik on kohvi teha ja jätta need nõud sinna lagasse. Kuidas sõbranna tahab muul ajal elada, pole minu asi, minule lagas köögis istuda ei meeldi ja ma koristan selle ühise kokkusaamise käigus ära. Midagi alandavat ma selles kummalegi poolele ei näe. Ja kui tema mulle külla tulles näiteks minu katkise rösteri ära paradaks, ei oleks selleski midagi imelikku.

Teiseks tahtsin ka kasulik olla.

Olen miangi sellesse “auku” astunud, pärast on selgunud, et seda kasulikkust mõistetakse etteheitena (“Sa arvad, et ma ei oska üldse elada!”), mingi kasvatustegevusena.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.11 14:44; 24.11 10:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oled nt ostnud eriti seksikat pesu, ise mehele öelnud, et võiks kuskile romantilisele nädalavahetusele minna jne jne, kuidagi andnud mõista, et tahad rohkem romantikat

Lunimise tagajärjel saadud romantika on maailma ebaromantilisim asi. Järgmine romantikatapja on, kui mees tooks mulle lilli suhteliselt kiiresti pärast seda, kui olen maininud “mulle meeldiks, kui sa mulle lilli tooksid”.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen jälle kole, lohakas ja laisk, kergesti ärrituv egoist, aga mehe poolt hinnatud. Müstika.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuleb olla nagu oled, ennast nautida – ole laisk ja ego… või kraabi, kraami ja korista… oluline on see, et endaga rahul oled ja naudid õhtut/päeva/koosolemist.

Vaba aeg tuleb kulutada sellele, mis ennast rõõmustab-rahulolu pakub, tunned end ise hästi, siis tunneb teine ka.

Omal kohal on ka laiskus, ego, sarkasm ja probleemitsemine – nõuad oma õugusi, näitad mida vajad ja julged end väljendada… teab teine paremini, mida vajad, selleks, et rahulolevam olla.

Samas kui kraamimine, hoolitsemine rahulolu pakub, tee palju jaksad, aga kui nüristab, siis tuleb teine ka rakendada, mitte üksi nüristuda. Sellise seltskond tõesti ei köida.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 22.11 20:17; 22.11 20:56; 23.11 12:23; 24.11 01:38; 24.11 01:46; 25.11 22:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki viga selles, et ootad kiitust?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.11 14:19; 26.11 17:33;
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )


Esileht Pereelu ja suhted Hea naine?