Esileht Kasutajaabi ja mõtted “Hea” nipp teemade mahavaigistamiseks

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: “Hea” nipp teemade mahavaigistamiseks

Postitas:

Tõsta sinna rubriiki, mida peaaegu ei loetagi, mis siis, et teema on päevakohane ja näha, et ajaviiteteemades soovisid inimesed sel teemal arutleda. Varem oli viide juures, et tõstetud nt sinna rubriiki, nüüd tehakse vaikselt ära ja pole teemat, pole probleemi…

+12
-18
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuule, isegi koroonast ei ole võimalik lõputult teemasid vorpida, saa juba üle…
Korona viirus=haigus=tervise rubriik. Mis siin halada on?

+20
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik teemad võiksid saada alguse näiteks Ajaviiterubriigist ja hiljem 1-2 nädala pärast tõstetaks oma alarubriiki.
Avastasin koolilapse alt päris mitu huvitavat teemat. (Lapse sõber lõhkus sülearvuti, kas nõuda kahjutasu). Väga hästi sobiks ka ajaviiteteemaks, siin liigub palju elukogenuid.
Väikelapse all on teema, kus kasvataja lõhnab liiga tugevalt.

Koolilapse all võiks olla eraldi alateema: Kooliülesanded.

+13
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No koroona on kohe päris kindlasti ajaviite rubriigi teema. Kõik parasjagu laialt kajastatavad teemad peaksid olema ajaviites. Iseasi jah, et neid teemasid poleks 10.

+4
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koroona on selgelt haigus ehk siis terviseteema.
Aga “Unustasin kaks ostetud toidukaupa poodi” …. mis sellest terviseteema teeb? PK arstide diagnoosioskused?

+12
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga “Unustasin kaks ostetud toidukaupa poodi” …. mis sellest terviseteema teeb? PK arstide diagnoosioskused?

Sellest ei saa ka mina aru. Ma hakkasin seda Ajaviites lugema ja lõpetasin Ilu ja Tervise omas.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.

Aga “Unustasin kaks ostetud toidukaupa poodi” …. mis sellest terviseteema teeb? PK arstide diagnoosioskused?

Sellest ei saa ka mina aru. Ma hakkasin seda Ajaviites lugema ja lõpetasin Ilu ja Tervise omas.

kusjuures sealsamas teemas on pikalt-laialt seletatud, et see on normaalne nähtus, mitte meditsiiniline patoloogia.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga “Unustasin kaks ostetud toidukaupa poodi” …. mis sellest terviseteema teeb? PK arstide diagnoosioskused?

Sellest ei saa ka mina aru. Ma hakkasin seda Ajaviites lugema ja lõpetasin Ilu ja Tervise omas.

Appi kui naljakas, tähendab, jabur. Mina selle teema algatasid ja ausalt öelda ma pigem ootasin, et kui üldse, siis rändab see kodu rubriiki. Aga tervise? Väga veider.

+3
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.02 16:22; 03.02 22:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See ju ka puhtalt Kasutajaabi ja mõtete teema. Mis ajaviidet siit leida?

+13
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Põhimõtteliselt saaks siit ajaviitest kõik teemad alarubriikidesse ümber tõsta, modedel tööd küll 😉
Nt “miks joodikul nägu pundub” on ju täitsa terviseteema ja “käitumine spordiklubides” liigitub hobivaldkonda jne.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Põhimõtteliselt saaks siit ajaviitest kõik teemad alarubriikidesse ümber tõsta, modedel tööd küll ????

Nt “miks joodikul nägu pundub” on ju täitsa terviseteema ja “käitumine spordiklubides” liigitub hobivaldkonda jne.

Ja hirsi söömise teema on kodu rubriik. Ja üürilepingu lõpetamine raha ja seaduste teema. Samuti kassapidaja raha tagasi andmise teema.

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.02 16:22; 03.02 22:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõsta sinna rubriiki, mida peaaegu ei loetagi, mis siis, et teema on päevakohane ja näha, et ajaviiteteemades soovisid inimesed sel teemal arutleda.

Oehh no postita ometi kohe õigesse rubriiki siis!
Kui loll võib olla, et aru ei saa, kuhu miski kuulub?
Väga õigesti tehakse, et ümber tõstetakse, ehk kulub lõpuks pähe mõnele

+4
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

oma õhtusele tiirule tulles just nägin, et luule-teema oli hobinurka tõstetud :)))

nii jäävad ajaviite alla ainult puhas klatš ja kõmuuudised.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.02 01:46; 04.02 10:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koroona on selgelt haigus ehk siis terviseteema.

Mitte meil Eestis. Siin on see vaid kõmu ja klatš.
Kui raske on sellest aru saada?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kust on pärit arvamus, et keegi teistes rubriikides ei käi? Kui mul Tööelu, Kodu, Hobi ja Väikelaps üle vaadatud (neist võib head nõu saada), siis vahel teen ka Ajaviite lahti ja libistan pilgu üle pealkirjade, aga enamasti üle paari-kolme päeva. Tavaliselt pole siin midagi huvitavat.
Pereelu ja Tervist tõesti ei ava, tore, kui koroonad kõik ümber koliti.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pereelu ja Tervist tõesti ei ava, tore, kui koroonad kõik ümber koliti.

ma ka neis alamfoorumites ei käi (tervises enne käisin, aga kui see iluga kokku läks, siis lõpetasin), nii et kui mingi teema ajaviitest sinna tõstetakse, siis ma ei saagi sellest teada. st kui ma seda varasemalt ajaviite esilehel olnud teemat enam ei näe, siis ma järeldan, et jahtus maha ja vajus teisele leheküljele. tegelikult elab mingis muus alajaotuses edasi, ma võiksin isegi panustada, aga kuna ma sellest edasielamisest ei tea, siis ei saa ka panustada.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.02 01:46; 04.02 10:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jeerum! Isegi see mõttevahetus peideti siia ära 😀

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ajaviitejuttudes on mingi maniakaalne mode, kes täiesti jaburalt teemasid teistesse teemadesse laiali tõstab. Jääb mulje, et ta üldse ei loe, mida tõstab. Samas pereelus on nädalate kaupa teemad, millel pereeluga midagi pistmist pole. Keegi ei puuduta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )


Esileht Kasutajaabi ja mõtted “Hea” nipp teemade mahavaigistamiseks