Esileht Pereelu ja suhted Hei kägud

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )

Teema: Hei kägud

Postitas:

Rääkige, kuidas teie oma laste emade/isadega läbi saate? Suhtlete normaalselt? Käite koos lastega kuskil? Või on kogu suhtlus ainult stiilis- millal sa elatisraha ära maksad? Miks sa nii vähe maksad? Jne.

+4
-29
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Minu oma laste isa on ka minu abikaasa 13 aastat ja läbi saame hästi, tänan küsimast!

+20
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole lapsi, pole probleeme. Oskame rasestumisvastaseid vahendeid kasutada.

+16
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rääkige, kuidas teie oma laste emade/isadega läbi saate? Suhtlete normaalselt? Käite koos lastega kuskil? Või on kogu suhtlus ainult stiilis- millal sa elatisraha ära maksad? Miks sa nii vähe maksad? Jne.

Aga kuidas sul endal on?

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rääkige, kuidas teie oma laste emade/isadega läbi saate? Suhtlete normaalselt? Käite koos lastega kuskil? Või on kogu suhtlus ainult stiilis- millal sa elatisraha ära maksad? Miks sa nii vähe maksad? Jne.

Ei suhtle üldse. Ma olen ise oma lastele vanem ja siiani pole iseendaga veel rääkima hakanud. Ei ole veel nii seniilne.

+1
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.11 01:25; 14.11 10:35;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Rääkige, kuidas teie oma laste emade/isadega läbi saate? Suhtlete normaalselt? Käite koos lastega kuskil? Või on kogu suhtlus ainult stiilis- millal sa elatisraha ära maksad? Miks sa nii vähe maksad? Jne.

Ei suhtle üldse. Ma olen ise oma lastele vanem ja siiani pole iseendaga veel rääkima hakanud. Ei ole veel nii seniilne.

Iseendaga tuleks siiski alati hästi läbi saada, siis on muu elu ka korras.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rääkige, kuidas teie oma laste emade/isadega läbi saate? Suhtlete normaalselt? Käite koos lastega kuskil? Või on kogu suhtlus ainult stiilis- millal sa elatisraha ära maksad? Miks sa nii vähe maksad? Jne.

Mis võimaluse surnuga rääkida on? Lähen vaimude väljakutsuja juurde ja hakkan tema abil nõudma, et miks ta lastega koos kusagil ei käi? Ilmselt ütleb, et käib küll. Ma ei tea kahjuks ühtegi panka, kes teeks rahaülekandeid “sealtpoolt” siiapoole. Kas vaimude väljakutsumise kaudu on normaalne suhelda… noo mina ei tea. Mis sa ise arvad?  Enne kui selliseid küsimusi esitad, mõtle ikka ka mida sa teed.

+4
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei suhtle üldse. Ma olen ise oma lastele vanem ja siiani pole iseendaga veel rääkima hakanud. Ei ole veel nii seniilne.

Spermadoonoriga lesbar, et nii kuri?

+5
-19
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 14.11 06:26; 14.11 08:41; 14.11 09:01; 14.11 09:08; 14.11 23:10; 14.11 23:13; 14.11 23:31; 14.11 23:58; 15.11 00:01;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Aga kas eie kirjutamisraskused  tuleneda  tajuprobleemidest, kõne ja keelepuudest, madalamast võimekusest? Käänamisel muutub täishäälik sõna lõpus  ja pöördumine kõlab Hei käod!

Parandad ehk ise oma vead ära?

Muudetud, et lisada: noo, tubli, et algust tegid, aga loe veel üks kord oma postitus läbi.

Või on sul madal võimekus?

 

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapse isaga ei suhtle üldse, mitte mingisugusel teemal.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Või on sul madal võimekus?

Manitseja emme on kah ärganud ja kohe kohal.

Kas su lapsed on täna oma mõnitused (mis on sinu arust muidugi “kasvatamine”) juba kätte saanud või alles pead plaani, mille kallal naaksuma hakata?

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 14.11 06:26; 14.11 08:41; 14.11 09:01; 14.11 09:08; 14.11 23:10; 14.11 23:13; 14.11 23:31; 14.11 23:58; 15.11 00:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees saab oma esimesest abielust lastega suurepäraselt läbi, käime nendega koos reisimas, teeme sauna. Lapsed on 24 ja 27, käivad koos kaaslastega meil tihti külas.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen ise oma lastele vanem ja siiani pole iseendaga veel rääkima hakanud.

Ok, oled siis spermadoonoriga poolhetero aga alles unistad …

(vastuse võid taas mulle erameili panna; nagu esimene kordki….:D)

0
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 14.11 06:26; 14.11 08:41; 14.11 09:01; 14.11 09:08; 14.11 23:10; 14.11 23:13; 14.11 23:31; 14.11 23:58; 15.11 00:01;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Avastad, et sulgi

Mul ei ole mingeid sulgi ja oma 80-se IQga saan suurepäraselt hakkama.
Aga sellest “sina ju kaaa!” hüüatuset saan eru, et lapsed veel tuduvad ja vanamees pole veel laekunudki.
Küll ta varsti tuuakse, ära muretse.

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 14.11 06:26; 14.11 08:41; 14.11 09:01; 14.11 09:08; 14.11 23:10; 14.11 23:13; 14.11 23:31; 14.11 23:58; 15.11 00:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rääkige, kuidas teie oma laste emade/isadega läbi saate? Suhtlete normaalselt? Käite koos lastega kuskil? Või on kogu suhtlus ainult stiilis- millal sa elatisraha ära maksad? Miks sa nii vähe maksad? Jne.

Mis sind vaevab?
Räägi siis ometi! Sul on ju õigus oma lollile arvamusele ja veel napakamatele kommentaaridele.

 

 

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen ise oma lastele vanem ja siiani pole iseendaga veel rääkima hakanud.

Ok, oled siis spermadoonoriga poolhetero aga alles unistad …

(vastuse võid taas mulle erameili panna; nagu esimene kordki….:D)

Eksisid süüdistusega. Spermablender hoopis.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.11 01:25; 14.11 10:35;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Praegu saame normaalselt läbi, teismeline elab isegi sel aastal isa juures – ja enne kui keegi lolli küsimuse esitab, siis muidugi ma maksan elatist, täpselt sama palju, kui isa ise enne maksis. Elab isa juures sellepärast, et mina kolisin teise linna ja laps tahtis põhikooli vanas kohas lõpetada. Edasi juba laps vaatab ise, kuhu ta jääb.

Aga esimesed neli aastat pärast lahkuminekut oli läbisaamine väga halb, nii et teemaalgataja, anna aega atra seada. Soovitan ka proovida kõikvõimalikke perenõustamisi ja teraapiaid, need ei pruugi küll muud efekti anda kui see, et sul on tunne, et sa oled vähemalt proovinud olukorda parandada, ja see omakorda mõjub rahustavalt.

Muide, su teema on vales alajaotuses.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees saab oma esimese abielu lapse emaha väga kenasti läbi. Korra rääkisid oma asja selgeks, aasta olevat olnud pingelisem. Mehe ex on äärmiselt sümpaatne ja tark naine. Kui laps oli väiksem, käisid jah koos kolmekesi loomaaaias ja siis näiteks tulin mina ja exnaise uus mees ka ja saime restoranis kokku. Mehe ex on õmbleja ja meie pere vajalikud õmblusööd teeb kõik tema. Mina talle otse ei helista, mees ajab oma exiga ise neid asju. Käime perekonniti külas jne.

+4
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.11 15:22; 18.11 16:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eksisid süüdistusega. Spermablender hoopis.

Spermablender? Et siis nii paljud lasid korraga sisse, et tegeliku isa identiteet lahustus selles “blenderis”? ????

Tundub nagu hullem “süüdistus” kui spermadoonori kasutamine ????

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millal lapse viib – millal lapse toob. Kõik.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eksisid süüdistusega. Spermablender hoopis.

Võimalik, et eksisin.

Aga siis on ju eriti halb situatsioon – juba need paksud ja koledad emmed si..tuvad kõigil (k.a, oma lastel) hinged täis; mis siis veel 30 aasta pärast saama hakkab+ ???

Pole vist näiteid kaugelt vaja otsida, pers…e hakkab saama, kui need juuretud lapsed lõugama hakkavad.
Nagu nad praegu juba teevad, sest nad olid mingi fng “blenderi” ohvrid.

Sadist oled.
Paks, kole, vastik sadist. Oma lapse suhtes.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 14.11 06:26; 14.11 08:41; 14.11 09:01; 14.11 09:08; 14.11 23:10; 14.11 23:13; 14.11 23:31; 14.11 23:58; 15.11 00:01;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

(vastuse võid taas mulle erameili panna; nagu esimene kordki….:D)

No tegelt ma ei pidanud just silmas mingit etteantud varianti, et “vihakõne” vms.

Kas sa tõesti ei suutnud midagi sisukamat kirjutada? Oledki see perekooli debiil, kel sõnad suus hanguvad?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 14.11 06:26; 14.11 08:41; 14.11 09:01; 14.11 09:08; 14.11 23:10; 14.11 23:13; 14.11 23:31; 14.11 23:58; 15.11 00:01;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Ei ole veel nii seniilne.

Pigem ikka oled väga seniilne.
Sport aitaks seda pidurdada, aga sa ju ei viitsi…..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 14.11 06:26; 14.11 08:41; 14.11 09:01; 14.11 09:08; 14.11 23:10; 14.11 23:13; 14.11 23:31; 14.11 23:58; 15.11 00:01;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Kas sa tõesti ei suutnud midagi sisukamat kirjutada? Oledki see perekooli debiil, kel sõnad suus hanguvad?

Tänan aususe eest. Sain su sõnumi erameilile kätte.

Ka debiilid teevad mõnikord suuri asju, keep trying!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 14.11 06:26; 14.11 08:41; 14.11 09:01; 14.11 09:08; 14.11 23:10; 14.11 23:13; 14.11 23:31; 14.11 23:58; 15.11 00:01;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

igem ikka oled väga seniilne.
Sport aitaks seda pidurdada, aga sa ju ei viitsi…..

Nojah, sain ju aru et oled juba 100X proovinud, aga ikka … eimidagi.
Proovi saja esimene kord veel!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 14.11 06:26; 14.11 08:41; 14.11 09:01; 14.11 09:08; 14.11 23:10; 14.11 23:13; 14.11 23:31; 14.11 23:58; 15.11 00:01;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Rääkige, kuidas teie oma laste emade/isadega läbi saate? Suhtlete normaalselt? Käite koos lastega kuskil? Või on kogu suhtlus ainult stiilis- millal sa elatisraha ära maksad? Miks sa nii vähe maksad? Jne.

Mina oma laste isaga läbi ei saa. Läbisaamine muutus halvaks juba enne lahkuminekut. Laste isa oli seda tüüpi tegelane, kelle arvates naine pole inimene ja ärgu muudkui inisegu kui mees vahel ka teisi naisi proovib.

Ennegi ei käinud laste isa lastega kuskil vabatahtlikult. Olekski olnud imelik kui ta pärast oleks hirmsasti hakanud käima kuskil. Laste isa on paar korda üritanud  laste sünnipäevadele koos uue kaaslasega (endise kõrvalsuhtega) pressida, aga sellega pole jällegi mina nõus, et laste isa uus elukaaslane üle minu kodu ukse astub. Noh, seepeale on ka laste isa sünnipäeval osalemisest loobunud. Üleüldse on laste isal raske leppida sellega, et ta endisel viisil üleolevalt, ülbelt ja alandavalt suhelda ei saa. Kui kooselus ma olingi liiga alandlik, siis praegu ma lihtsalt ütlengi telefoni, et ega ma ta naine ei ole, et kõik sarkasmi ja nõmeduse ära kannatama pean. Et mul pole kohustust solvanguid kuulata ja ma ei viitsigi sellele end kulutada. Eksmehe peamine nõudmine on, et mul tuleb tema uue naisega suhelda ja läbi käia. Ta tahaks mu lähisugulaste juurde jaanipäevale ka oma uue kaaslasega tulla. Tema meelest on lihtsalt uus liige suguvõsas juures :P.

Raha maksmise üle me ei vaidle. Eks maksab kuidas kunagi, kuid mina ei küsi ega nõua kunagi. Mu pärast võib maksmata kah jätta. Puudust me ei kannata ning millestki loobuma ei ole pidanud.

Omast kogemusest arvan, et suhtlemise probleem tuleb minevikus tehtud nõmedustest. Mul tulevad ausalt külmavärinad peale kui kujutan ette, et peaks koos veekeskusesse minema näiteks ja kogu selle aja oleks kõik nagu vanasti. Nii lastele kui naisele nähvav mees, kes käitub nagu oleks kõigile heateo teinud oma kaasatulemisega.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rääkige, kuidas teie oma laste emade/isadega läbi saate? Suhtlete normaalselt? Käite koos lastega kuskil? Või on kogu suhtlus ainult stiilis- millal sa elatisraha ära maksad? Miks sa nii vähe maksad? Jne.

Mina oma laste isaga läbi ei saa. Läbisaamine muutus halvaks juba enne lahkuminekut. Laste isa oli seda tüüpi tegelane, kelle arvates naine pole inimene ja ärgu muudkui inisegu kui mees vahel ka teisi naisi proovib.

Ennegi ei käinud laste isa lastega kuskil vabatahtlikult. Olekski olnud imelik kui ta pärast oleks hirmsasti hakanud käima kuskil. Laste isa on paar korda üritanud laste sünnipäevadele koos uue kaaslasega (endise kõrvalsuhtega) pressida, aga sellega pole jällegi mina nõus, et laste isa uus elukaaslane üle minu kodu ukse astub. Noh, seepeale on ka laste isa sünnipäeval osalemisest loobunud. Üleüldse on laste isal raske leppida sellega, et ta endisel viisil üleolevalt, ülbelt ja alandavalt suhelda ei saa. Kui kooselus ma olingi liiga alandlik, siis praegu ma lihtsalt ütlengi telefoni, et ega ma ta naine ei ole, et kõik sarkasmi ja nõmeduse ära kannatama pean. Et mul pole kohustust solvanguid kuulata ja ma ei viitsigi sellele end kulutada. Eksmehe peamine nõudmine on, et mul tuleb tema uue naisega suhelda ja läbi käia. Ta tahaks mu lähisugulaste juurde jaanipäevale ka oma uue kaaslasega tulla. Tema meelest on lihtsalt uus liige suguvõsas juures :P.

Raha maksmise üle me ei vaidle. Eks maksab kuidas kunagi, kuid mina ei küsi ega nõua kunagi. Mu pärast võib maksmata kah jätta. Puudust me ei kannata ning millestki loobuma ei ole pidanud.

Omast kogemusest arvan, et suhtlemise probleem tuleb minevikus tehtud nõmedustest. Mul tulevad ausalt külmavärinad peale kui kujutan ette, et peaks koos veekeskusesse minema näiteks ja kogu selle aja oleks kõik nagu vanasti. Nii lastele kui naisele nähvav mees, kes käitub nagu oleks kõigile heateo teinud oma kaasatulemisega.

Aitäh, et erined siinsetest irisejatest ja oled ilusa sisuka vastuse kirjutanud.

Elud elatud, nüüd elagugi oma elu. Mingi hilsem perekondlik külaskäimine jne pole ka mulle mõistetav. Rahaga sama, olgu maksmata ja hoidku eemale. Lastega ärgu suhelgu, ongi parem. Kõigil oma elud, ei nuta keegi teda taga. Aga vat temal raske sellest aru saada.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saame normaalselt läbi, st suhtleme ilma probleemideta täpselt nii palju, kui laste pärast vaja.
Tema küll armastab rõhutada ja rääkida, millised musterlahutajad me oleme, et oleme headeks sõpradeks jäänud, aga mina teda oma sõbrana ei näe. Praegu on mõlemal uued kaaslased, üritab aeg-ajalt mingeid topeltkohtinguid kokku leppida ehk kutsub meid külla. Uurib, kuidas mul uue mehega läheb, et kui mul muresid on, siis kellele teisele ma neid ikka peaks rääkima kui talle 😀
Ma ei pea vajalikuks sellega kaasa minna. Jah, meil oli toredaid aegu, eksmees on normaalne inimene, lahku läksime suhteliselt rahumeelselt ning mul on hea meel, et meil erilisi erimeelsusi laste teemal pole, aga mul ei ole huvi ka suurt ning õnnelikku kärgperet mängida.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu täiskasvanud laste isa on endiselt minu abikaasa ja tähistame juba 30. pulma-aastapäeva.

Saame väga hästi läbi! Kui aus olla, siis isegi paremini kui noortena, mil sai ikka mõnikord plahvatatud ja oma “mina” peale surutud ja õigust taga aetud.

Ilmselt paljuski ka selle pärast, et lastel on nüüd juba oma elud ja meie jaoks on paljud argimured, mis tulenesid kas laste kasvatusest või rahalistest väljakutsetest, juba minevikuks saanud.
Lapsed on kasvatatud, koolid on lõpetatud, kodulaenud on makstud, maakodu on remonditud. No mille üle siin ikka jageleda veel? 🙂 Pühendume täielikult teineteisele ja oleme oma eluga rahul.

Nii et – kannatage need pingelised ajad ära, noored!

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elud elatud, nüüd elagugi oma elu. Mingi hilsem perekondlik külaskäimine jne pole ka mulle mõistetav. Rahaga sama, olgu maksmata ja hoidku eemale. Lastega ärgu suhelgu, ongi parem.

On ju ka teistmoodi isasid. Õnneks minu mehe ex on erakordselt kena ja meeldiv inimene ning loomulikult oli mu mehel lapsele ligipääs ainult telefonikõne kaugusel. Perekonniti meie suhtleme seepärast, et meil pole omavahel pretensioone.

* mehe ex sai mehe, keda ta tahtis
* mehe exi uus mees sai naise, keda ta oli igatsenud
* mina sain mehe, keda ma tahtsin – oma mehe
* minu mees sai küll lahutuses haiget, aga veidi aja pärast sai naise, keda ta oli igatsenud – minu

Miks ei peaks meeldivate inimestega suhtlema. Valud ja ootused ja otsimised on möödas, kõik said, mida tahtsid, laps sai kaks armastavat isa (kasuisa on ka väga tore inimene). Mida veel on üheks väikeseks seltskondlikuks õhtuseks külaskäiguks vaja 🙂

Muidugi, kui exmees on mingi erakordne mölakas, siis arusaadav. No aga mölakaga asi ju laste saamiseni ei lähekski. Päris 180 kraadi ka inimene ei muutu, see, kui mees peab naist alamaks olendiks, on ka enne pulmi näha ja kui polnud näha, vaatas naine halvasti.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.11 15:22; 18.11 16:08;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )


Esileht Pereelu ja suhted Hei kägud