Esileht Ilu ja tervis Hemorroid

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Hemorroid

Postitas:

Kas hemorroid võib olla ka ilma erilisi kaebusi tekitamatta? Ja kaua tavaliselt võtab aega selle hemorroidi punni kadumine kui kasutada käsimüügi küünlaid? ( Eeldusel muidugi, et asi hullemaks ei lähe)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõsi, alati need ei põhjustagi vaevusi. Üldjuhul välimised on valutud, sisemised aga teevad rohkem tüli ja on põletilikulisemad.

Mul on juba 7a välimised. Vahel väga väga harva läheb valusaks aga muidu lihtsalt eksisteerib. Rasedusega läks suuremaks(või tuli juurde). Ei kao need ilma lõikuseta kuhugi, kui just värskelt tekkinud see pole.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.08 11:36; 10.08 17:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võib küll, minul on juba varsti 25 aastat. Tekkis esimese lapse raseduse ajal koos kõhukinnisusega. Kogu selle aja vältel on 2x väga valus olnud. Ise nad ära ei lähe, ainult operatsiooniga. Ravimid on põletiku ja selle valu vastu.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ikka võivad olla. Kasutan paar korda aastas doloprocti küünlaid ja ka kreemi, retseptiravimid. Aitavad paari päevaga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas operatsioon on tasuline või haigekassa kulul? Tean, et mõnedes riikides loetakse välimisi, mis valu ei tee esteetilise ilukirurgia alla ja inimene peab ise maksma. Kuidas Eestis on? Mul on ka juba teismeeast saadik välimine hemorroid, sest mul olid siis väga tugevad kõhukinnisused ja olen mõelnud, et tahaks lasta eemaldada. Samas ei ole siiani sellega tegelenud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas operatsioon on tasuline või haigekassa kulul? Tean, et mõnedes riikides loetakse välimisi, mis valu ei tee esteetilise ilukirurgia alla ja inimene peab ise maksma. Kuidas Eestis on? Mul on ka juba teismeeast saadik välimine hemorroid, sest mul olid siis väga tugevad kõhukinnisused ja olen mõelnud, et tahaks lasta eemaldada. Samas ei ole siiani sellega tegelenud.

Minu teada ei maksa kinni, kui need tõsist häda ei tee. Olgu need siis välimised või sisemised. Haigekassa kulul tehakse seda siis, kui need segavad elamist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.08 11:36; 10.08 17:40;
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Ilu ja tervis Hemorroid