Esileht Ilu ja tervis Hemorroidi ravi

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Hemorroidi ravi

Postitas:

Punnitab välja, on valus ja kipitab. 2 nädalat ravi erinevate kreemidega pole midagi aidanud.
Mis aitaks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.09 14:24; 16.09 11:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga kirjuta siis ka, mis kreemid ei ole aidanud, siis teised teavad neid mitte soovitada

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Perearstilt saatekiri proktoloogile, lõikavad ära, kui ikka elada ei lase. dr Margot Peetsalu Tartus näiteks lõikab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.09 20:58; 20.09 23:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kreemid mul ei aidanud, aga küünlad küll, aga need on retseptiga. Ja arst ütles, et need võivadki tagasi tulla, kui muu ei aita, siis lõikus ikka. Aga mul peale rasedust enam tagasi õnneks pole tulnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mina soovitan ka pideva kreemitamise ja piinlemise asemel väikest lõikust – lähed arsti juurde, ta teeb tuimestaa süsti ja väikse lõike, pigistab selle punni ära, paneb plaastri peale. Megavalus hakkab kui süsti tuimestus üle läheb, valuvaigisti tablett pekas selleks puhuks kohe peos olema. Aga kui see ära paraneb, siis sinna kohta enam tagasi ei tule. Vähemalt mulle ütles arts nii ja see on nii ka läinud. Ma ei tea täpselt, milline see suur ja tõsine hemorroidide op on, midagi hullemat kindlasti.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.09 11:12; 18.09 21:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lähed arsti juurde ja muudki lased lõigata?!
Minu arst küll nii teenindusvalmis pole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.09 14:24; 16.09 11:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul kreemid pole väga aidanud, aga küünlad küll (käsimüügi omi olen kasutanud). Ja väga tõhus on külm kompress, olen lihtsalt jääkuubikud väikse kilekoti sisse pannud ja veidi aega hemorroidi peal hoidnud. 2-3 korda aastas ikka hemorroid tekib (enne rasedusi sellega muret polnud), aga seni pole lõikuse peale mõelnud, kuna küünlad ja külm kompress on aidanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mastu kreem alati aidanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mastu kreem alati aidanud.

Või Preparation H küünlad.

Iga protseduur ja operatsioon on seotud tüsistustega ja lihtsalt punnitamise või mõõduka valu tõttu mina seda ei soovitaks. Isiklikult läheks vist opile ainult siis, kui tekiks verejooks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lähed arsti juurde ja muudki lased lõigata?!
Minu arst küll nii teenindusvalmis pole.

Jah dr Urve Taal Meremeeste haiglas, fantastiline arst, nii hea käega. Ja loomulikult teeb ta selle väikse lõike kohe ära, mitte ei saada enam koju ootama ja kannatama. Järelkontrolli tulin juba rõõmust hüpates:)))

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.09 11:12; 18.09 21:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mastu kreem alati aidanud.

Või Preparation H küünlad.

Iga protseduur ja operatsioon on seotud tüsistustega ja lihtsalt punnitamise või mõõduka valu tõttu mina seda ei soovitaks. Isiklikult läheks vist opile ainult siis, kui tekiks verejooks.

Teemaalgatajal Prepa H ei aidanud.
Juba neljas nädal ja järjest hullemaks läheb, mööda reit jookseb juba tuim valu alla….

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 20.09 22:32; 20.09 22:36; 21.09 00:05; 21.09 18:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lähed arsti juurde ja muudki lased lõigata?!
Minu arst küll nii teenindusvalmis pole.

Jah dr Urve Taal Meremeeste haiglas, fantastiline arst, nii hea käega. Ja loomulikult teeb ta selle väikse lõike kohe ära, mitte ei saada enam koju ootama ja kannatama. Järelkontrolli tulin juba rõõmust hüpates:)))

Millest sa räägid – hemorroidi avamisest või sopistuse eemaldamisest?

Näedd ju isegi – kui liiga palju hüppad, läheb pool mõtet kaotsi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 20.09 22:32; 20.09 22:36; 21.09 00:05; 21.09 18:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hemorroid ei tohiks nii intensiivset valu põhjustada, võib-olla on tegu anaalfissuuriga? (pärakulõhe) Sellega koos võib ka hemorroid olla. Mõlema probleemiga on abi soojadest istevannidest. Sinna võib põletikuvastaseid ravimtaimi sisse panna (teha enne tõmmis kummelist või saialillest ja lisada vette). Raviks on ka tuimestavad kreemid. Perearst saab neid vajadusel välja kirjutada. Kui paari kuuga ise ära ei parane, on näidustus kirurgiliseks raviks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.09 20:58; 20.09 23:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hemorroid ei tohiks nii intensiivset valu põhjustada, võib-olla on tegu anaalfissuuriga? (pärakulõhe) Sellega koos võib ka hemorroid olla. Mõlema probleemiga on abi soojadest istevannidest. Sinna võib põletikuvastaseid ravimtaimi sisse panna (teha enne tõmmis kummelist või saialillest ja lisada vette). Raviks on ka tuimestavad kreemid. Perearst saab neid vajadusel välja kirjutada. Kui paari kuuga ise ära ei parane, on näidustus kirurgiliseks raviks.

Ei ole anaalfissur.
On mitu veenikomu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 20.09 22:32; 20.09 22:36; 21.09 00:05; 21.09 18:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas soolesulgus või osaline sulgus annab võimetuse nn harilikul viisil soolesisu väljutada, sh ka klistiiriga ei ole eriti võimalik tühjendada?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 20.09 22:32; 20.09 22:36; 21.09 00:05; 21.09 18:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hemorroidide kreem – https://aliexpress.com

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peale sünnitust ongi nii, mul oli sama. Aitab Mastu kreem ja Mastu küünlad. Kuid see võtab aega.

_

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

“lilla” vee istevanni võib ka proovida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )


Esileht Ilu ja tervis Hemorroidi ravi

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.