Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Hepsor

Postitas:
Kägu

Hepsorit plaanib keegi märkida? Ostsin esimest korda aktsiaid (Enefit Green) ja tekkis selle edu valguses tuhin täiendada portfelli. Mis arvate?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Märkisin Hepsorit 3500.- eest. Enefitti ostsin ka 2900.- eest, mõne nädalaga juba 1400.- plussis.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ka alles alustasin Enefit Greeniga ja ostsin Swedbanga kaudu. Aga Hepsorit nagu ei pakkunud Swedbank. Ei tunne veel seda värki nii hästi. Loobusin märkimisest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ka alles alustasin Enefit Greeniga ja ostsin Swedbanga kaudu. Aga Hepsorit nagu ei pakkunud Swedbank. Ei tunne veel seda värki nii hästi. Loobusin märkimisest.

Vaata alajaotusse Säästmine/Investeerimine, seal all on Korporatiivsed sündmused, pakkumised ning sealt leiad Hepsori avaliku pakkumise ja saad märkida.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ka alles alustasin Enefit Greeniga ja ostsin Swedbanga kaudu. Aga Hepsorit nagu ei pakkunud Swedbank. Ei tunne veel seda värki nii hästi. Loobusin märkimisest.

Vaata alajaotusse Säästmine/Investeerimine, seal all on Korporatiivsed sündmused, pakkumised ning sealt leiad Hepsori avaliku pakkumise ja saad märkida.

Väga tänan. Sinna ei osanud kohe vaadata. Täna viimane päev ka märkimiseks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nonii, kõva ülemärkimine tuli! Kas plaanite pikaajaliselt hoida või müüa maha?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nonii, kõva ülemärkimine tuli! Kas plaanite pikaajaliselt hoida või müüa maha?

No ei saanudki ju midagi-märkisin 300 tk ja sain 32 tk.

Ostan vist börsilt juurde.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nonii, kõva ülemärkimine tuli! Kas plaanite pikaajaliselt hoida või müüa maha?

No ei saanudki ju midagi-märkisin 300 tk ja sain 32 tk.

Ostan vist börsilt juurde.

Ûle märgitud emissioonide puhul ongi ilmselt tark kohe (või vähemalt kiiremas korras) juurde osta. Ise juba kahetsen, et Enefiti kohe juurde ei ostnud.

(Hepsorit ei ostnud, sest pikas perspektiivis sellesse ei usu.)

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esimesed kompamised lollide ostjate leidmiseks algasid veidi peale börsi avanemist 25+ pealt, tehingud algasid 16+ juures, pärast seda kukkus 15+ peale.

eks nende IPOdega ole varemgi olnud nii ja naa.
Kes läheb kohe raketina, kes põrub, kes läheb algul üles ja siis pärast kolinal alla.

Ise ei märkinud, sest polnud sellest ettevõttest midagi kuulnud.
Järelturule ostuoderi küll panin, aga umbes märkimishinna kõrgusele, kui tuleb, siis tuleb, üle maksta ei kavatse.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Märkisin Hepsorit 3500.- eest. Enefitti ostsin ka 2900.- eest, mõne nädalaga juba 1400.- plussis.

Ei tasu sellest liiga palju indu ka saada. Praegu lihtsalt palju uusi investoreid, kel pensioniraha hulga käes ja tegelikult üsna valimatult kõike osta tahavad, ehk praegu on nõudlus suur. Kui varsti nö see investeerimistuhin mööda läheb ja igapäevasemaid asju vaja läheb, siis hakatakse müüma, ehk pakkumine suureneb. Börsil pole midagi kindlat, eriti kui korraga on palju mitte just eriti kalkuleerivaid investoreid.  Tänane +1400 võib järgmine nädal olla -2000.

Mina leidsin, et Hepsor oli isegi IPO hinnaga liiga ülehinnatud. Lisaks  häiris mind see, et lubati kiiremate märkijate eelistamist. Mul lõi kohe punase tule põlema, et miks nii – emissiooni ajal peaks saama rahulikult tutvuda ettevõttega ja prospektiga,  teha arvutusi jne.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Märkisin Hepsorit 3500.- eest. Enefitti ostsin ka 2900.- eest, mõne nädalaga juba 1400.- plussis.

Ei tasu sellest liiga palju indu ka saada. Praegu lihtsalt palju uusi investoreid, kel pensioniraha hulga käes ja tegelikult üsna valimatult kõike osta tahavad, ehk praegu on nõudlus suur. Kui varsti nö see investeerimistuhin mööda läheb ja igapäevasemaid asju vaja läheb, siis hakatakse müüma, ehk pakkumine suureneb. Börsil pole midagi kindlat, eriti kui korraga on palju mitte just eriti kalkuleerivaid investoreid. Tänane +1400 võib järgmine nädal olla -2000.

Mina leidsin, et Hepsor oli isegi IPO hinnaga liiga ülehinnatud. Lisaks häiris mind see, et lubati kiiremate märkijate eelistamist. Mul lõi kohe punase tule põlema, et miks nii – emissiooni ajal peaks saama rahulikult tutvuda ettevõttega ja prospektiga, teha arvutusi jne.

jah tark raha ja loll raha. Aga turg on stiihiline mitte ratsionaalne, ja mingit tarka raha pole olemas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

#3900005: Märkisin Hepsorit 3500.- eest. Enefitti ostsin ka 2900.- eest, mõne nädalaga juba 1400.- plussis. Ei tasu sellest liiga palju indu ka saada. Praegu lihtsalt palju uusi investoreid, kel pensioniraha hulga käes ja tegelikult üsna valimatult kõike osta tahavad, ehk praegu on nõudlus suur. Kui varsti nö see investeerimistuhin mööda läheb ja igapäevasemaid asju vaja läheb, siis hakatakse müüma, ehk pakkumine suureneb. Börsil pole midagi kindlat, eriti kui korraga on palju mitte just eriti kalkuleerivaid investoreid.  Tänane +1400 võib järgmine nädal olla -2000. Mina leidsin, et Hepsor oli isegi IPO hinnaga liiga ülehinnatud. Lisaks  häiris mind see, et lubati kiiremate märkijate eelistamist. Mul lõi kohe punase tule põlema, et miks nii – emissiooni ajal peaks saama rahulikult tutvuda ettevõttega ja prospektiga,  teha arvutusi jne.

Tee mida tahad. Mul on stabiilselt 100 tuhat all.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )