Esileht Kodunurk Higised riided peale jooksmist

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Higised riided peale jooksmist

Postitas:

Kas pesete iga kord peale jooksu kõik riided ära?
Kui mitte, kus neid hoiate? Kappi puhaste juurde ju ei pane..

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas pesete iga kord peale jooksu kõik riided ära?

Kui mitte, kus neid hoiate? Kappi puhaste juurde ju ei pane..

Ee, et on variant mitte pesta higiseid riideid ära ja panna uuesti selga või? Väkk.

+9
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pluusi vahetan iga kord, kuid ütlen ausalt – trennipükse kannan küll mitu korda järjest, enne kui pessu panen. Samas, mu jalad nii väga ei higista ka.

Meil on pesuruumis kuivatusnöörid, panen need tavaliselt sinna peale tahenema, suvel õue.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas pesete iga kord peale jooksu kõik riided ära?

Kui mitte, kus neid hoiate? Kappi puhaste juurde ju ei pane..

Riputa nt. nagisse. Muretse eraldi kummut. Pane toolile. Kindlasti on veel variante.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui on tõesti higised, pesen kohe ära. Kui on vaevu-vaevu niisked ega haise, siis tuulutan rõdul ära ja kannan ühe korra veel, eriti pükse ja üleriideid. Särke ja pesu ei kanna mitu korda.

+15
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei pese. mul on pesuruumis kuivatamise nurk, seal ripuvad nii, et kuivavad kiiresti ära.
süsteem ise kujunes välja sellest, et kuna ma pesen pesu kord nädalas, siis ei soovinud märgi trenniriideid pesumasinasse või pesukorvi panna, kus need nädal aega niiskust hoiavad ja haisevad. seetõttu tõstsin kuivama enne pesemist. mingi aeg avastasin, et kuivadel kasutatud trenniriitel pole häda midagi. nüüd ongi nii, et ei pese iga kord.
väkk või mitte, minule sobib ja keskkonnasäästlikum on ka.
minumeelest on palju hullem, kui eksisteerib mõtteviis, et oma teguviis on ainuõige ja kõik muud variandid on väkk. sellised lihtsad must-valged inimesed.

+27
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

rõdul või keldrikorrusel trepikäsipuu peal. pesen üle 2-3 korra. kui korralikult pesta, siis peavad paar korda järjest vastu küll. jooksen õues. kui klubis käiks, siis peseks küll vist iga kord.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sünteetilised särgid hakkavad mu meelest haisema, neid kannan küll vaid korra. Püksid käivad mitmeid kordi. Puuvillased polod, millega talvel jooksen, need ei hakkagi haisema, neid võib kanda kordi ja kordi.
Mina panen puu peale kuivama ja garderoobis on eraldi vahe kantud riietele.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

30-minutiline pesu sobib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noorena pesin suhteliselt harva, kusjuures pluus oli tollal puuvillane, mis peaks veel eriti hästi higi sisse imama. Mida vanemaks saan, seda tihemini pesen, ma ei tea kas vanainimese higi haiseb rohkem või milles asi, aga nüüd pesen enamasti peale iga trenni riided ära. Külmal ajal üleriided paari-kolme kasutuskora järel, mis pessu ei lähe neid tuulutan. Trenniriietel mul 2 eraldi korvriiulit, ühes siis need tuulutatud asjad ja teises pestud asjad.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui väga ei higista, siis ei pese, aga kui ikka läbimärg on, siis loksutan 15 või 30 min programmiga.
See trenniriiete hoidmine on ka mulle peavalu tekitanud. Kui kogu pere käib talvel jooksmas, siis on neid niiskeid riideid kõik kohad täis.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pesen kindlasti, kui higistamaajav trenn tehtud. Kui kohe plaanis pesu pesta pole, viskan tihti riided natukeseks vannituppa pesumasina juurde hunnikusse maha. Siis saavad veidi kuivada, ei lähe kopitama seal pesukorvis (on küll aukudega, aga siiski).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Panen rippuma sauna eesruumi või rõdule. Pesen 3-4 nädala tagant (jooksmas käin 2-3 korda nädalas)

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Kodunurk Higised riided peale jooksmist