Esileht Ilu Higistavad jalad

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Higistavad jalad

Postitas:

Olen hädas higistavate jalgadega, kui pean töölt otse kuhugi minema, siis võtan varu sokid kaasa ja pesen enne jalad puhtaks jne. Olen ostnud ka spets tooteid, deodorante  – kõige parem oli üks apteegi deodorant, mida enam ei müüda.

Kellel sama probleem – millistest toodetest olete abi saanud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 07.01 14:19; 02.05 18:00; 27.08 21:11; 04.12 00:28; 07.03 08:27; 18.04 20:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas su probleem on, et jalad haisevad?
Haisema hakkavad nad ilmselt jalanõudest, mis on läbi higistamise tõttu haisema hakanud. Niisama paljas higine jalg ju ei haise.
Tagantjärele ei aitagi selle vastu enam miski (ehkki proovida võib), aga muidu, seni kuni jalanõu veel ei haise, pihusta sinna pärast igat kandmist 80% viina või cutasepti ja vaheta ka sokke iga kord, kui jalanõu jalast võtad.
Higistamise enda vastu võib aidata Maximi antiperspirant (apteegis).

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.03 13:58; 07.03 17:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On oluline, et jalanõu oleks päris nahast. Siis hingab ka kinnine king ja jalg ei hakka higistama. Aga nö suvalise hiina jalanõuga, nt suvel baleriinad, on veerand tunniga jalg märg.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On oluline, et jalanõu oleks päris nahast. Siis hingab ka kinnine king ja jalg ei hakka higistama. Aga nö suvalise hiina jalanõuga, nt suvel baleriinad, on veerand tunniga jalg märg.

Kui on higistajad jalad, siis ei ole vahet – higistavad ka naturaalse naha sees rõõmsalt. Naturaalne nahk lihtsalt imab selle higi enda sisse, kunstnaha peale jääb loik 🙂

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.03 13:58; 07.03 17:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul haisvad higistavad jalad. Kasutan Rexona antiperspiranti ja vahetan igapäev jalanõusid. Mu lapsel on sama jama. Ütleks, et 40-selt hakkas hais tagasi tõmbama. Ega seal jah muud teha ole, kui pesta ja pesta. Antiperspirandid määrivad sokke, aga vähemalt ei lämmata hais teisi inimesi. Sokke peab pesema suht kõrge temperatuuriga ja pika programmiga, et need valged poleks

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas asi on higistamises või on varvastekuju selline, et sinna tekib bakter. Käisin eelmisel aastal nahaarstil ja uurisin, et miks mu jalad haisevad, et kas on mingi seen. Ütles et ei ole, aga et see on tavaline probleem sellise jalakujuga ehk siis minu varbad on ‘krõnksus’, ei ole sirged nn. Ja varvaste vahel ei käi õhk läbi ja siis ongi see bakter. Mida siis saab teha. Kirjutas mingi kreemi, aga soovitas varvaste vahele keerata nr marlit, midagi, mis imaks niiskust endasse. Ütles et suurte rindadega naised teevad sama rindadega, et panevad rindade alla marlit, sest seal hakkab muidu hauduma. Ma polnud sellest kunagi kuulnud, et keegi räägiks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Ilu Higistavad jalad