Esileht Koolilaps Hilinenud vestluste tulemused

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Hilinenud vestluste tulemused

Postitas:

Tahaks teada, et kas ma olen ainuke, kes pole veel saanud oma teise valiku kooli ( jutt käib nelikkatsedest ) vestluse tulemust teada saanud ? Selle pidi teda saama 22. aprilli. Võibolla vaatan ma valest kohast, seega tahaks teada kust on võimalik vestluste tulemusi vaatad ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nelikkatsete lehele sisse logides näiteks? Minu laps sai küll esimese valiku koolist kohe hea tahte protokolli ja ilma vestluseta max punktid vestluse eest, aga oletan, et kui sul seal veel midagi pole, siis oled siiani ootejärjekorras.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sellest on enne ka juttu olnud, et sel aastal on vestluse punktidega midagi teisiti – minu lapsel ei ole siiamaani süsteemis vestluse punkte, kuigi sai kohe pärast vestlust hea tahte protokolli ja on selle ka tagasi saatnud.

vestluse punktid ja sisse saamine ei ole ju mingis omavahelises seoses, nii et põhjendada punktide puudumist ootenimekirjas olemisega ei saa. punktid peaks tulema ka juhul, kui saadi a la 5 p ja ilmselgelt kooli ei võeta.

mina sinu asemel helistaksin v kirjutaksin kooli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahaks teada, et kas ma olen ainuke, kes pole veel saanud oma teise valiku kooli ( jutt käib nelikkatsedest ) vestluse tulemust teada saanud ? Selle pidi teda saama 22. aprilli. Võibolla vaatan ma valest kohast, seega tahaks teada kust on võimalik vestluste tulemusi vaatad ?

Mida see pealkiri täpsemalt tähendab?

Kas vestlused, mis toimusid, hilinesid ja nende tulemused pole teada?

Õige on kirjutada Vestluste tulemused hilinenud

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Koolilaps Hilinenud vestluste tulemused

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.