Esileht Ilu Hõbedašampooni, mis ka toimiks

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Hõbedašampooni, mis ka toimiks

Postitas:

Soovitage! Praegune ei võta absoluutselt kollasust ära.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 11.08 08:06; 11.08 08:06; 03.11 19:06; 02.01 07:24; 24.04 08:42; 30.04 08:02; 11.05 08:51; 26.05 07:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Cutrin-i silvershampoo oli mul kunagi. Hoidsin 5 min peas ja toimis väga hästi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veel kogemusi? Kuhu kõik perekooli blondiinid nüüd kadunud? Või elategi õlekarva juustega? ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.04 08:42; 25.04 22:10; 28.04 14:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

lihtsalt uurisin, pole proovinud, hind norm ja kommentaarid ka https://www.mylook.ee/schauma-shampoo-silver-reflex-250ml.html

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kevin murphy cold angel, super lihtsalt

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Inebrya ice cream komplektiga sain kollasest lahti, kuid kuivatas juukseid väga hullult. Kasutasin kord nädalas, pakil oli tihedamalt soovitatud. Pigem soovitan shampoonid ära unustada ja kasutada hõbepalsamit, kuivatab vähem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle soovitas juuksur maski, mitte šampooni. See on hea…https://tradehouse.ee/et/?i=37056

Firma chi oma nii ei meeldi 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on ka see Esteli mask.
Ei oska ühegi hõbešampooni kohta midagi halba öelda ???? need, mida ma olen kasutanud, on kõik oma tööd teinud. Enne Esteli oli Schwarzkopfi oma.
Millist teemaalgataja kasutas? Mingi odavama otsa oma?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasutan AlterEgo Arganikare hõbedašampooni. Hoian pisut pikemalt peas ja pärast kasutan tavalist palsamit ja juukseõli. Olen täitsa rahul, ei kuivata liialt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on ka see Esteli mask.

Ei oska ühegi hõbešampooni kohta midagi halba öelda ???? need, mida ma olen kasutanud, on kõik oma tööd teinud. Enne Esteli oli Schwarzkopfi oma.

Millist teemaalgataja kasutas? Mingi odavama otsa oma?

Maria Nila Sheer Silver, ei midagi odavat.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.04 08:42; 25.04 22:10; 28.04 14:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle soovitas juuksur maski, mitte šampooni. See on hea…https://tradehouse.ee/et/?i=37056

Firma chi oma nii ei meeldi ????

Mina ka mitu purki seda Esteli oma kasutanud ja väga rahul, ei kuivata ja rohkem doseerides/kauem hoides ei tõmba liiga hallikaks või siniseks vms.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul pole ka ükski šampoon eriti toiminud, aga Davines palsam toimib küll hästi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Ilu Hõbedašampooni, mis ka toimiks