Esileht Pereelu ja suhted Hommikune mure

Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )

Teema: Hommikune mure

Postitas:

oeh, olen juba 5 kuud omaette elanud ja hakkasin mõlgutama mõtet, et võiks uue partneri leida. ajate oma hommikuse äratustoppimise jutuga jälle igasuguse tahtmise ära.
mu ex ärkas ka hommikul, riist hakkamist täis ja tahtis kohe asja kallale asuda. kui keeldumise sai, siis solvus. kõik puhkepäevahommikud olid stressi täis. tõesti enam ei igatse!

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuule sinuga ei ole mõtet seletada, sa ei tea lihtsalt, mis tähendab elada elutervet perekonnaelu ja teineteisega arvestada.

Mulle tundub, et sa ise ei tea, mida teineteisega arvestamine ja eluterve pereelu tähendab. Arvestamine ei käi nii, et magamise pealt üles äratatud inimene on iga kell nõus seksima, aga ärataja sellega ei arvesta, et teine pool tahab äkki magada. Teineteisega arvestamine on kahepoolne protsess, st arvestatakse mõlemapoolselt.
Meil on kuidagi nii ka võimalik, et vahel sobib mõlemale hommikune seks, vahel ei sobi ühele, vahel ei sobi teisele ja see kõik on okei. Keegi ei solvu.
Kui teil on eluterve paarisuhte märgiks see, et naine on mehe soovidega alati nõus, siis seal on ikka midagi tugevasti nihu. Võrdne partnerlus see küll pole.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu mees lihtsalt saab aru, et kui ma tõesti ei taha, siis on sellel mingi ebaisekas põhjus. Kuule sinuga ei ole mõtet seletada, sa ei tea lihtsalt, mis tähendab elada elutervet perekonnaelu ja teineteisega arvestada.

Ah et ainult siis tohib keelduda, kui põhjus on ebaisekas? Lihtsalt “ei taha” ei tule kõne alla? Mõnus vaimne vägivald.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seks on kahepoolne tegavus ja no ringutamine on seal kõige väiksem takistus. Usun, et seksi eel end sirutav unesoe naine võib päris seks vaatepilt olla. Oluline on, et ajastused üldiselt klapiksid ja keegi ei tunneks tõrjutust või ära kasutamist.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )


Esileht Pereelu ja suhted Hommikune mure

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.