Esileht Tööelu, raha ja seadused. hoolduslehe lõpukuupäev

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: hoolduslehe lõpukuupäev

Postitas:

olen tänasest alates lapsega hoolduslehel. helistasin perearstile ja kokkulepe jäin, et nädala pärast (st esmaspäeval) helistan uuesti, kuidas lapse tervis on.

nüüd vaatasin eesti.ee lehelt, et seal on kirjas, et hooldusleht kuni reedeni. kuidas seda nüüd mõista? kas peaksin perearstile helistama siis reedel ja teavitama, kuidas lapse tervis on? või pannakse see hoolduslehe lõpukuupäev suvaline ja vajadusel saab perearst seda muuta?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tee nii, nagu arstiga kokku leppisite, helista esmaspäeval. Ta ju ei eelda, et sa käid netis tähtaegu uurimas ja teed sellest oma järeldusi 🙂
Raamatupidajana näen, et need kuupäevad muutuvad alailma. Nt leht on töötajale antud 10ndani, 15ndal küsin, et kus oled, ütleb, et ikka haige veel. Ja mõne aja pärast ongi lõpukuupäev muutunud 30ndaks. Ja pärast seda tuleb juba järjeleht.
Ju saab hooldulehe lõppu samuti muuta.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sest laupäev pühapäev pole sul tööpäevad. Kui esmaspäev on ikka haige, saad edasi järglehe

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen tänasest alates lapsega hoolduslehel. helistasin perearstile ja kokkulepe jäin, et nädala pärast (st esmaspäeval) helistan uuesti, kuidas lapse tervis on.

nüüd vaatasin eesti.ee lehelt, et seal on kirjas, et hooldusleht kuni reedeni. kuidas seda nüüd mõista? kas peaksin perearstile helistama siis reedel ja teavitama, kuidas lapse tervis on? või pannakse see hoolduslehe lõpukuupäev suvaline ja vajadusel saab perearst seda muuta?

Palun juhata mind, kust ma eesti.ee lehel näen aktiivset töövõimetuslehte. Mulle paistavad need, mille on haigekassa juba hüvitanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen tänasest alates lapsega hoolduslehel. helistasin perearstile ja kokkulepe jäin, et nädala pärast (st esmaspäeval) helistan uuesti, kuidas lapse tervis on.

nüüd vaatasin eesti.ee lehelt, et seal on kirjas, et hooldusleht kuni reedeni. kuidas seda nüüd mõista? kas peaksin perearstile helistama siis reedel ja teavitama, kuidas lapse tervis on? või pannakse see hoolduslehe lõpukuupäev suvaline ja vajadusel saab perearst seda muuta?

Palun juhata mind, kust ma eesti.ee lehel näen aktiivset töövõimetuslehte. Mulle paistavad need, mille on haigekassa juba hüvitanud.

sõltuvalt arstist ei pruugigi seda enne lõpetamist näha olla. muidu on samas kohas kus hüvitatud lehedki

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seaduse järgi on nüüd nii jah, et juba lehe avamisel peab arst nö. ette nägema, kaua leht kesta võiks. Seega ongi näha mingisugune esialgne lehe lõpukuupäev. Tegelikkuses võib see muutuda.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sest laupäev pühapäev pole sul tööpäevad. Kui esmaspäev on ikka haige, saad edasi järglehe

Hooldusleht on kindlasti ikka järjestikku. Ei arvestata nädalavahetusi välja.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palun juhata mind, kust ma eesti.ee lehel näen aktiivset töövõimetuslehte. Mulle paistavad need, mille on haigekassa juba hüvitanud.

samas kohas, aga paremal pool on pisike valikumenüü, et mida näha soovid: avatud, tööandja kinnituse ootel, kinnitatud jne valikud

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. hoolduslehe lõpukuupäev