Esileht Tööelu, raha ja seadused. Hooldusleht lapsega

Näitan 10 postitust - vahemik 31 kuni 40 (kokku 40 )

Teema: Hooldusleht lapsega

Postitas:
Kägu

Kõige lihtsam oleks ikkagi teil mõlemal oma perearstiga ühendust võtta.

Selgitad asjaolusid – väike laps, nädalavahetused tööpäevad – ja uurid, kuidas teada anda – tavaliselt piisab õigel ajal õigele emaili aadressile kirjutamisest – et haigusleht avataks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on eesti.ee lehelt copy-paste tekst. Ilmselt mõeldud jah lihtsalt seda pöördumispaberit, aga sellest jääb jälg jah digilukku ka.

Tagasiulatuvalt ei avata.

Alates augustist 2022 avatakse ka tagasiulatuvalt, kui patsient/hooldaja kontakteerub tervishoiuteenuse osutajaga vahetult pärast nädalavahetust või riigipüha. Õigus TVL avada on nii arstil kui õel. Ei pea enam keegi EMOsse pöörduma ega 1220le helistama puhkepäevadel. Määrus muutus.

päris huvitav. mul tütrel oli just selline juhus, et sattus emo kaudu haiglasse, kus opereeriti ja kui pöördus haiglast välja saanuna perearsti juurde, siis perearst ütles, et nemad tagantjärgi haiguslehte ei anna. haiglast välja kirjutades öeldi, et pöörduge haiguslehe saamiseks perearsti poole…

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

päris huvitav. mul tütrel oli just selline juhus, et sattus emo kaudu haiglasse, kus opereeriti ja kui pöördus haiglast välja saanuna perearsti juurde, siis perearst ütles, et nemad tagantjärgi haiguslehte ei anna. haiglast välja kirjutades öeldi, et pöörduge haiguslehe saamiseks perearsti poole…

See on ju teine olukord. Haiglad tavaliselt vormistavad endapoolse haiguslehe ja edasi tegeleb perearst. Olen samamoodi haiglasse sattunud ja küsiti, kas on vaja töövõimetuslehte selleks päevaks või mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on eesti.ee lehelt copy-paste tekst. Ilmselt mõeldud jah lihtsalt seda pöördumispaberit, aga sellest jääb jälg jah digilukku ka.

Tagasiulatuvalt ei avata.

Alates augustist 2022 avatakse ka tagasiulatuvalt, kui patsient/hooldaja kontakteerub tervishoiuteenuse osutajaga vahetult pärast nädalavahetust või riigipüha. Õigus TVL avada on nii arstil kui õel. Ei pea enam keegi EMOsse pöörduma ega 1220le helistama puhkepäevadel. Määrus muutus.

päris huvitav. mul tütrel oli just selline juhus, et sattus emo kaudu haiglasse, kus opereeriti ja kui pöördus haiglast välja saanuna perearsti juurde, siis perearst ütles, et nemad tagantjärgi haiguslehte ei anna. haiglast välja kirjutades öeldi, et pöörduge haiguslehe saamiseks perearsti poole…

Loomulikult alustab haigla hoolduslehte, edaspidi annab perearst. Tagasiulstuvalt ei anta.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://www.riigiteataja.ee/akt/104082022016

Siin on täpselt kirjas, millal ja kes võib TVLi tagantjärele avada. Loomulikult ei anna perearst lehte selle aja kohta, mil inimene viibis haiglas.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://www.riigiteataja.ee/akt/104082022016

Siin on täpselt kirjas, millal ja kes võib TVLi tagantjärele avada. Loomulikult ei anna perearst lehte selle aja kohta, mil inimene viibis haiglas.

ja haigla utleb, et pöörduge perearsti poole, kui lehte vaja?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nagu päriselt sa ei tea lapse perearsti kontakte, mitte midagi?

Ei oska e-kirja formuleerida, et laps haige ja palun alustada haiguslehte alates xx.xx.xxxx?

Pole teemaalgataja, aga minu perearst näiteks ei suhtle e-maili vahendusel. Kättesaadav on telefoni teel tööajal (mitte nädalavahetus)

Nagu päriselt peaks vist igaks juhuks talle kirjutama eesnimi.perenimi@gmail.com?

Sel juhul tõesti otsi vähe kaasaegsem perearst, telefoniratta väntamine on jäänud minevikku.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

päris huvitav. mul tütrel oli just selline juhus, et sattus emo kaudu haiglasse, kus opereeriti ja kui pöördus haiglast välja saanuna perearsti juurde, siis perearst ütles, et nemad tagantjärgi haiguslehte ei anna. haiglast välja kirjutades öeldi, et pöörduge haiguslehe saamiseks perearsti poole…

haigla annab haiguslehe haiglas olnud päevadeks pluss veel vajadusel mõne päeva (mandliopi puhul nt anti 3 päevaks peale kojusaamist). kui lehte on pikemalt vaja, siis järglehe annab perearst.

kui tütar läks emosse reede õhtul ja siis tehti opp, välja sai pühapäeval ja ütles, et nädalavahetusel pole tööpäevad, siis tõesti nende päevade eest haigla lehte ei anna, sest leht peaks algama reaalsel tööpäeval. esmaspäeval oli haigena kodus ja perearst siis alustab lehe esmaspäevaga

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

päris huvitav. mul tütrel oli just selline juhus, et sattus emo kaudu haiglasse, kus opereeriti ja kui pöördus haiglast välja saanuna perearsti juurde, siis perearst ütles, et nemad tagantjärgi haiguslehte ei anna. haiglast välja kirjutades öeldi, et pöörduge haiguslehe saamiseks perearsti poole…

haigla annab haiguslehe haiglas olnud päevadeks pluss veel vajadusel mõne päeva (mandliopi puhul nt anti 3 päevaks peale kojusaamist). kui lehte on pikemalt vaja, siis järglehe annab perearst.

kui tütar läks emosse reede õhtul ja siis tehti opp, välja sai pühapäeval ja ütles, et nädalavahetusel pole tööpäevad, siis tõesti nende päevade eest haigla lehte ei anna, sest leht peaks algama reaalsel tööpäeval. esmaspäeval oli haigena kodus ja perearst siis alustab lehe esmaspäevaga

Jah, täpselt. Kui nädalavahetusel pole töö aega, siis lehte ei avata.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

päris huvitav. mul tütrel oli just selline juhus, et sattus emo kaudu haiglasse, kus opereeriti ja kui pöördus haiglast välja saanuna perearsti juurde, siis perearst ütles, et nemad tagantjärgi haiguslehte ei anna. haiglast välja kirjutades öeldi, et pöörduge haiguslehe saamiseks perearsti poole…

haigla annab haiguslehe haiglas olnud päevadeks pluss veel vajadusel mõne päeva (mandliopi puhul nt anti 3 päevaks peale kojusaamist). kui lehte on pikemalt vaja, siis järglehe annab perearst.

kui tütar läks emosse reede õhtul ja siis tehti opp, välja sai pühapäeval ja ütles, et nädalavahetusel pole tööpäevad, siis tõesti nende päevade eest haigla lehte ei anna, sest leht peaks algama reaalsel tööpäeval. esmaspäeval oli haigena kodus ja perearst siis alustab lehe esmaspäevaga

okei, ilmselt tõrge tuli siis sisse selle koha pealt, et haiglas oli K-R, mis olid graafikujärgsed vabad päevad, reedel sai koju, aga ndl vahetus olid tööpäevad ja perearstiga sai reaalselt ühendust alles esmaspäeval ning selleks hetkeks oligi juba tagantjärgi lehte vaja avada. lõpuks sai muidugi asjad korda, aga esimene hetk oli küll suht nõutu, et ei saagi haiguslehte.

minust ei olnud talle ka mingit kasu, kuna esiteks ei ole ma aastakümneid haiguslehel olnud ja teiseks ei ole mul aimugi graafikuga tööst. PAK meil ka selline tore, kellega tuleb suhelda läbi AI.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 31 kuni 40 (kokku 40 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Hooldusleht lapsega