Esileht Ilu Huulte täitesüstid

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Huulte täitesüstid

Postitas:

<p style=”text-align: left;”>Tere,</p>
Pole päris kursis teemaga, seega uurin siit. Kui ma tahan ainult veidi suuremaid huuli, mitte reaalselt välja näha nagu huuled kohe lõhkeks, siis kas saab tagasihoidliku tulemuse lasta teha? Kaua selle süsti efekt kestab? See eeldab, et peaksin mingi aeg uuesti tegema?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.04 01:40; 17.11 22:39; 15.11 12:23; 22.11 01:19; 08.06 00:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>Tere,</p>

Pole päris kursis teemaga, seega uurin siit. Kui ma tahan ainult veidi suuremaid huuli, mitte reaalselt välja näha nagu huuled kohe lõhkeks, siis kas saab tagasihoidliku tulemuse lasta teha? Kaua selle süsti efekt kestab? See eeldab, et peaksin mingi aeg uuesti tegema?

Saab küll tagasihoidliku tulemuse teha, aga siis varsti paljud vaatavad, et pole ju midagi näha ja lasevad juurde teha. Pärast ongi punnis huuled platsis. Üle aasta püsib tulemus. Kui palju hakkad süstima, siis peadki jääma süstima, sest pikapeale nahk venib välja, huulekontuur kaob ja siis on süstimata huul väga inetu.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui esimene kord süstima lähed, siis ongi võimalik saada ainult tagasihoidlik tulemus. Need, kellel “huuled kohe lõhkevad”, on süstinud väga mitmeid kordi.

Süsti efekt oleneb väga Sinu organismist, eluviisist ja kasutatavast preparaadist. Samuti mida Sa üldse mõtled püsimise all? Esialgne efekt kestabki maksimaalselt mõned kuud. Aine samas täielikult ära ei kao, vaid migreerub ka veidi mujale – seda on MRTga tõestatud. Muide, migreerumise tõttu pole tegelikult soovitatav nasolabiaalkortse filleritega täita ja ka teatud huulte täitmise tehnikatega on oht migreerumiseks suurem.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muide, migreerumise tõttu pole tegelikult soovitatav nasolabiaalkortse filleritega täita

millega siis?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh vastuste eest! Eks küsimus oligi uitmõtte tõttu, pole mu enda huultel ka nii hullu miskit. Nüüd tean, et mulle see variant ei sobiks:)

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.11 01:19; 22.11 20:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh vastuste eest! Eks küsimus oligi uitmõtte tõttu, pole mu enda huultel ka nii hullu miskit. Nüüd tean, et mulle see variant ei sobiks:)

Ma ei saanudki aru, miks sulle ei sobiks?

Mina olen väga rahul, poleks kunagi arvanud, et 1 süst niipalju ilusamaks muudab. Mul oli ülemine huul vanuse tõttu veidi kitsenenud. Hetkel 4 kuud möödas, sama ilus on. Isegi kui täidis aasta pärast kaob, ei lähe süstimiseelseks tagasi. See, et tulemus kestab paar kuud, on loll jutt. Ise harjud ära-seepärast tundubki. Ka mul on nii. Õnneks on “enne” pilt tehtud, kui tunne peale tuleb, vaatan seda. Poleks fotot olnud, oleks nädala pärast juba arvanud, et läinud. Tegelikkuses näen välja, nagu 20 aastat tagasi-oma loomulikud huuled.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veel üks kägu, kellel samad mõtted, aga see teema on täitsa võõras. Soovitage palun head kliinikut ka, Tln. Ja mis on head ained? Või mis ei ole?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Ilu Huulte täitesüstid