Esileht Koroonaviirus COVID-19 I tähega ravim, kust saab Eestis?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 69 )

Teema: I tähega ravim, kust saab Eestis?

Postitas:
Kägu

Olen pika covidiga hädas 🙁

Palun nõu, kust saada I tähega ravimit, mis variandid üldse on, lähim riik kust saaks?

+4
-19
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Liitu mõne uhhuude grupiga, seal nad sellega äritsevad.

+9
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See i tähega ravim ei ravi pikka covidit. Kui selle mõju haiguse varajases faasis on veel vaieldav, siis pika covidi puhul pole sel mingit effekti. Ära selle otsimise peale küll energiat raiska. Pikk covid on põhjustatud viiruse põdemise tagajärjel tekkinud kudede kahjustusest. Kui kannatanud on enim kopsud, siis on sul lihtsalt hapnikutase veres madal, sellest ka väsimus ja uimasus. Kui endiselt maitseid ja lõhnu ei tunne, siis on kahjustatud närvid jne. Probleemi lahendamist peab alustama sellest, mis konkreetsed sümptomid sul veel esinevad. Kui covid ise võib olla väga erineva haiguspildiga, siis pikk covid on veel kordi varieeruvam.

Kui vähegi jaksad, siis liigu võimalikult palju värskes õhus. Ka pargis pingil istumine on parem kui kodus diivanil. Jälgi, et hingaksid alati kogu kopsuga sügavalt sisse. Paljude asjadega on nii, et keha saab ise paranemisega hakkama, see lihtsalt võtab aega. Perearstiga suhtle ka regulaarselt.

+29
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See i tähega ravim ei ravi pikka covidit. Kui selle mõju haiguse varajases faasis on veel vaieldav, siis pika covidi puhul pole sel mingit effekti. Ära selle otsimise peale küll energiat raiska. Pikk covid on põhjustatud viiruse põdemise tagajärjel tekkinud kudede kahjustusest. Kui kannatanud on enim kopsud, siis on sul lihtsalt hapnikutase veres madal, sellest ka väsimus ja uimasus. Kui endiselt maitseid ja lõhnu ei tunne, siis on kahjustatud närvid jne. Probleemi lahendamist peab alustama sellest, mis konkreetsed sümptomid sul veel esinevad. Kui covid ise võib olla väga erineva haiguspildiga, siis pikk covid on veel kordi varieeruvam.

Kui vähegi jaksad, siis liigu võimalikult palju värskes õhus. Ka pargis pingil istumine on parem kui kodus diivanil. Jälgi, et hingaksid alati kogu kopsuga sügavalt sisse. Paljude asjadega on nii, et keha saab ise paranemisega hakkama, see lihtsalt võtab aega. Perearstiga suhtle ka regulaarselt.

Head nõuanded, aga ta ei usu ju seda juttu. Arste ei usalda. Ja rohtu tahab sellepärast, et proua Helme isiklikult ütles, et aitab. Ja ongi jutt lõppenud.

+13
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pöördu mõne veterinaari poole. ????

+8
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Internetist saab kuidagi tellida küll, ainult et jube kalli hinnaga ja toetad sellega valitsuse äpardlikelt korraldustelt kasulõikajaid. Kuni apteegist nö legaalselt ei saa, mina ei telliks.

Esialgu võid proovida lasta kehal puhata paastu või vahelduv-paastuga. Põletikuvastaseid supplemente võid proovida – Vit C ja NAC. Vitamiin D ja tsink on endiselt olulised. Natuke seleeniumi (nt söö üks parapähkel päevas). Kui on väsimus ja haiguse ajal ka oksendamist/kõhulahtisust oli, võib kehal olla Kaaliumi-puudus. Ravis on kasutatud ka B1 vitamiini, mida saab nt maitsepärmist (lusikatäis päevas).

I-ravimi asemel võid proovida mustköömneid (Nigella Sativa) ja mesi – sega kokku selline hea lusikatäis. Puhka, naudi aeglaseid jalutuskäike, õhuta tube.

Proovi mõni nädal nõnda ja kui midagi ei muutu, vaata, kas arst kindlasti ei taha midagi spetsiifilisemat sulle välja kirjutada vastavalt siis sellele, mis järelnähud sul on.

+3
-10
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ah et supplimente.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

11 kuud tagasi olin covidis, N  vanuses 40+, palavik püsis vaid 1 päeva, oli vastik peavalu, köha/nohu, aga ei haiglat ega töövõimetuslehte (kodukontor).

Kuid siiani püsib mul peas udu/surve, tasakaaluhäired, sassis maitsetundlikkus, kohati tatt otsmikupiirkonnas, sügelev lööve, väsimus, süda taob liigselt tormakalt, naha tundlikkus on alanenud, kuskil aegajalt tõmbleb mõni närv, ühesõnaga totaalne jama.

Selline tunne, et see viirus jätkuvalt elutseb mu organismis 🙁 ja vaevalt I tähega ravim enam midagi hullemaks teeks…

Saan aru, et ühte konkreetset imerohtu pole olemas ning mujal maailmas kasutatakse ravimite kombinatsioone.

Kas teate Eestis arste, kes tegelevad pika covidi raviga või kust abi küsida?

+4
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma usun, et suvaline MMS-i müüja või muu šarlatan müüb ka ivermektiini. Nad müüvad kõike, mille eest raha saab, küsi mõnelt klounilt, keda seltskonnaajakirjanduses märkad. Lisaks saad 50% alega needust eemaldava kivi ja energiate korrastamise.

+14
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ah et supplimente.

Üks perekoolikas õppis jälle uue ingliskeelse sõna. Päris kasu sellest foorumist siin mõnele maakale.

+1
-8
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

11 kuud tagasi olin covidis, N vanuses 40+, palavik püsis vaid 1 päeva, oli vastik peavalu, köha/nohu, aga ei haiglat ega töövõimetuslehte (kodukontor).

Kuid siiani püsib mul peas udu/surve, tasakaaluhäired, sassis maitsetundlikkus, kohati tatt otsmikupiirkonnas, sügelev lööve, väsimus, süda taob liigselt tormakalt, naha tundlikkus on alanenud, kuskil aegajalt tõmbleb mõni närv, ühesõnaga totaalne jama.

Selline tunne, et see viirus jätkuvalt elutseb mu organismis ???? ja vaevalt I tähega ravim enam midagi hullemaks teeks…

Saan aru, et ühte konkreetset imerohtu pole olemas ning mujal maailmas kasutatakse ravimite kombinatsioone.

Kas teate Eestis arste, kes tegelevad pika covidi raviga või kust abi küsida?

Vaadake nüüd, kõik vaktsiinifanatid ja teadaoleva ning tõestatult toimiva varase/koduse ravi keelamise pooldajad – inimesel ei olegi tegelikult mitte kuhugi pöörduda oma tervisemurega, kui ta just haiglakandidaat ei ole.
Isegi info leidmiseks tuleb ise mööda netti kahlata ja ise endale ravi määrata. Ning siis leitud soovitatud ravimite leidmiseks mingite nurgataguste äritsejatega riskida või siis alternatiivina “pargis sügavalt hingata” ja parimat loota (kuniks valitsus veel lubab parki minna, edaspidi võib-olla tuleb köögiaknal hingata).
Normaalne tervisekriisi haldamine? Kelle huvides selline info- ja ravimivaakum on tekitatud? Meie, rahva? Lubage naerda, kui keegi päriselt seda usub.

+3
-24
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ma usun, et suvaline MMS-i müüja või muu šarlatan müüb ka ivermektiini. Nad müüvad kõike, mille eest raha saab, küsi mõnelt klounilt, keda seltskonnaajakirjanduses märkad. Lisaks saad 50% alega needust eemaldava kivi ja energiate korrastamise.

Jollerilt?

0
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

11 kuud tagasi olin covidis, N vanuses 40+, palavik püsis vaid 1 päeva, oli vastik peavalu, köha/nohu, aga ei haiglat ega töövõimetuslehte (kodukontor).

Kuid siiani püsib mul peas udu/surve, tasakaaluhäired, sassis maitsetundlikkus, kohati tatt otsmikupiirkonnas, sügelev lööve, väsimus, süda taob liigselt tormakalt, naha tundlikkus on alanenud, kuskil aegajalt tõmbleb mõni närv, ühesõnaga totaalne jama.

Selline tunne, et see viirus jätkuvalt elutseb mu organismis ???? ja vaevalt I tähega ravim enam midagi hullemaks teeks…

Saan aru, et ühte konkreetset imerohtu pole olemas ning mujal maailmas kasutatakse ravimite kombinatsioone.

Kas teate Eestis arste, kes tegelevad pika covidi raviga või kust abi küsida?

Vaadake nüüd, kõik vaktsiinifanatid ja teadaoleva ning tõestatult toimiva varase/koduse ravi keelamise pooldajad – inimesel ei olegi tegelikult mitte kuhugi pöörduda oma tervisemurega, kui ta just haiglakandidaat ei ole.

Isegi info leidmiseks tuleb ise mööda netti kahlata ja ise endale ravi määrata. Ning siis leitud soovitatud ravimite leidmiseks mingite nurgataguste äritsejatega riskida või siis alternatiivina “pargis sügavalt hingata” ja parimat loota (kuniks valitsus veel lubab parki minna, edaspidi võib-olla tuleb köögiaknal hingata).

Normaalne tervisekriisi haldamine? Kelle huvides selline info- ja ravimivaakum on tekitatud? Meie, rahva? Lubage naerda, kui keegi päriselt seda usub.

Tead, kui see varajane imeravim tõesti töötaks, siis selle ravimi tootja ei jätaks võimalust raha kokku kühveldada kasutamata. Toksikoloogia ja ohutuskatsed on juba inimestel tehtud, tehased selle ravimi GMP tootmiseks olemas. Peaks ikka puruloll olema, kui jätaks võimaluse üle kogu maailma raha kokku kühveldada kasutamata. Iga uue ravimi turule toomine on palju kulukam ja riskantsem kui juba olemasoleva kasutamise laiendamine. Ja ega riigijuhid ka lollid pole. Kui oleks praegu toimuvale hea alternatiiv, siis nad seda ka kasutaks selle asemel, et ühiskonda sulgeda, ettevõtteid pankrotiveerele lükata, inimesi töötuks jätta, haiglaid üle koormata, pärast tegeleda haiguse tagajärgede taastusraviga, polariseerida ühiskonda vaktsiinipooldajateks ja – vastasteks, kaotada valijate usaldust.

Paraku on selle I ravimi probleem see, et see toimis katseklaasis covid viiruse vastu kontsentratsioonis, mida inimese veres ega muudes organites ohutu doosi korral saavutada pole võimalik. Doosi suurendades tulevad mängu erinevad sh eluohtlikud kõrvalmõjud.

Pealegi ei saa öelda, et selle ravimi kasutamist poleks uuritud, paraku usaldusväärsetes asutustes läbiviidud uuringud ei näita mingit eelist seda ravimit kasutanute ja platseebot saanute vahel.

Inimene saab abi perearsti juurest. Mõistlik oleks teha põhjalik tervisekontroll, määrata erinevad verenäitajad ja kaardistada põhilised probleemid. Mina ei tea, et meil Eestis mingit pika covidi spetsialisti oleks. Väga ei saagi olla, sest see probleem on eksisteerinud nii lühiajaliselt, et mingit suurt kogemust pole olnud kellelgi aega omandada. Pealegi on sellist tüüpi probleemid suuresti perearsti rida. Praegu iga perearst üritab neid kaebusi oma teadmiste baasilt lahendada, eks mingid uued suunised aeg-ajalt tulevad ka erialakirjandusest. Põhiline on siiski see, et iga erineva kaebusega, millega perearst toime ei tule, saadetakse vastava spetsialisti vastuvõtule: kui esinevad neuroloogilised probleemid, siis suunatakse neuroloogi juurde, kui südameprobleemid, siis kardioloogi juurde jne.

+23
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tead, kui see varajane imeravim tõesti töötaks, siis selle ravimi tootja ei jätaks võimalust raha kokku kühveldada kasutamata. Toksikoloogia ja ohutuskatsed on juba inimestel tehtud, tehased selle ravimi GMP tootmiseks olemas. Peaks ikka puruloll olema, kui jätaks võimaluse üle kogu maailma raha kokku kühveldada kasutamata. Iga uue ravimi turule toomine on palju kulukam ja riskantsem kui juba olemasoleva kasutamise laiendamine. Ja ega riigijuhid ka lollid pole. Kui oleks praegu toimuvale hea alternatiiv, siis nad seda ka kasutaks selle asemel, et ühiskonda sulgeda, ettevõtteid pankrotiveerele lükata, inimesi töötuks jätta, haiglaid üle koormata, pärast tegeleda haiguse tagajärgede taastusraviga, polariseerida ühiskonda vaktsiinipooldajateks ja – vastasteks, kaotada valijate usaldust.

Dsiisas küll 😀
Seda on siin korrutatud juba miljon korda, et sellele ravimile ei ole enam kellelgi patenti. Sellega ei saa midagi kokku kühveldada. Merck kohe hakkab kühveldama, sest tootsid midagi uut.

Ja riigijuhid ei ole lollid tõesti – I-rohu promimise eest ei maksa neile keegi midagi. Mis aga seisab lepingutes vaktsiinitootjatega, me (veel) ei tea, sest need on “nii jube salajased” millegipärast, et oli vaja lausa mustaks värvida tekst.

+2
-18
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

11 kuud tagasi olin covidis, N vanuses 40+, palavik püsis vaid 1 päeva, oli vastik peavalu, köha/nohu, aga ei haiglat ega töövõimetuslehte (kodukontor).

Kuid siiani püsib mul peas udu/surve, tasakaaluhäired, sassis maitsetundlikkus, kohati tatt otsmikupiirkonnas, sügelev lööve, väsimus, süda taob liigselt tormakalt, naha tundlikkus on alanenud, kuskil aegajalt tõmbleb mõni närv, ühesõnaga totaalne jama.

Selline tunne, et see viirus jätkuvalt elutseb mu organismis ???? ja vaevalt I tähega ravim enam midagi hullemaks teeks…

Saan aru, et ühte konkreetset imerohtu pole olemas ning mujal maailmas kasutatakse ravimite kombinatsioone.

Kas teate Eestis arste, kes tegelevad pika covidi raviga või kust abi küsida?

Alusta perearstist kõigepealt. Või siis pulmonoloogist kui löögile õnnestub pääseda. Ei ole ka võimatu, et asi hoopis psühholoogiline.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen pika covidiga hädas ????

Palun nõu, kust saada I tähega ravimit, mis variandid üldse on, lähim riik kust saaks?

Loomaarstilt

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

1. Loomadele on oma I ja inimestele oma I, ärge üldistage, keegi ei soovita inimestele loomadele m6eldud ravimit.

2. Pidada aitama ainult haiguse varajases staadiumis, mitte pika covidi puhul

3. Nagu keegi juba mainis, keelati ära, ei lubata müüa/kasutada, seega ei saa ravimi tootja ka sellega raha teha, kuigi ilmselt tahaks

4. Kui midagi nii paaniliselt eitatakse, maha tehakse, ära keelatakse, siis asi haiseb…

+2
-10
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Olen pika covidiga hädas ????

Palun nõu, kust saada I tähega ravimit, mis variandid üldse on, lähim riik kust saaks?

Loomaarstilt

Sa käid seal ennast kaalumas, et näha, kas dieet töötab?

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tead, kui see varajane imeravim tõesti töötaks, siis selle ravimi tootja ei jätaks võimalust raha kokku kühveldada kasutamata. Toksikoloogia ja ohutuskatsed on juba inimestel tehtud, tehased selle ravimi GMP tootmiseks olemas. Peaks ikka puruloll olema, kui jätaks võimaluse üle kogu maailma raha kokku kühveldada kasutamata. Iga uue ravimi turule toomine on palju kulukam ja riskantsem kui juba olemasoleva kasutamise laiendamine. Ja ega riigijuhid ka lollid pole. Kui oleks praegu toimuvale hea alternatiiv, siis nad seda ka kasutaks selle asemel, et ühiskonda sulgeda, ettevõtteid pankrotiveerele lükata, inimesi töötuks jätta, haiglaid üle koormata, pärast tegeleda haiguse tagajärgede taastusraviga, polariseerida ühiskonda vaktsiinipooldajateks ja – vastasteks, kaotada valijate usaldust.

Dsiisas küll ????

Seda on siin korrutatud juba miljon korda, et sellele ravimile ei ole enam kellelgi patenti. Sellega ei saa midagi kokku kühveldada. Merck kohe hakkab kühveldama, sest tootsid midagi uut.

Ja riigijuhid ei ole lollid tõesti – I-rohu promimise eest ei maksa neile keegi midagi. Mis aga seisab lepingutes vaktsiinitootjatega, me (veel) ei tea, sest need on “nii jube salajased” millegipärast, et oli vaja lausa mustaks värvida tekst.

Kui sina, õnnetu inimene, teaksid, millised on regulatsioonid ravimiga turule tulekuks, siis sa saaksid isr ka aru, et selle ravimi tootmisprotsessi püsti panemine ei käi 3 kuuga. Isegi kui patendi kehtivusaeg on ammu möödas, ei ole see mitte lihtne ja kiire protsess. See, kellel juba tegas püsti võidab igal juhul. Geneerilise ravimi puhul ei pea uus tootja tegema tõhususuuringuid, aga ohutuskatsed uue tootmislahenduse puhul tuleb teha igal juhul (et välistada, et näiteks puhastusprotsessis jääb ravimisse mingi jääkaine, mis on inimesele toksiline). Ma usun, et isegi sina ostaksid apteegist originaalravimit mitte geneerikut nimega Ivermexa, kui nad suht sama hinnaga müügis on.

Võtame näiteks ibuprofeeni, mida müüakse väga mitme nime all, toimeaine on kõigis sama. Ravim, mille müügimaht on nii suur, on apetiitne erinevatele tootjatele isegi siis, kui patendi kaitse ammu möödas. Ehk minu point: kui see ravim tõesti töötaks, siis selle tootja seisaks kasvõi peapeal, et see massides kasutusele võtta. Sel ajal kui geneeriku tootjad alles tootmisliine püsti panevad ja paberimajandust korda ajavad, on selle algne tootja kogu maailma oma toodanguga üle ujutanud. On ilmne, et 3. maailma riigid seda uut ravimit osta ei jaksa, aga inimesi, kes seal seda ravimit vajaks võib kokku lugeda miljardites.

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

1. Loomadele on oma I ja inimestele oma I, ärge üldistage, keegi ei soovita inimestele loomadele m6eldud ravimit.

2. Pidada aitama ainult haiguse varajases staadiumis, mitte pika covidi puhul

3. Nagu keegi juba mainis, keelati ära, ei lubata müüa/kasutada, seega ei saa ravimi tootja ka sellega raha teha, kuigi ilmselt tahaks

4. Kui midagi nii paaniliselt eitatakse, maha tehakse, ära keelatakse, siis asi haiseb…

mis keelamise jura sa ajad? nii nagu varasemalt, on ravim täiesti olemas parasiitide raviks.

https://www.ravimiamet.ee/sites/default/files/documents/ivermektiin_2021-09.pdf

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõned väidavad, et vaktsiin olla ravinud pika covidi sümptomid ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA olen, on mul lisaks tehtud ka üks süst.

Ja perearst ei kirjuta I……i välja, kuigi isegi siin lisatud ravimiinfolehel on kirjas, et mõeldud ka nakkushaiguste jääknähtude raviks.

Ameerikas ravitakse sellega ka pikka covidit, mitte ainult algfaasis haigust.

+2
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja perearst ei kirjuta I……i välja,

No on tõhk, sina nii tahad, aga tema ei kirjuta. Kaeba Terviseametisse või Vabariigi Valitsusele.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja perearst ei kirjuta I……i välja,

No on tõhk, sina nii tahad, aga tema ei kirjuta. Kaeba Terviseametisse või Vabariigi Valitsusele.

arstid ei tea midagi!

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pikast covidist oli just hiljaaegu ETV-s saade. Ka rehabilitatsionist.
https://www.err.ee/1608395921/siin-me-oleme-mida-teeb-inimesega-pikk-covid

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA olen, on mul lisaks tehtud ka üks süst.

Ja perearst ei kirjuta I……i välja, kuigi isegi siin lisatud ravimiinfolehel on kirjas, et mõeldud ka nakkushaiguste jääknähtude raviks.

Ameerikas ravitakse sellega ka pikka covidit, mitte ainult algfaasis haigust.

No vaheta siis arsti, kuni leiad selle, kes kirjutab. Meil on osad arstid  vaktsiini vastased, nemad ehk kirjutavad.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

I tähega ravimit müüakse igas apteegis. Mine ja küsi või osta e-apteegist. Toimib valuvaigistina, mingil määral ka põletiku alandajana. Ma pole küll kindel, et Ibuprofen sind pika COVIDi puhul aitab, aga kätte saada on seda kerge. See teine I-tähega ravim on mõeldud usside väljaajamiseks. Kui su pikk COVID just kõhuussidena ei avaldu, siis ei ole sellel rohul mõtet. Aga kui sul kõhuussid on, siis võta oma perearstiga ühendust ja ta kirjutab sulle sobiva ravimi välja.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Uskumatu, kuidas saate irvitada inimese üle, kes on pm meeleheitel ja teaduspõhisest meditsiinist abi ei saa.

Madal ja kurb ;(

0
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Uskumatu, kuidas saate irvitada inimese üle, kes on pm meeleheitel ja teaduspõhisest meditsiinist abi ei saa.

Madal ja kurb ;(

Inimesel on vaja kas päris arsti või siis psühhiaatrit. Mingi täielikust lollpeast poliitiku soovitusel üsna mürgise ravimi oma käe peal tarvitamine ei lahenda midagi.  Kui see teda ei aita, siis on tal vaja arsti ikkagi ja kui see teda aitaks, siis on tal psühhiaatriline probleem, mitte covid.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida ajad? Perearst on üsna päris arst, aga aidata ta paraku ei oska ja nii lausa ütlebki.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 69 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 I tähega ravim, kust saab Eestis?