Esileht Tööelu, raha ja seadused. Ideid lisateenistuseks

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: Ideid lisateenistuseks

Postitas:

Oskab keegi häid nippe jagada?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sõltub, mida sa oskad. raamatupidajad ja progejad teenivad pisikeste otstega päris hästi
kui neid ei oska, siis:
koristamine
kauplusesse kaubapaigutajaks, kassapidajaks
lapsehoidja

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Goworkabit

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Goworkabit näiteks.
Kui keeleoskusi on siis tõlkimist uurida.
Kui kirjutamisostkust siis kuskile ehk mõni artikkel kirjutada, uurida kaasaautori võimalusi näiteks veebiportaalides (seal vahetub sisu kiiremini kui nt ajakirjades).
Lapsehoidjaks.
Koerajalutajaks.
Kui oskad saad oma kätega midagi teha – õmmelda, kududa. Kui aega on siis saab saadusi korjata ja müüa – metsast seeni, marju, pähkleid vmt, mida eraisikutele või kokkuostjatele müüa. Kui on omal aed ehk saab midagi omast aias realiseerida, mis üle jääb – õunu, piparmünte, ploome vmt.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise olen veidi Wolti sõitnud. Selles suhtes mugav, et sõidad just siis ja nii palju, kui ise soovid.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.08 19:49; 02.09 10:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb, kui suurt lisateenistust on vaja. Lapsehoidjad ja koerajalutajad saavad 3 eurot tunnis, hoiad last 2-3 tundi või jalutad koera 1 tunni, eriliseks teenistuseks seda nimetada ei saa, küll on aga vastutus lapse või looma eest.
Kassapidaja saab täistööajaga miinimumpalka, teha seda tööd paari tunni kaupa- taaskord olematu teenistus.

Soovitaks pigem panustada normaalse palgaga koha otsimisele. Ma ei tea muidugi su põhjuseid, aga kui vähegi võimalik, siis sellistest lühikestest otstest tasub hoiduda- kulu võib olla suurem kui tulu.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kommentaar eemaldatud.
3.2. Vältida tuleb pahatahtliku ja halvustava arutelu algatamist ning jätkamist.

Perekooli Moderaator

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb, kui suurt lisateenistust on vaja. Lapsehoidjad ja koerajalutajad saavad 3 eurot tunnis, hoiad last 2-3 tundi või jalutad koera 1 tunni, eriliseks teenistuseks seda nimetada ei saa, küll on aga vastutus lapse või looma eest.

Kassapidaja saab täistööajaga miinimumpalka, teha seda tööd paari tunni kaupa- taaskord olematu teenistus.

Soovitaks pigem panustada normaalse palgaga koha otsimisele. Ma ei tea muidugi su põhjuseid, aga kui vähegi võimalik, siis sellistest lühikestest otstest tasub hoiduda- kulu võib olla suurem kui tulu.

Siit varasematest teemadest tuleb välja, et lapsehoidja tasu on pigem 5-10€ tunnist, olenevalt sellest, kas üks või mitu last. Või kas pikaajaline hoid või üheks õhtuks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisaks eelnevatele pakkumistele,
Sotsiaalsektori töökuulutusi võib ka piiluda. Näiteks kerge koormusega tugiisikuks minna, kuskil miskit assistent olla osalise koormusega. Meeldivale asutusele võid ka otse kirjutada ja end pakkuda.
Sotsiaalsektoris on enamasti kõik tööandjad üsna vastutulelikud, vähemalt abitöötajatega. Midagi hirmsat sotsiaaltöödes ka pole, saad hea kokkupuute, et kuidas Eestis need asjad korraldatud. Lihtsalt tean rääkida, kuna sain lapsehoolduspuhkusel olles sotsiaalsektoris töö, graafik oli vaba ja tööl käisin lapsega. Palk oli miinimum, aga ka koormus polnud suur.
Lapsehoidjad alla 5€/h siiski ei teeni, võib-olla alaealised või kahtlase taustaga küsivad vähem. Ma ise maksan lapsehoidjale vastavalt 6€/h või 8.5€\h, oleneb hoidmise kestusest ja sellest, kas mõlemat last vaja vaadata. 3-4 täispikka päeva teevad päris suure summa.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tallinnas saad cateringi minna, väga paljud maksavad 7-8 eurot tunnis

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui stiilitaju on siis mine osta kõige odavamast kaltsukast rõivaid mis võiks päriselt palju maksta (head materjalid, kallid brändid jne). Kodus käi aurutajaga üle ja müü hiljem kallimalt maha.

Müü niisama oma üleliigsed asjad maha

Kunstikoolid otsivad aegajalt aktimodelle

Sõida Bolti. võib 10 eurot tunnis kasumisse jääda seda tehes kui sästlik auto on.

Ütle tööl ülemusele et plaanid kohta vahetada palga pärast ja küsi kõrgendust.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.09 09:06; 01.09 23:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

sõltub, mida sa oskad.

täpselt nii. mina alustasin kunagi lisatööna ühes suures koolitusasutuses oma erialavaldkonnas koolituste läbiviimist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.09 12:09; 02.09 10:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui stiilitaju on siis mine osta kõige odavamast kaltsukast rõivaid mis võiks päriselt palju maksta (head materjalid, kallid brändid jne). Kodus käi aurutajaga üle ja müü hiljem kallimalt maha.

Kus need imelised kaltsukad asuvad?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.09 21:17; 02.09 23:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui stiilitaju on siis mine osta kõige odavamast kaltsukast rõivaid mis võiks päriselt palju maksta (head materjalid, kallid brändid jne). Kodus käi aurutajaga üle ja müü hiljem kallimalt maha.

Kus need imelised kaltsukad asuvad?

Paavli kaltsukas, uuskasutuskeskused, kirikute juures müüdavad. kindlasti on neid veel.
Peab õppima kangaid ja lõikeid ära tundma ja brände. Olen mitu korda endale kaltsukast paari euro eest riideid ostnud, natuke aega ise kandnud ja siis nii kümne euro eest pärast maha müünud.
Parim pala oli tommy hilfigeri kingad. Ostsin 1.50 eest. Need olid mul kuu kuni paar tööl vahetuajalanõud ja pärast müüsin 15ga edasi.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.09 09:06; 01.09 23:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen mitu korda endale kaltsukast paari euro eest riideid ostnud, natuke aega ise kandnud ja siis nii kümne euro eest pärast maha müünud.
Parim pala oli tommy hilfigeri kingad. Ostsin 1.50 eest. Need olid mul kuu kuni paar tööl vahetuajalanõud ja pärast müüsin 15ga edasi.

ma olen samamoodi teinud raamatutega: ostnud uuskasutuskeskusest vmt kohast häid raamatuid sentide või paari euro eest, läbi lugenud ja hiljem 5-10€ eest maha müünud.
parim leid oli mingi ulmekate sari, 3 raamatut. ostsin 2,5€ tk,lugesin läbi, panime pärast ostasse 10€ alghinnaga, oksjonite lõpphinnad jäid 26€ ja 28€ vahele.

aga ükskõik mille ostuks-müügiks peab muidugi ise väga hästi tundma vastavate toodete turu nõudlust ja hinnataset.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.09 12:09; 02.09 10:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb tõesti sellest, mida oskad ja mis tööd varem teinud oled. Tööampsudes pakutakse tihtipeale kaubapaigutajatele tööd, ajutiselt otsitakse müüjatele asendajaid.

Mingi träni kokkuostmisele ja siis selle edasimüümisele ma väga ei panustaks. Millegipärast arvan, et see on pigem õnnelik juhus, et leidub ostja, kellel mingi kaubamärgi peale silm põlema läheb ja kasutatud asju ostab.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellist ostmist-müümist tehakse minu teada ka ebays – et otsitakse mingeid häid diile ja müüakse pärast kallimalt edasi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.08 19:49; 02.09 10:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mine metsa istutama. Sügisene istutus on alanud. Otsi firma, kes seda teenust pakub – töökäsi on alati vaja. Esimestel kordadel palu ennast juhendada, aga üldiselt midagi keerulist pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegin kunagi lisatööd küsitlejana, teenisin nädalavahetusega sama palju kui põhitöökohal kuuga (ei onud alampalk).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.09 21:17; 02.09 23:04;
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Ideid lisateenistuseks