Esileht Pereelu ja suhted Ieva Ilves

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 30 )

Teema: Ieva Ilves

Postitas:
Kägu

https://kroonika.delfi.ee/artikkel/120288008/ieva-ilves-esimest-korda-abielulahutusest-juhtus-palju-asju-mis-olid-minu-jaoks-moraalselt-vastuvoetamatud/kommentaarid

Uues Kroonikas räägib ta tagamaid. Kas keegi võiks öelda, mis erimeeldused seal tekkisid. Oleks nii huvitav teada.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kellelgi oli liiga väike ja kellelgi liiga suur!

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lugesin läbi. Pigem selline ümmargune jutt ja midagi konkreetset välja ei tooda. Hetkel kohtuveskid jahvatavad ja lahutusprotsess alles käib. Soovitan liituda delfi paketiga, siis saad ise lugeda neid asju täpsemalt.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jäi nagu mulje, et Toomasel uus armastus ja soovis lahutada, mitte asju parandada. Ei saagi aru, miks Ieva nii pahane on, peaks ju Toomase vigurid selged olema. Ise oli ka tükk aega salaarmuke ja sai mehega lapse, kui see veel abielus oli.

+21
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle küll ei tundu, et tal kedagi uut oleks. Lihtsalt vanuses on seal, kus ei viitsi naise-lastega nii palju sahmida. Noor naine tahab tähelepanu, väljas tuulutamist ja patsutamist. Ma oletan, et mees tahab pigem raamatute ja läpakaga aega viita. Talle sobiks endavanune mammi, kes toidu lauale vaaritab ja ülearu palju ei sega.

+10
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle küll ei tundu, et tal kedagi uut oleks.

Ma küll ei tea, miks peaks muidu rääkima pidevalt moraalist, kui uut ei oleks.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle küll ei tundu, et tal kedagi uut oleks.

Ma küll ei tea, miks peaks muidu rääkima pidevalt moraalist, kui uut ei oleks.

Kas moraaliga seostub ainult uus naine?

+6
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ei lugenud välja, et uus naine oleks silmapiiril. Toomas toob kohe ju uue naise meediasse. Ja vaevalt 70-sena see naistesebimine nii esimene mõte on…

Pigem tundus, et suhe läks olmeks. Väike laps ka veel. Naine tahab kingitusi, hoolitsust, lähedust, seksi. Kui meest üldse koduski pole…pigem näen põhjusi seal

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ei lugenud välja, et uus naine oleks silmapiiril.

Ei tea, mis artiklit sa küll lugesid või lugesid ainult pealkirja, aga minu arust pole siit mitte midagi muud välja lugeda:

Ieva sõnul Toomas otsustas, et tal on teised võimalused ja ta vajab vabadust neid teisi võimalusi kasutada. Lisaks juhtus eelmisel aastal palju asju, mis olid Ieva jaoks moraalselt vastuvõetamatud.

 

 

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Uut naist ei ole aga abikaasat/lastele isa ka ei ole.  On president, kes ei suuda/ taha oma rollist kuidagi välja tulla.

Selline on siis Ieva mure. Täiesti inimlik ja arusaadav.

 

+3
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Uut naist ei ole aga abikaasat/lastele isa ka ei ole.  On president, kes ei suuda/ taha oma rollist kuidagi välja tulla. Selline on siis Ieva mure. Täiesti inimlik ja arusaadav.

Soovitaks enne artiklit ka lugeda, kui kommenteerima hakkad.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav, kuidas see moraal alles viimastel aastatel nii pead tõstis proual, kui ilvese eelmise abielu ajal oli moraalne kompass igati abieluvälise afääri heaks kiitnud ja ise asjaosaline oldi… ja nii need naised lendavad orki arvates, et mees on NÜÜD truu (kuigi eelmised kaks abielu läksid just armukese pärast lörri…)

+19
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Uut naist ei ole aga abikaasat/lastele isa ka ei ole. On president, kes ei suuda/ taha oma rollist kuidagi välja tulla. Selline on siis Ieva mure. Täiesti inimlik ja arusaadav.

Soovitaks enne artiklit ka lugeda, kui kommenteerima hakkad.

A ise lugesid? Sa soovid fantaseerida, kirgi kütta, pliiatsist probleeme imeda, mida ei olnud kirjas?

See ei puuduta nüüd kuidagi prk Ilvest aga oled ise elanud kunagi ütleme nii, et karjeristiga? pealtnäha on kõik “muinasjutt” aga tegelikult oled aastateks üksildusse aheldatud.

***

/…/ “Nende aastate jooksul mul tegelikult päris abikaasat ei olnudki. Abiellusin presidendiga ja mulle tundub, et Toomas võttis sellise rolli ka meie abielus. See on muidugi eluaegne tiitel, aga minu jaoks oli oluline see, et mul oleks ka elukaaslane. Igatsesin seda mitu aastat”

/…/ Minu arvates on H oma isaga väga vähe kohtunud… 

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ja nii need naised lendavad orki arvates, et mees on NÜÜD truu (kuigi eelmised kaks abielu läksid just armukese pärast lörri…)

Mina arvasin ka, et nüüd on viimane abielu, sest Ilves oli juba siis ju 60+ ja 24 aastat noorem naine. Aga no võta näpust, ikka vähe.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Moraali all võib palju asju mõelda, palju oleneb naisest. Mõne jaoks on moraali asi ka see, et tõstis naise peale häält, ütles jämedalt, kolis teise tuppa magama, vahib netist näitsikuid jne.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Moraali all võib palju asju mõelda, palju oleneb naisest. Mõne jaoks on moraali asi ka see, et tõstis naise peale häält, ütles jämedalt, kolis teise tuppa magama, vahib netist näitsikuid jne.

Sellist nimetatakse lihtsalt mölakaks, mitte ei räägita moraalist.

+9
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Uut naist ei ole aga abikaasat/lastele isa ka ei ole. On president, kes ei suuda/ taha oma rollist kuidagi välja tulla.

Selline on siis Ieva mure. Täiesti inimlik ja arusaadav.

Eks ta ilmselt arvas jah, et tema on teistsugune kui eelmised naised ja temaga mees muutub. Aga näed tuli välja, et mees ei viitsi muutuda ja tal niigi hea. Ja mul on hea meel, et Eesti riik ei pea selle proua peale enam raha kulutama.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vabalt võis ka nii olla, et kui naine voodisse kutsus, siis mees istus ikka oma raamatutes jne

IEVA ikkagi noor naine ja tahab hellust. Seal siis tekkisid probleemid, tülid jne

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No eks tal see Ieva üks loll käik oli tglt. Oleks Efkaga kokku jäänud siia, elu oli tuttav, eks presidendi amet kõigile teada, poleks vaja nüüd kõigile seda välismaal tuutuda.

Mis Ieva peas toimus arusaamatu et sellise eks väike riigi vananeva presidendiga, mitme eks naisega , mitme lapsega pidi veel kiriklikult abielluma? Mida ta siis lootis?

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vabalt võis ka nii olla, et kui naine voodisse kutsus, siis mees istus ikka oma raamatutes jne

IEVA ikkagi noor naine ja tahab hellust. Seal siis tekkisid probleemid, tülid jne

Võibolla Ieva ei teinud seda mida Toomas tahtis. Ma võtan enda järgi.

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oleks Efkaga kokku jäänud siia, elu oli tuttav, eks presidendi amet kõigile teada, poleks vaja nüüd kõigile seda välismaal tuutuda.

Äkki võtab Efka tagasi?

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Äkki võtab Efka tagasi?

Miks ta peaks tahtma.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks ta peaks tahtma.

Miks Toomas peaks tahtma?

Miks Efka peaks tagasi tulla tahtma?

Kumba varianti mõtlesid`?

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks ta peaks tahtma.

Miks Toomas peaks tahtma?

Miks Efka peaks tagasi tulla tahtma?

Kumba varianti mõtlesid`?

Miks Efka peaks enam Toomast tahtma?

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pigem tundus, et suhe läks olmeks. Väike laps ka veel. Naine tahab kingitusi, hoolitsust, lähedust, seksi. Kui meest üldse koduski pole…pigem näen põhjusi seal

Hoopis Ievat polnud ju kodus, oli Ukrainas missioonil.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kaks karjääri inimest enamasti ei sobi kokku. Üks pooltest peab olema kodukana või kodukukk, siis on rahu majas.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Uues Kroonikas räägib ta tagamaid. Kas keegi võiks öelda, mis erimeeldused seal tekkisid. Oleks nii huvitav teada.

Ega ta midagi otse ei ütlegi. Selline pinnapealne “diplomaatiline” mulin, et talle olid härra teod moraalselt vastuvõetamatud. Arvata võib, et selle all ei mõelda jalutamist või sõpradega pinksimängu vaid ikka midagi muud.

Minul on sellest läti prouast igatahes kahju.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on sellest läti prouast igatahes kahju.

Läti proual Ilvese eelmisest prouast kahju ei olnud.

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Läti proual Ilvese eelmisest prouast kahju ei olnud.

Ega eelmisel proual üleeelmisest 🙂

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis Ieva peas toimus arusaamatu et sellise eks väike riigi vananeva presidendiga, mitme eks naisega , mitme lapsega pidi veel kiriklikult abielluma? Mida ta siis lootis?

Riik väike ja vananev võis ju olla, aga ikkagi president!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 30 )


Esileht Pereelu ja suhted Ieva Ilves