Esileht Ilu ja tervis Igapäevased tooted

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )

Teema: Igapäevased tooted

Postitas:

Milliseid konkreetseid tooteid kasutate igapäevaselt keha-ja juustepesuks, meikimiseks?
Eesmärk on leida uusi häid tooteid, mida isegi proovida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juukseid igapäev ei pese. Üle päeva. Shampoon on Cutrin Summerism ja paslam Cutrin ISM conditioner. Need on mõlemad uva/uvb kaitsega.
Keha pesuks kasutan Bodyshopi tooteid ja kehakreem ka.
Ei meigi ennast juba aastaid.
Ripsmeid/kulme värvin ise kodus keemiliselt.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.08 09:37; 09.08 09:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Näohooldus on viimane aasta Sesderma.

Juustele on šampooniks apteegist Nizoral või Head&Shoulders, palsamid, maskid ei ole kindla firma omad aga mõeldud kahjustatud juuksele.

Meigin iga päev, tooted odavamapoolsed, supermarketist. Meeldivad Bourjois ja Max Factor tooted, aga on ka muid.

Kehakreemid kuivale nahale, firmat ei vaata. Pesuks, mis parasjagu ette juhtub.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 07.08 14:39; 13.08 13:18; 15.08 16:01; 16.08 18:56; 17.08 14:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina värvin ka ripsmeid-kulme ise keemiliselt selle värviga https://tradehouse.ee/et/?i=13394.
Juukseid (blondid, värvitud, suht õhukesed, aga mitte kõige hullemad) pesen viimasel ajal Natura Siberica šampoonidega https://naturasiberica.ee/toode/natura-siberica-loves-estonia-rejuvenate-shampoo/ ja teine on tundliku peanaha oma. Palsameid on erinevaid – https://tradehouse.ee/et/?i=32526
See on tooniv ( ainult värvitud juuksele hakkab peale toon), aga teeb ka siledaks ja läikivaks.
Siis on hetkel kasutuses veel https://tradehouse.ee/et/?i=61993
Saad tellida prooviks väikse variandi. Minu jaoks ebameeldiva lõhnaga, toime on ok.
Kunagi kasutasin
https://www.prokosmeetika.ee/et/product/8976 ja sama sarja palsamit, need olid küll head, kahjuks hetkel liiga kallid mu jaoks.
Ja muidugi https://www.mylook.ee/schwarzkopf-bc-cell-perfector-moisture-kick-shampoo-250ml.html?gclid=CjwKCAjwhqXbBRAREiwAucoo-x49NakFbo8D-Du71_FGEiDdDyVlUpKcqJFZ4z3boxReisCS76i5xBoCvL4QAvD_BwE ja sama sarja mask, need on head. Peakski vist uuesti tellima????.
Veel on Eesti oma Blessixi juuksesiid kullasäraga. Uuesti ei osta, minu juustel ta mingig efekti ei anna, lisaks liiga intensiivse lõhnaga mu jaoks.
Näonaha jaoks pole kahjuks ideaalseid asju leidnud, olen 38 ja tegelikult näen, et oleks vaja iga kuu kosmeetiku juures mingit intensiivhooldust, aga rahakott ei hakka peale. Samas on asja ära ajanud ka saun ja peale seda kangasmask. Ja kiidan väga seda kangasmaski, saab kasutada ka enne üritusi, ei jäta nahka punetavaks vms. https://www.mylook.ee/mitomo-hyaluronic-lithospermum-essence-mask-25g.html. Ka see oli hea https://www.mylook.ee/mitomo-bee-venom-gold-essence-mask-25g.html, aga tähtsal päeval ei teeks, pigem eelõhtul, pani naha veidi punetama.
Näovesi on hetkel Puhas Loodus kummeli oma, täiesti ok.
Kreem on hetkel https://www.loverte.com/et/anesi-infini-jeunesse-creme-jovialisse-50ml. Halb pole, aga uuesti ei osta. Võibolla proovin hoopis neid Anesi veidi soodsamaid kreeme, sest imenduvad hästi iseenesest.
Veel on Blessixi kullakreem jumestuskreemi asemel, segan seda tavalise kreemiga, siis on täitsa mõnus, muidu kuidagi…no pole see????. Keegi võiks soovitada head näokreemi korraliku spf-ga, prooviksin hea meelega.
Ripsmetušš on Bourjois Volume Glamour Max. Hea, kui hindad volüümikaid ripsmeid. Kui tahad loomulikumaid, ei soovita. Ja Max Factor False Effect Mascara (kõige vanem mudel nö) on ka väga hea.
Jumestuskreem on aastaid olnud Max Factori Colour Adapt.
Ja kehal kasutan nt Bon Merite õlisid, suvel on asendamatu Joik vaarikasärakreem. Ostsin ka Blessixi tooniva kreemi kehale. Peole minna väga ok, aga randa ei tahaks enam minna. Kui saad märjaks veidi, nt lapsed pritsivad, siis voolavad pruunid jutid mööda jalgu????

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.08 15:09; 09.08 09:58; 12.08 18:09; 16.08 10:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

juuksed sebastiani sampoonid, maskid, palsamid. keha loccitane.
nägu hooldan clinique pesugeeli, näoveega. kreemitan sensido ultimudega. ripsmekas on ysl oma ja põseruuz clinique oma. rohkem mul pole mitte midagi

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

hakkan ka kulme ise tegema, milline vesinik sul on ja millist pintslit kasutad? Kaua värvi peal hoiad?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

hakkan ka kulme ise tegema, milline vesinik sul on ja millist pintslit kasutad? Kaua värvi peal hoiad?

Mul on selline https://tradehouse.ee/et/?i=61927
Ja värv sama firma must kreem.
Kosmeetikud soovitavad sisse segada ka törtsu pruuni, kuna see seob pigmenti ja värv püsib kauem.

Pintsel on mingi suvaline kodus olev meigi oma. Vahel kasutan ka vatitiku pulka(vati võtan otsast ära).

Mina hoian kulmudel üsna vähe aega. Mulle ei sobi väga tumedad kulmud. Panen peale, minuti või kaks ootan ja siis juba pesen maha.
Ripsmetel hoian 10 minutit.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.08 09:37; 09.08 09:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma see teine isekulmuvärvija????. Minu värvi link on eelmises postituses Refectocil toon Natur Braun, jääb blondide juustega loomulikum kui must ja tegelikult pole pruun, pigem ikka tume. Kulmudel hoian ka mina hästi vähe, alustan pealekandmist välimisest otsast ja kui olen jõudnud nö ninajuureni, hoian veel u pool minutit ja pesen seebiga maha. Pealekandmiseks kasutan vana puhtaks pestud ripsmetuši harja. Ripsmetel hoian umbes 7 minutit.
Kulme vàrvin umbes iga pooleteise nädala tagant.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.08 15:09; 09.08 09:58; 12.08 18:09; 16.08 10:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igapäevane kehapesu on ainult veega. Nägu pesen igal õhtul mingi puhastusgeeliga, praegu on Loreali mingi roosi-asi. Näoharjaga teen (tavaline, mitte mehhaaniline). + öökreem. Juukseid pesen 2-3x nädalas Viimasel ajal kasutan Elvital värvitud juuste šampooni. Tundub parim. Enne juuste värvimist halli tõttu meeldis Pantene Pro-V aqua light šampoon.

Hommikuit puhastan nägu esmalt veega ja viimasel ajal Garnieri mitsellaarveega, varem tegin mõne Puhta Looduse toonikuga. Aga sai ostetud see 100 ml mitselaarvesi reisi jaoks, mahtus käsipagasisse ja sobib ka silmameigi mahavõtmiseks, mugav lahendus eriti reisile. Seejärel silmakreem+näokreem.

Igapäevane meik – peitepulk Maxfactor Panstick (see mõeldud ka jumestuskreemi asemel kasutamiseks, aga ei meigi end igapäevaselt nii, pealegi jumestuskreemina meeldivad vedelamad), silmade alla valgustpeegeldav peitekreem (illuminator), mis praegu on Loreal tue match sarjast, aga olen ka Ardeco oma kasutanud ja rahul. Silmameik on nö nude, miss sporty duo-lauvärvidega – üliodavad, aga minu jaoks just õiged beežid-pruunid toonid, hetkel on veidi sädelevad, sest pole sama värvi matte leidnud üheltki firmalt :/ Ripsmetušš on Maybelline´i see kollases topsis aastaid minu lemmik 🙂 Valgust helendav puuder põsesarnade kohale ja põsepuna põsesarnadele on hetkel Ardeco kontuurimispalletist, põsepuna väga meeldib, on kergesti hajutatav (samas nt olen kasutanud ka HM põsepuna, mille värv mulle väga meeldis, aga väga raske on hajutada).

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.08 13:43; 13.08 13:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

šampoon ja palsam on John Frieda blondidele juustele mõeldud, pesemiseks kausutan tavalist lasteseepi, kehakreemiks Palmers.
Kulme lasen kord kuus hennaga värvida, lasen heledat tooni panna ning värv püsib külmukarvadel 4 nädalat.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igapäevane kehapesu on ainult veega. Nägu pesen igal õhtul mingi puhastusgeeliga, praegu on Loreali mingi roosi-asi. Näoharjaga teen (tavaline, mitte mehhaaniline). + öökreem. Juukseid pesen 2-3x nädalas Viimasel ajal kasutan Elvital värvitud juuste šampooni. Tundub parim. Enne juuste värvimist halli tõttu meeldis Pantene Pro-V aqua light šampoon.

Hommikuit puhastan nägu esmalt veega ja viimasel ajal Garnieri mitsellaarveega, varem tegin mõne Puhta Looduse toonikuga. Aga sai ostetud see 100 ml mitselaarvesi reisi jaoks, mahtus käsipagasisse ja sobib ka silmameigi mahavõtmiseks, mugav lahendus eriti reisile. Seejärel silmakreem+näokreem.

Igapäevane meik – peitepulk Maxfactor Panstick (see mõeldud ka jumestuskreemi asemel kasutamiseks, aga ei meigi end igapäevaselt nii, pealegi jumestuskreemina meeldivad vedelamad), silmade alla valgustpeegeldav peitekreem (illuminator), mis praegu on Loreal tue match sarjast, aga olen ka Ardeco oma kasutanud ja rahul. Silmameik on nö nude, miss sporty duo-lauvärvidega – üliodavad, aga minu jaoks just õiged beežid-pruunid toonid, hetkel on veidi sädelevad, sest pole sama värvi matte leidnud üheltki firmalt :/ Ripsmetušš on Maybelline´i see kollases topsis aastaid minu lemmik ???? Valgust helendav puuder põsesarnade kohale ja põsepuna põsesarnadele on hetkel Ardeco kontuurimispalletist, põsepuna väga meeldib, on kergesti hajutatav (samas nt olen kasutanud ka HM põsepuna, mille värv mulle väga meeldis, aga väga raske on hajutada).

Kui sa just 15 a ei ole ja oma esimesi katsetusi ei tee, siis soovitan tooted kvaliteetsemate vastu vahetada. Eriti shampoonid. Need, mida sa nimetasid ajavad judinad peale. Igasugu Loeralid ja H&Mi kosmeetika võiks ka jääda teismelistele proovimiseks.

+3
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juukseid igapäev ei pese. Üle päeva. Shampoon on Cutrin Summerism ja paslam Cutrin ISM conditioner. Need on mõlemad uva/uvb kaitsega.

Keha pesuks kasutan Bodyshopi tooteid ja kehakreem ka.

Ei meigi ennast juba aastaid.

Ripsmeid/kulme värvin ise kodus keemiliselt.

Tänan sind, armas inimene. Ostsin omale selle Cutrini palsami ja sobis väga hästi! Minu juuste palsam! Aitäh, et kirjutada viitsisid.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igapäevane kehapesu on ainult veega. Nägu pesen igal õhtul mingi puhastusgeeliga, praegu on Loreali mingi roosi-asi. Näoharjaga teen (tavaline, mitte mehhaaniline). + öökreem. Juukseid pesen 2-3x nädalas Viimasel ajal kasutan Elvital värvitud juuste šampooni. Tundub parim. Enne juuste värvimist halli tõttu meeldis Pantene Pro-V aqua light šampoon.

Hommikuit puhastan nägu esmalt veega ja viimasel ajal Garnieri mitsellaarveega, varem tegin mõne Puhta Looduse toonikuga. Aga sai ostetud see 100 ml mitselaarvesi reisi jaoks, mahtus käsipagasisse ja sobib ka silmameigi mahavõtmiseks, mugav lahendus eriti reisile. Seejärel silmakreem+näokreem.

Igapäevane meik – peitepulk Maxfactor Panstick (see mõeldud ka jumestuskreemi asemel kasutamiseks, aga ei meigi end igapäevaselt nii, pealegi jumestuskreemina meeldivad vedelamad), silmade alla valgustpeegeldav peitekreem (illuminator), mis praegu on Loreal tue match sarjast, aga olen ka Ardeco oma kasutanud ja rahul. Silmameik on nö nude, miss sporty duo-lauvärvidega – üliodavad, aga minu jaoks just õiged beežid-pruunid toonid, hetkel on veidi sädelevad, sest pole sama värvi matte leidnud üheltki firmalt :/ Ripsmetušš on Maybelline´i see kollases topsis aastaid minu lemmik ???? Valgust helendav puuder põsesarnade kohale ja põsepuna põsesarnadele on hetkel Ardeco kontuurimispalletist, põsepuna väga meeldib, on kergesti hajutatav (samas nt olen kasutanud ka HM põsepuna, mille värv mulle väga meeldis, aga väga raske on hajutada).

Kui sa just 15 a ei ole ja oma esimesi katsetusi ei tee, siis soovitan tooted kvaliteetsemate vastu vahetada. Eriti shampoonid. Need, mida sa nimetasid ajavad judinad peale. Igasugu Loeralid ja H&Mi kosmeetika võiks ka jääda teismelistele proovimiseks.

Mina küll ei leia et odavam dekoratiivkosmeetika kuidagi ebakvaliteetsem oleks. Pseudoprobleem.
Odavama hinnaklassi toodete seas leidub väga korralikke asju igapäevase meigi jaoks. See kui kasutadada kalleid meigitooteid ei pruugi tagada sugugi paremat tulemust, kui odavamtega.

Šampoonide-palsamaitega sama, kui peanahale ja juustele sobib, siis milleks vahetada kallima vastu.

Investeerida tasub pigem nahahooldustoodetesse.

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 07.08 14:39; 13.08 13:18; 15.08 16:01; 16.08 18:56; 17.08 14:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igapäevane kehapesu on ainult veega. Nägu pesen igal õhtul mingi puhastusgeeliga, praegu on Loreali mingi roosi-asi. Näoharjaga teen (tavaline, mitte mehhaaniline). + öökreem. Juukseid pesen 2-3x nädalas Viimasel ajal kasutan Elvital värvitud juuste šampooni. Tundub parim. Enne juuste värvimist halli tõttu meeldis Pantene Pro-V aqua light šampoon.

Hommikuit puhastan nägu esmalt veega ja viimasel ajal Garnieri mitsellaarveega, varem tegin mõne Puhta Looduse toonikuga. Aga sai ostetud see 100 ml mitselaarvesi reisi jaoks, mahtus käsipagasisse ja sobib ka silmameigi mahavõtmiseks, mugav lahendus eriti reisile. Seejärel silmakreem+näokreem.

Igapäevane meik – peitepulk Maxfactor Panstick (see mõeldud ka jumestuskreemi asemel kasutamiseks, aga ei meigi end igapäevaselt nii, pealegi jumestuskreemina meeldivad vedelamad), silmade alla valgustpeegeldav peitekreem (illuminator), mis praegu on Loreal tue match sarjast, aga olen ka Ardeco oma kasutanud ja rahul. Silmameik on nö nude, miss sporty duo-lauvärvidega – üliodavad, aga minu jaoks just õiged beežid-pruunid toonid, hetkel on veidi sädelevad, sest pole sama värvi matte leidnud üheltki firmalt :/ Ripsmetušš on Maybelline´i see kollases topsis aastaid minu lemmik ???? Valgust helendav puuder põsesarnade kohale ja põsepuna põsesarnadele on hetkel Ardeco kontuurimispalletist, põsepuna väga meeldib, on kergesti hajutatav (samas nt olen kasutanud ka HM põsepuna, mille värv mulle väga meeldis, aga väga raske on hajutada).

Kui sa just 15 a ei ole ja oma esimesi katsetusi ei tee, siis soovitan tooted kvaliteetsemate vastu vahetada. Eriti shampoonid. Need, mida sa nimetasid ajavad judinad peale. Igasugu Loeralid ja H&Mi kosmeetika võiks ka jääda teismelistele proovimiseks.

ee, miks? kas lihtsalt vanuse pärast peab mingeid salongisrju kasutama? aga kui juukse dei vaja erihooldust? Mitte kõigil pole kehvad juukse dja mõne inimese juukse dvajavadki lihtsalt puhtask pesemist, mitte über-hooldust 😀

teine asi muidugi on see, et üldiselt paneb ka rahakott asja paika. Ega vanemaks samaine tähenda, et kohe on rahakott puuga seljas, et kõik ainult kosmeetikale kulutada. Niimoodi üldiselt arvavad ainutl need naised, kes tegelikutl eluasemelaunu,majapidamisarvetesse, laste õueriietele ei pea eriti panustama ja oma teenitud raha ongi ainult enda peale kulutamiseks.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.08 13:43; 13.08 13:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pead pesen Natura Siberica sinise rukkilille šampooniga, vahetevahel toon Tradehouseist erinevaid hooldustooteid proovimiseks, aga erilist ahhaa-efekti pole kogenud. Ehk siis SK Moisture Kick sari oli hea.
Kuna käin korra kuus kosmeetiku juures, kasutan sama sarja, mida temagi. Darphini silmaümbruskreemi ja Intral niisutavat kreemi. Pimedal perioodil sama märgi tooniv päevakreem. Vahelduseks tõin Berrichi päevakreemi, reklaami mõjul. Ja see on tegelikult väga mõnus kreem.
Olen neile kreemidele senini kindlaks jäänud, kuna sobivad tõesti. Vahepeal kunagi oli aeg, kus proovisin erinevate firmade tooteid, suurem jagu noist kreemidest lõpetas kuulsusetuna pärast säärte raseerimist naha niisutajana 😀
Dušigeelid on enamvähem suvalised, mille lõhn meeldib, mis soodsam on, selle ostan.

Kulmud-ripsmed värvin keemiliselt, kui värv enne näohooldusele jõudmist tuhmuma hakkab, siis ArdDeco tušš ja kulmupliiats. Selle firma asjad meeldivad seetõttu, et on väikesemõõdulised ja et lauvärve saab kombineerida komplektiks ise.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Näokreemidest sobivad mulle Natura Siberica omad. šampoone ja palsameid ostan suvalisi, nt Gliss Kur’i vmt. Ega igapäevaselt muud nagu ei lähegi, kui näokreemi, dušigeeli (ka täitsa suvalised igas suuremas poes saadaolevad). Kehal on nahk selline, et kreemitamist-niisutamist ei vaja, mõnikord harva tunnen, et sääred on kuivad, siis neid kreemitan. Iga päev ei meigi, ei meeldi, kui näol mingi kiht on, nii et puudreid-peitekreeme vmt ei kasuta. Ripsmed-kulmud-juuksed on õnneks loomulikult tumedad, nii et ei ole ka erilist vajadust. Huulepulka kasutan, see on hügieeniline tooniv praegu (Joik), mõnusalt pehme.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ee, miks? kas lihtsalt vanuse pärast peab mingeid salongisrju kasutama? aga kui juukse dei vaja erihooldust? Mitte kõigil pole kehvad juukse dja mõne inimese juukse dvajavadki lihtsalt puhtask pesemist, mitte über-hooldust ????

Näen, et sul ei ole lihtsalt kogemust tõeliselt heade juuksehooldustoodetega. Mul on väga heas korras pikad paksud töötlemata juuksed, aga see, kas nad näevad välja nagu tuhmid õled või läikiv siid, sõltub vägagi šampoonist, palsamist, maskist.
Tean ka üht naist, kes kasutab Puhta Looduse šampoone-palsameid ja imetleb oma pikki juukseid, mis tegelikult näevad välja tuhmid ja elutud.

teine asi muidugi on see, et üldiselt paneb ka rahakott asja paika. Ega vanemaks samaine tähenda, et kohe on rahakott puuga seljas, et kõik ainult kosmeetikale kulutada. Niimoodi üldiselt arvavad ainutl need naised, kes tegelikutl eluasemelaunu,majapidamisarvetesse, laste õueriietele ei pea eriti panustama ja oma teenitud raha ongi ainult enda peale kulutamiseks.

Jälle valearvamus. Mina elatan ennast ainult ise, aga ostan alati parimat võimalikku kosmeetikat, mida rahakott lubab.

+3
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.08 12:21; 16.08 23:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tjah, olles samuti keskealine naine, kes kõik oma arved ise maksab, siis need 20-30 eurot ikka leian oma shampooni-maski-näokreemi peale.
Soovitan lõuna-korea kreeme,seerumeid ja näomaske.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina põhimõtteliselt keeldun raiskamast raha kalli dekoratiivkosmeetika peale. On olnud aegu, kus olen kallimaid tooteid ostnud ja mingisugust vahet ei ole, ei tee need mind ilusamaks kui odavamad.
Näohooldus on teine teema. Vanus on selline, et suvalist kraami ei ole mõtet osta. Kasutan enda nahale sobivat salongisarja, õnneks on ka rahakotisõbralik.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 07.08 14:39; 13.08 13:18; 15.08 16:01; 16.08 18:56; 17.08 14:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Näohooldus on teine teema. Vanus on selline, et suvalist kraami ei ole mõtet osta. Kasutan enda nahale sobivat salongisarja, õnneks on ka rahakotisõbralik.[/quote]
Mis sarjaga tegu on, prooviksin ka????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.08 15:09; 09.08 09:58; 12.08 18:09; 16.08 10:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Näohooldus on teine teema. Vanus on selline, et suvalist kraami ei ole mõtet osta. Kasutan enda nahale sobivat salongisarja, õnneks on ka rahakotisõbralik.

Mis sarjaga tegu on, prooviksin ka????[/quote]

Sesderma

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 07.08 14:39; 13.08 13:18; 15.08 16:01; 16.08 18:56; 17.08 14:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan Goldwell Kerasilk reconstruct shampooni – kunagi sai Tradehousest tellitud suur pudel, samuti sobivad mulle Goldwelli maskid, nt Dualsenses 60 sekundi omad. Paar aastat tagasi kasutasin ka supermarketi shampoone ja arvasin, et mul ongi selline kehv kahune juuksetüüp, aga tegelikult pole hullu midagi. Palsamit eriti ei kasutagi, shampoon ja mask põhilised. Alguses tundus suur väljaminek, aga õnneks ei lähe juuksed enam kiirelt rasuseks ka ja pesen pead korra või kaks nädalas. Suur shampoonipudel on juba aasta kestnud ning jätkub veel.

Meiki kannan vähe, ostan just odavaid tooteid a la h&m. Igapäevaselt kasutan BeYu black mirror lainerit millega olen väga rahul ja ripsmedušši. Praegu on Loreal telescopic, mis eriti ei meeldi, aga ajab asja ära. Varem on sobinud mingid maybelline dušid, millel võimalikult suur hari. Muud kasutan harva ja ei näe mõtet raha kvaliteetsema kosmeetika alla panna, sest tavaliselt aeguvad tooted enne kui neist veerandigi jõuan ära kasutada.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meiki kannan vähe, ostan just odavaid tooteid a la h&m. Igapäevaselt kasutan BeYu black mirror lainerit millega olen väga rahul ja ripsmedušši. Praegu on Loreal telescopic, mis eriti ei meeldi, aga ajab asja ära. Varem on sobinud mingid maybelline dušid, millel võimalikult suur hari.

Mitu aastat sa koolis käinud oled?

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.08 12:21; 16.08 23:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juuksed: üldiselt mul on head juuksed, pesen edukalt erinevate supermarketist ostetud šampoonide-palsamitega. Hetkel siiski on tänu suvistele allahindlustele kasutusel just kaks veidi kallimat toodet, millega olen väga rahul. Need on Rich šampoon ja palsam kuldpruunis pudelis värvitud juustele, ja Schwarzkopfi Beology deep sea extract šampoon ja palsam kahjustatud juustele lillakasroosas pudelis. Mul on paksud ja pikemapoolsed juuksed, seepärast on väga oluline, et palsam teeks juuksed hästi kammitavaks.
Juukseid värvin ise Syossi värvidega, olen ka Garnieri kasutanud. Mulle sobib kõik ja ka juuksurid on mu juuste värvi kiitnud.
Keha ma eriliselt ei hoolda. Hästi harva, kui meelde tuleb, panen kehakreemi. Hetkel on Bodyshopi almond milk kehajogurt. Mulle meeldivad tugevad lõhnad. Seepärast meeldivad ka Bodyshopi dušigeelid, et jätavad selge lõhna nahale. Olen katsetanud ka tuntud brändide dušigeelidega, ei lõhna nii intensiivselt. Kätekreemid on mul ka peamiselt Bodyshopi omad. Talvel oli korra Madara kätekreem ja see oli ka superhea!
Dekoratiivkosmeetikast kiidan YSL ripsmekat. On ilusa disainiga, kohe uhke tunne sõbrannade seltskonnas see kotist välja tõmmata 😀 Lisaks värvib hästi ja on hea konsistentsiga. Vahepeal proovisin Teez ripsmekat ja lainerit, pole ka just odavad, aga ei kõlvanud kuhugi. Ripsmekas kuiv ja lainerist ei saa joont kätte.
Näokreemidest olen kasutanud aastaid Biodrogat ja Sesdermat, mõlemaga rahul. Praegu on Lumi näokreem, mõtlesin vahelduseks proovida, ja ei ole nii hea. Silmadele soovitan väga Sundari kummeli silmaõli. 10 ml purgike maksab 49 e, aga see peab pool aastat vastu ja on oma hinda väärt. Tellimine on küll igavene häda, neil ei ole seda sees kunagi ja alati peab kuu aega ootama. Sellegi poolest olen seda juba vist neli korda tellinud.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meenub veel igapäevatoodetest Neutrogena Visibly Renew kätekreem.

Ilma selleta ei saa, SPF20 ja võitleb vananemise vastu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 07.08 14:39; 13.08 13:18; 15.08 16:01; 16.08 18:56; 17.08 14:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

praegusel ajal:

meiki ei viitsi kasutada suvel.
puhas mandliõli näole niisutamiseks õhtuti peale pesu.
shampoon/palsam Alter Ego arganikare (värvitud juustele), teeb juuksed super pehmeks ja mitmed on küsinud, et mis lõhna ma kasutan, tegelt need samad shampoon ja palsam lõhnavad nagu mingi ülihea parfüüm.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juuste jaoks on Goldwell Kerasilk Color šampoon ja palsam ning vahel kasutan ka Macadamia Natural Oil’i Healing Treatment juukseõli. Dušigeel on üks suvaline värske lõhnaga Dove. Näkku läheb D’Difference’i 4D Moisturizing Day Cream, Urban Decay Naked Skin vedel jumestuskreem (parim ost seni), mingi suvaline põsepuna ja IsaDora Volume&Curl ripsmetušš, kuid suvel kasutasin sageli ainult viimast. Näopesuks D’Difference’i 4D Replenishing Cleansing Milk ja Delicate Smoothing näokoorija. Aeg-ajalt ka Kiehls’i näoõli, eriti talvel. Kehakreemi pole, on Nurme Shea kehavõie, mida kasutan vastavalt vajadusele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Šampoon, plasam- Avalon organics
Kulmud/ripsmed- riitsinusõli
Pesuks kasutan kvaliteetset seepi
Ripsmekas ja küünelakid tellin netist-Pasifica USA bränd
Dekoratiivmeik- Dr Hauschka, jätab kõige naturaalsema tulemuse, natuke liiga kallis kahjuks aga ostan harva.
Öökreemi ei kasuta, selleks on Zatik firma moringa ja frankiencence seerum, tuttav usast toob või saadab. Vahest harva kasutan Lavera jumestuskreemi ja jojobaõli öökreemi asemel.
Olen rahul!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hea teema. Ise olen üks suur ilutoodete katsetaja ja otsija. Enamasti on ikka nii, et miski pole see päris õige ja tahaks midagi paremat. Siiski olen leidnud mõned tooted, milleta oma elu enam hästi ette ei kujuta.
Esiteks Ecosi palsam, mu pikad juuksed jäävad imeliselt pehmed ja kergesti kammitavad, ei sisalda silikone või muud jama: https://bio4you.eu/et/palsamid/3022-palsam-aaloe-ja-sheavoiga-250ml-ecosi.html?search_query=ecosi&results=20
Teiseks Holika Holika peitekreem, mul on tumedad silmaalused ja see katab vähemalt sama hästi kui palju kiidetud YSL kuid on tunduvalt rahakotisõbralikum https://www.holikaholika.ee/peitepulgad/359-peitekreem-cover-hiding-liquid-concealer-01-light-beige
Ning kolmandaks Tilk! tooniv päevakreem, mõnus vahune tekstuur ja uskumatult ühtlane jume ilma rake krohvikihita, kodumaine ning looduslik kraam: https://tilk.bio/et/pood/tinted-me-tooniv-naokreem/

Mõtlesin siinkohal nimekirjaga lõpetada kuid ühest tootest ei saa siiski veel üle ega ümber, see on Sleek kulmuvärvi ja -vaha komplekt. Lihtne kasutada ja ilus tulemus: https://www.loverte.com/et/sleek-makeup-brow-kit-3-8g

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hea teema. Ise olen üks suur ilutoodete katsetaja ja otsija. Enamasti on ikka nii, et miski pole see päris õige ja tahaks midagi paremat. Siiski olen leidnud mõned tooted, milleta oma elu enam hästi ette ei kujuta.

Esiteks Ecosi palsam, mu pikad juuksed jäävad imeliselt pehmed ja kergesti kammitavad, ei sisalda silikone või muud jama: https://bio4you.eu/et/palsamid/3022-palsam-aaloe-ja-sheavoiga-250ml-ecosi.html?search_query=ecosi&results=20

Teiseks Holika Holika peitekreem, mul on tumedad silmaalused ja see katab vähemalt sama hästi kui palju kiidetud YSL kuid on tunduvalt rahakotisõbralikum https://www.holikaholika.ee/peitepulgad/359-peitekreem-cover-hiding-liquid-concealer-01-light-beige

Ning kolmandaks Tilk! tooniv päevakreem, mõnus vahune tekstuur ja uskumatult ühtlane jume ilma rake krohvikihita, kodumaine ning looduslik kraam: https://tilk.bio/et/pood/tinted-me-tooniv-naokreem/

Mõtlesin siinkohal nimekirjaga lõpetada kuid ühest tootest ei saa siiski veel üle ega ümber, see on Sleek kulmuvärvi ja -vaha komplekt. Lihtne kasutada ja ilus tulemus: https://www.loverte.com/et/sleek-makeup-brow-kit-3-8g

Sleek kulmuvärvi ja -vaha komplekt tundub huvitav. Mul on sellised hõredad kulmud ja mõnes kohas on augud sees, kas siis saab ka seda kasutada? Praegu olen auke pliitasiga n-ö täitnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )


Esileht Ilu ja tervis Igapäevased tooted

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.