Esileht Ilu ja tervis Igemepõletik

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Igemepõletik

Postitas:

Ma ei mõista, et miks on mul iga umbes 2 nädala kuni 2 kuu tagant igemed ja suulagi väga valusad, paistes ja nagu põletikus. Sel ajal on piin tahket toitu süüa ja söögi enamasti vedelat või vähemalt pehmet. Vahest tundub, et see käib kaasas mingi kas viiruse või külmetusega, mis parajasti kimbutab, aga alati see pole nii. Suulaes vahest ka valusad punnid või villid ükteise kõrval reas. Vahest kõik hambad nagu valutaksid ja mõni oleks nagu veidi lahti igemest. Teine asi on see, et mul mingite nagu tsüklitena tuleb ninast verd. Arstid ei oska midagi arvata ja üks soovitas vaid c-vitamiini võtta, aga ei saa aru, et see aitaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.11 16:54; 13.11 11:12; 13.11 11:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa pead hambaravikliinikusse igemearsti ehk parodontoloogi juurde minema. Pakun, et oled vale arsti juures käinud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See võib ka herpes olla, mis suus välja lööb. Või midagi muud.
Igal juhul tuleks igemearsti külastada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See võib ka herpes olla, mis suus välja lööb. Või midagi muud.

Igal juhul tuleks igemearsti külastada.

Ehk tõesti. Muidu see herpesviirus ehk oli vist teise nimega tsütomegaloviirus, et selle analüüsi tulemus oli piiripealne. Ja immuunsüsteem on mul veel teadmata põhjustel madal.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.11 16:54; 13.11 11:12; 13.11 11:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://inimene.ee/haigused-ja-seisundid/list/haigused-ja-seisundid/aftoosne-stomatiit-214

põletikud löövad rohkem välja ku oled muidu väsinud, haige, millegi puuduses.
talvel võta d vitamiini juurde, võid võtta kõiki b grupi vitamiine (nt neuromax), maga nii palju kui saad. kui sul on herpesviirus ka mujal välja löönud, võid küsida perearstilt herpesevastast ravimit ja vaadata kas see aitab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://inimene.ee/haigused-ja-seisundid/list/haigused-ja-seisundid/aftoosne-stomatiit-214

põletikud löövad rohkem välja ku oled muidu väsinud, haige, millegi puuduses.

talvel võta d vitamiini juurde, võid võtta kõiki b grupi vitamiine (nt neuromax), maga nii palju kui saad. kui sul on herpesviirus ka mujal välja löönud, võid küsida perearstilt herpesevastast ravimit ja vaadata kas see aitab.

Võimalik, et sellest nimistust võibki olla tsükliline neutropeenia, sest mul aeg-ajalt jälle leukotsüüdid madalad, millele pole ka põhjust leitud. Pole siis omateada viiruses ka eelnevalt olnud. Ühe B grupi vitamiini süste saan igal kuul. Tegelikult päris iga kuu pole mul aega olnud süsti saama minna, et ma päris stabiilselt ei käi.
Hambapastat kasutan enamasti põletikuvastast. Siis saan pikemalt läbi ilma valusate igemeteta. Niikui kasutan mõnda muud hambapastat, siis on jama jälle käes.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.11 16:54; 13.11 11:12; 13.11 11:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igemetele on hea ka rohkem C vit. ja ka Q10. Kui viirust siis sipelgapuu koor on hea. Kurgu jaoks võtan kapsli lahti ja hoian suus ja siis neeleatan alla, samuti igemete puhul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleks ka kohe aftiprobleemi arvanud. See on äärmiselt ebameeldiv ja valuline nähtus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Ilu ja tervis Igemepõletik