Esileht Ilu ja tervis Igemete plastika

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Igemete plastika

Postitas:
Kägu

Probleem on siis see,et igemed on taandunud ja ilmselt ainus vöimalus on igemete plastika. Sellega seoses sooviks inimeste kogemusi,kes teinud ja võimalusel ka kliiniku või hambaarsti soovitust. Tänan teid, kes viitsivad vastata 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Igemed taanduvad kõigil vanematel inimestel.See on vananemise märk.Ei ole kuulnud et kõik vanemad inimesed oleksid igeme operatsioonide järjekorras.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja mis vanuses on see normaalne? Ma olen 40 ja ei arva,et selles vanuses peaks hambad lihtsalt niisama jätma kuni välja kukuvad.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suitsetad?

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei suitseta ja ei ole kunagi suitsetanud!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja mis vanuses on see normaalne? Ma olen 40 ja ei arva,et selles vanuses peaks hambad lihtsalt niisama jätma kuni välja kukuvad.

40 ‘lt hakkab see pihta. Mulle küll ei öeldud et hambad kukuvad ära.Kuigi üks esihammas tuli mul ära. Põhjuseks märgiti hambajuure sidekoestumine.Röntgen hambajuurt ei näidanud. Oli tühjus. Hammas on kunagi trauma(löögi) saanud ja selle tulemusena hambajuur sidekoestus.See pikk protsess üle 10 aasta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuigi üks esihammas tuli mul ära. Põhjuseks märgiti hambajuure sidekoestumine.Röntgen hambajuurt ei näidanud. Oli tühjus. Hammas on kunagi trauma(löögi) saanud ja selle tulemusena hambajuur sidekoestus.See pikk protsess üle 10 aasta.

Kuidas see sinu heietus teemasse puutub?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Ilu ja tervis Igemete plastika