Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: III sammas

Postitas:
Kägu

Kas on mõtet teha? Kui jah, siis kas praegu on okei või peaks praeguse maailmaseisuga arvestades ootama, kuni majandus tasakaalustub?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Praegu just hea teha, kõik aktsiad on sooduspakkumises ja saad oma raha eest tunduvalt rohkem kui aasta tagasi.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõistlik on muidugi, sest saad tulumaksutagastust investeeritud summa pealt. Muidugi kui sa palka saad ja tulumaksu maksad.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Praegu just hea teha, kõik aktsiad on sooduspakkumises ja saad oma raha eest tunduvalt rohkem kui aasta tagasi.

Aga kui kukuvad veel edasi? Praegu vist tõusu silmapiiril ei ole. Kuigi jah, ega sellist asja ennustada ei saa.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Praegu just hea teha, kõik aktsiad on sooduspakkumises ja saad oma raha eest tunduvalt rohkem kui aasta tagasi.

Aga kui kukuvad veel edasi? Praegu vist tõusu silmapiiril ei ole. Kuigi jah, ega sellist asja ennustada ei saa.

Kui vana sa praegu oled? Kui noor inimene, siis enne kui pensioniikka jõuad toimub veel mitu langust ja mitu tõusu.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eesootava hüperinflatsiooni ja ülemaailmse rahandussüsteemi kollapsi valguses ei tasu enam ûldse väärtpaberitesse investeerida. Esimene koht, kust õhk välja lastakse.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kolmandat sammast tasub alati teha, kui teenid TM-ga maksustatavat tulu. Säästmine pole kunagi mõttetu. Kindlustad omale lihtsalt paremat pensionipõlve. Jälgi selles valdkonnas nt Kristi Saare’t kas FB või Instagramis, annab vajalikku infot.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muidugi tee ära, see on rahasäästmine enda tuleviku tarbeks. Endal püsimakse 25 eurot, tootlust eriti pole, kuid midagigi.
Aktsiaid tasub ka osta, hinnad madalad, võivad veel langeda, kuid võivad tõusma hakata, ennustada on raske. (Nädala teises pooles nägin oma aktsiates juba rohelust)

Kristi Saare on hea hea soovitus, samuti Taavi Pertmann algajale, Roosaare raamatud on igal investeerijal öökapil juba tänaseks.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

minul tethtud ca 17a tagasi ja on vägagi korralik tootlus. mul püsimakse 100EUR ja iga aasta lõpus teen täiendava sissemakse, et tulukaga max summa tagasi saaks.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas on mingi vahe ka, kuhu see III sammas teha? Kus soovitate III sammas avada?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas on mingi vahe ka, kuhu see III sammas teha? Kus soovitate III sammas avada?

Minul on Tulevas.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on kolmas sammas mõni kuu olnud. Iga kuu kannan 50euri. 200euri olen sisse maksnud ja hetkel väärtus 189euri. Koguaeg on miinuses olnud. Swedbanga indeksfond.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul LHV roheline fond, septembrist aasta lõpuni läks hästi, nüüd ainult kukub. Ma saan aru, et see on pikaajaline investeering, aga mis te arvate, kas tasub hoida tuleviku perspektiivis rohelise energia peal, kui tundub, et lähi 10 aastat kisub sõjakaks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Praegu alustades väga suurt tootlust ilmselt ei näe. Ma kannan iga kuu 200 euri ja juba tulumaksu tagastus on ca 500 niiet see iseenesest on jka päris hea tootlus. Praegu on aga seis selline, et keegi ei tea. Vbl on kerge langus ja jälle tõus, vbl 3 kuu pärast jooksed elu eest metsa poole. Keegi tegelikult ei tea

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma kannan iga kuu 200 euri ja juba tulumaksu tagastus on ca 500 niiet see iseenesest on jka päris hea tootlus.

Kuidas see “tootlus” on?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muidugi teha. Turg kõigubki üles alla ja seda nii sõjaga kui sõjata. Ka viimase majanduskriisi ajal oli väga all nt, aga need, kes siis investeerisid, joovad nüüd šampanjat. Mul on 3 kuu elamisraha varutud ja III sammas täis, investeerin üksikaktsiatesse ning minu jaoks on pidupäev kui turud punases (st kõik või enamik aktsiaid on langenud). Mida rohkem langenud, seda rohkem. Võtan seda kui Musta Reede müüki, kus täishinnaga kaupa saab soodsamalt. Nt siin eelmine nädal ostsin 30 Merko ehituse aktsiat juurde hinnaga 14eur. Praeguseks on hind 15.04 + nad maksavad hiliskevadel ka dividende 1eur aktsia kohta. Punast numbrit ei tasu aktsiaturul üldse karta, see on võimalus.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )