Esileht Beebi ja mitmikud IKEA lükatav käru

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: IKEA lükatav käru

Postitas:

Kes on kasutanud, kas soovitate? Üldiselt mõtlesin, et ei osta mingit käimistuge, aga nüüd teeb juba toeta iseseisvaid samme, kas oleks mõtekas see talle osta? Lugesin, et rataste veeremise kiirust saab reguleerida ja sanga asendit ka.

https://m2.ikea.com/fi/fi/p/mula-kaevelyvaunu-vihreae-koivu-30283578/

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.12 14:28; 16.12 09:46; 19.12 15:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõndimaõppimiseks ei ole see kõige parem, läheb kergelt ümber kui sangale vajutada. Selle vastu aitaks kui alla puust nagad panna (meie omale mees pani). Muidu hea asi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kõndima õppimiseks ei ole lapsele liikumisabivahendit vaja. Kui ta juba kõnnib ilma toeta, siis milleks talle tugi? Ära kiirusta kunstlikult asja tagant, ongi nii, et esimestel päevadel teeb üksikuid samme, kuu aja pärast jookseb.

Kui laps kõnnib, siis kui kodus on ruumi, osta talle parem pealeistumisauto, saab sellega ringi vurada ja ka seda saab tagant lükata – alguses nad tihti eelistavadki lükkamist 🙂

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.12 10:13; 17.12 09:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kõndima õppimiseks ei ole lapsele liikumisabivahendit vaja. Kui ta juba kõnnib ilma toeta, siis milleks talle tugi? Ära kiirusta kunstlikult asja tagant, ongi nii, et esimestel päevadel teeb üksikuid samme, kuu aja pärast jookseb.

Kui laps kõnnib, siis kui kodus on ruumi, osta talle parem pealeistumisauto, saab sellega ringi vurada ja ka seda saab tagant lükata – alguses nad tihti eelistavadki lükkamist ????

Peale istutavat autot samuti ei soovitata, jalad on väga ebaloomulikus asendis.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja olen. Jah, ma ei tahagi mingeid abivahendeid käima õppimisel kasutada ja korteris pole ka ülearu palju vaba ruumi. Hetkel on suur lemmik tolmuimeja, mida ta siis edasi lükkab, aga kuna see on madal, siis ma ei lase tal pikalt niimoodi kõveras asendis sellega sõita. Ja ega ta järjest kaua ei jaksagi.
Autot kindlasti ei soovi, sest se on minu meelest ikka juba suurematele lastele mõeldud, kes ise kõnnivad ja jaksavad end edasi lükata. Minu oma vaevalt sellega sõidaks, pigem oleks kõveras ja lükkaks.
Käru mõtlesin just selle mõttega, et äkki hiljem ka mängiks sellega, et saaks sinna asju peale panna ja lükata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.12 14:28; 16.12 09:46; 19.12 15:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõnnib ta sul siis või ei kõnni? Kui ta kõnnib ainult midagi enda ees lükates, siis see ei ole iseseisev kõndimine.

Mul on lapsed hakanud pealeistumisautoga sõitma umbes aastaselt, kui juba kõndisid. Oluline on, et jalad ulatuksid täistallal maha. Oluline ongi ka auto jaoks, et laps kõnnib iseseisvalt ja ronib ise auto peale, mitte ei sunnita teda sinna peale istuma.

Kas ja millega laps mängiks, on nagunii raske ennustada. Nukukäru täidab sama otstarbe.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.12 10:13; 17.12 09:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõndis varem diivani najal, nüüd hakkas põhimõtteliselt üleöö iseseisvalt päris pikki vahemaid kõndima, enda ei lükka midagi, ajab palli taga 🙂
Auto osas ma mõtlesingi jah, et need on ikka kõndivatele lastele juba, kes ise peale-maha ronivad. Nukukäru poisile ei taha, aga ilmselt vaatan hiljem selle käru poole, hetkel mulle tundub, et talle nii meeldib see iseseisev kõndimine ja avastamine 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.12 14:28; 16.12 09:46; 19.12 15:33;
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Beebi ja mitmikud IKEA lükatav käru

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.