Esileht Pereelu ja suhted Ilmselt ongi perekooli foorumil diil

Näitan 11 postitust - vahemik 61 kuni 71 (kokku 71 )

Teema: Ilmselt ongi perekooli foorumil diil

Postitas:
Kägu

Kui see ajaviite teema sulgeti, oli ju pikalt selgitus miks seda tehti.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui see ajaviite teema sulgeti, oli ju pikalt selgitus miks seda tehti.

Oli või? Mina ausalt öelda ei mäleta mingit selgitust adminnide või ämmaemandate poolt.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Punkt kaks on muidugi see, et ühel rõvedal roppsuuröökuril lastakse terve foorumi teemad oma pahatahtlikku naistevihkajalikku mölinat täis reostada ja foorum vaatab sellele läbi sõrmede.

Oh, egaliaarina võin lisada, et ühe ropu jälkurmehe kohta tuleb siin perekoolis viis mürgist jälkurnaist, ja selliste pärast pandi “ajaviite” rubriik kinni. Mitte meeste pärast. Naiste pärast.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui see ajaviite teema sulgeti, oli ju pikalt selgitus miks seda tehti.

Oli või? Mina ausalt öelda ei mäleta mingit selgitust adminnide või ämmaemandate poolt.

Selgelt öeldi, et toksilise keskkonna tõttu

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selgelt öeldi, et toksilise keskkonna tõttu

Sina Lillekeaasal, oled siin kõige toksilisem üldse.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selgelt öeldi, et toksilise keskkonna tõttu

Sina Lillekeaasal, oled siin kõige toksilisem üldse.

Armunud proua, ära sega, ma magan praegu.

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selgelt öeldi, et toksilise keskkonna tõttu

Sina Lillekeaasal, oled siin kõige toksilisem üldse.

Armunud proua, ära sega, ma magan praegu.

Magad ja näed unes, et keegi on sinusse armunud… hea, et vähemalt unes nii on. Maga-maga, tibuke.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui see ajaviite teema sulgeti, oli ju pikalt selgitus miks seda tehti.

Oli või? Mina ausalt öelda ei mäleta mingit selgitust adminnide või ämmaemandate poolt.

Selgelt öeldi, et toksilise keskkonna tõttu

No sel juhul peaks enamuse meediaväljaannete kommentaariumid kinni keerama. Harva, kui loen, aga no seda sarkasmi ja keelepeksu, mis sealt leiab Perekool küll ei ületa.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meediaväljaannete kommentaariumid on päris omaette klass, seal käib ikka üsna vaimuhaige jauramine. Aga mulle ei meeldi, et üks misogüün on delfi peldikuseinalt nüüd perekooli kolinud ja pasandab siin kõik kohad täis. Ja moded mitte midagi ette ei võta.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui see ajaviite teema sulgeti, oli ju pikalt selgitus miks seda tehti.

Oli või? Mina ausalt öelda ei mäleta mingit selgitust adminnide või ämmaemandate poolt.

Selgelt öeldi, et toksilise keskkonna tõttu

No sel juhul peaks enamuse meediaväljaannete kommentaariumid kinni keerama. Harva, kui loen, aga no seda sarkasmi ja keelepeksu, mis sealt leiab Perekool küll ei ületa.

Aga mina tegelikult täitsa loen neid Delfi jt kommentaare. Vahel satub tobedate kommentaaride sekka neidki, mis heidavad loole palju paremini valgust kui ajakirjanik seda teinud on, avavad mõne uue aspekti jne. Mõnikord on kommentaarid palju asjalikumad kui artikkel ise.

Samuti on väga huvitav vaadata, missuguseid teemasid käsitlevate artiklite juures on kommenteerimine välja lülitatud. Üks eelmise sajandi suuri mõtlejaid on öelnud nii: “Pange tähele, keda on keelatud kritiseerida – nende käes on meie riigis tegelik võim!”

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga mina tegelikult täitsa loen neid Delfi jt kommentaare. Vahel satub tobedate kommentaaride sekka neidki, mis heidavad loole palju paremini valgust kui ajakirjanik seda teinud on, avavad mõne uue aspekti jne. Mõnikord on kommentaarid palju asjalikumad kui artikkel ise.

Mõned aastad tagasi oli see küll nii, et kommentaare lugedes sai nii infot kui korralikult naerda. Vaimukate kommide pärast juba tasus lugeda. Nüüd aga on maad võtnud labasus ja ärapanemine.

Samuti on väga huvitav vaadata, missuguseid teemasid käsitlevate artiklite juures on kommenteerimine välja lülitatud. Üks eelmise sajandi suuri mõtlejaid on öelnud nii: “Pange tähele, keda on keelatud kritiseerida – nende käes on meie riigis tegelik võim!”

Nii on. Eesti läheb kahjuks üha enam tsenseerimise teed. Tasahilju küll, aga läheb.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 61 kuni 71 (kokku 71 )


Esileht Pereelu ja suhted Ilmselt ongi perekooli foorumil diil