Esileht Ilu Ilulõikusest taastumine

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Ilulõikusest taastumine

Postitas:

Kuidas olete saanud lubada endale kuu või rohkem kodus olemist? Kas tööle antakse haigusleht? Kuid kui kolleegid on sõbrannade eest (suhtleme igapäevaselt ka tööväliselt telefonis/arvutis ning kindlasti pole aktsepteeritav napisõnaline vastus: olen haige) ja ma pole kunagi tegelikult ka haiguslehel olnud ühegi tõvega, ei oska küll kokku valetada mingit põhjust, kuidas ma nii pikalt äkki töölt eemal olen. Samuti olen seltskondlikult aktiivne – jällegi tekib küsimus, kuidas olla “kadunud” rohkem kui nädal.
Kuidas on läinud teil, kes te olete lasknud midagi lõigata, see aeg?
Üldse on igasugused kogemused teretulnud (mitte ainult taastumine).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 30.10 15:01; 09.01 14:00; 07.06 15:20; 19.06 20:47; 19.06 20:55; 03.10 10:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

rinnad, kaks nädalat. ei mingit probleemi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Näoga on keeruline.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 30.10 15:01; 30.10 15:16; 31.10 10:08; 31.10 14:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rinnad, viis päeva võtsin puhkust. Näoga ilmselt keerulisem jah.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust ilulõikusega haiguslehte ei anta. Mina võtsin selleks ajaks puhkuse. Ninaopist taastus kaks nädalat, siis sai tööle küll minna. Ma vist nii seltskondlik pole, et ei oleks andnud paar nädalat välja vingerdada. Rääkisin, et sõitsin puhkuse ajaks kuskile Lõuna-Eestisse spaasse, siis oli laps haige ja nii ta läks. Kõige lähedamate sõbrannade eest muidugi üldse ei varjanud ka. Muidu tuttavatega chattimist operatsioon üldse ei seganud, me mingeid videokõnesid ei pea.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 30.10 21:32; 31.10 13:40; 02.11 00:25; 13.11 19:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik iluopid tegin lhp-ajal, homme veel üks op. ja kuu pärast lõpetan lhp ja tööle tagasi. Kõige keerulisem oli ninaplastikast taastumine, 3 nädalat läks kui tuli normaalne nägu tagasi.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.10 22:17; 31.10 16:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tore, et leidus vastajaid. Aga kas kuuga võib siis eeldada, et saab paistetuse maha? Trenni ilmselt mitte niipea…
Välismaistes foorumites vastavad doktorid, et isegi kuni aasta võib olla taastusperiood, see vast siis pigem erand ikka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 30.10 15:01; 30.10 15:16; 31.10 10:08; 31.10 14:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik iluopid tegin lhp-ajal, homme veel üks op. ja kuu pärast lõpetan lhp ja tööle tagasi. Kõige keerulisem oli ninaplastikast taastumine, 3 nädalat läks kui tuli normaalne nägu tagasi.

Tunnevad sind tööl ära ikka?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tore, et leidus vastajaid. Aga kas kuuga võib siis eeldada, et saab paistetuse maha? Trenni ilmselt mitte niipea…
Välismaistes foorumites vastavad doktorid, et isegi kuni aasta võib olla taastusperiood, see vast siis pigem erand ikka.

Mina läksin kaks nädalat pärast ninaoppi tööle. Nina oli küll natuke paistes, aga sinikad jne kadunud. Kuna ta oli siiski palju parem kui enne, siis keegi midagi aru ei saanud. Käisin ka juuksuris, lasksin veidi teisiti juukseid lõigata, siis kõik arvasid, et muutus on sellest. Pisut paistes ja valus oli veel küll tükk aega, aga välja sai sellegipoolest minna.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 30.10 21:32; 31.10 13:40; 02.11 00:25; 13.11 19:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, õige, lugesin nii ammu neid, aga oli vist tõesti lõpliku tulemuse saavutamisest jutt.

Tore, et leidus vastajaid. Aga kas kuuga võib siis eeldada, et saab paistetuse maha? Trenni ilmselt mitte niipea…

Välismaistes foorumites vastavad doktorid, et isegi kuni aasta võib olla taastusperiood, see vast siis pigem erand ikka.

Siin mõeldakse ikka, et kuni aasta võib võtta aega, et saavutada lõplik tulemus. See ei tähenda, et aasta aega on olukord selline nagu paar päeva pärast oppi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 30.10 15:01; 30.10 15:16; 31.10 10:08; 31.10 14:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik iluopid tegin lhp-ajal, homme veel üks op. ja kuu pärast lõpetan lhp ja tööle tagasi. Kõige keerulisem oli ninaplastikast taastumine, 3 nädalat läks kui tuli normaalne nägu tagasi.

Tunnevad sind tööl ära ikka?[/quote
Ära muretse, tunnevad äea, ninaop sai tehtud 10 a tagasi.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.10 22:17; 31.10 16:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas olete saanud lubada endale kuu või rohkem kodus olemist? Kas tööle antakse haigusleht? Kuid kui kolleegid on sõbrannade eest (suhtleme igapäevaselt ka tööväliselt telefonis/arvutis ning kindlasti pole aktsepteeritav napisõnaline vastus: olen haige) ja ma pole kunagi tegelikult ka haiguslehel olnud ühegi tõvega, ei oska küll kokku valetada mingit põhjust, kuidas ma nii pikalt äkki töölt eemal olen. Samuti olen seltskondlikult aktiivne – jällegi tekib küsimus, kuidas olla “kadunud” rohkem kui nädal.
Kuidas on läinud teil, kes te olete lasknud midagi lõigata, see aeg?
Üldse on igasugused kogemused teretulnud (mitte ainult taastumine).

Miks sa valetama pead? Mina rääkisin kolleegidele ja sõbrannadele enne oppi, kodus olles andsin ülevaadet ning pärast oppi näitasin paranemist. Kas peaks häbenema iseennast või? Ei tuleks sellepealegi, et valetama hakata-valetamine maksab kurjalt kätte.
Haiguslehte iluopiga ei anta, mina võtsin puhkuse. Ülemusele (meesterahvas)ütlesin, et avalduse teen pärast, kuna max aeg on see ja see, aga hea paranemise korral tulen varem.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rääkisin algusest peale asjadest ausalt. Minu iluopp oli pisut raskem ja ametlikult ongi taastumine u kuu. Reaalsuses läks 3 kuud kokku haiguslehel, kuna tekkisid tüsistused. Seda juba lähedaste ja töökaaslaste eest ei varja 🙂 Vabalt oleksin saanud veel ühe kuu kodus olla, aga kibelesin ise tööle.
Kui on kerged lõikused ja nö laua taga töö, siis vist ei räägikski. Võtaks puhkuse ja taastuks sel ajal. Pärast räägiks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina läksin kaks nädalat pärast ninaoppi tööle. Nina oli küll natuke paistes, aga sinikad jne kadunud. Kuna ta oli siiski palju parem kui enne, siis keegi midagi aru ei saanud.

Siis oli küll eriti mõttekas op, kui keegi aru ei saanud, et midagi teisiti oleks. 😀

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Inimesed ei saagi aru, mis täpselt teisiti on. Näevad ainult, et keegi näeb parem välja, aga mis on muutunud, nad aru ei saa. Mu ema tegi näo ringlõikuse, võttis ka puhkuse selle jaoks ja tegi uue soengu väljailmumise ajaks. Inimesed kiitsid, et näed pärast puhkust nii puhanud välja, aga operatsiooni ei kahtlustanud keegi. Vaata kasvõi Perekooli kommentaare. Kiidetakse staare, kes on 50, aga näevad välja 20 aastat nooremad, et küll on head geenid ja ju siis on paar süsti teinud või kosmeetiku juures käinud. Tegelikkuses vaid nii väheste protseduuridega 20 aastat nooremat tulemust ei saa, tehtud on palju rohkem protseduure. Samas on levinud arvamus, et kõik iluoperatsiooni tegijad on moondunud nägudega plastiknaised. Kõik need arvamused on valed. Hästi tehtud iluoperatsioon polegi asjatundmatule silmale märgatav, lihtsalt inimene näeb hea välja.

Toon ka näite. Kas oled tähele pannud, et väga paljud staarid on ninaopi teinud. Ilmselt mitte. See tuleb välja vaid vanu pilte kõrvutades. Näiteks Mai Palling. Tema nina oli kunagi ikka päris suur. Pärast oppi muutus palju kaunimaks. Aga kui paljud seda muutust tähele on pannud, mitte paljud.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 30.10 21:32; 31.10 13:40; 02.11 00:25; 13.11 19:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes oskab eestis teha häid ninaoppe?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes oskab eestis teha häid ninaoppe?

Luht, Kasenõmm, Saarts.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 30.10 21:32; 31.10 13:40; 02.11 00:25; 13.11 19:01;
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Ilu Ilulõikusest taastumine