Esileht Ilu ja tervis Ilunipid, mis teie peal töötavad

Näitan 9 postitust - vahemik 31 kuni 39 (kokku 39 )

Teema: Ilunipid, mis teie peal töötavad

Postitas:

erinevad iluõlid – mulle ei meeldi juba ammu näokreeme ja ihupiimasid kasutada. Pure Skin Food on uus lemmik: https://purecosmetics.ee/toode/pure-skin-food-uuenduslik-iluoli-kuivale-kupsele-nahale-30ml/

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.01 18:33; 03.03 20:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Leidsin maski, mis sobib minu aknelisele, samas tundlikule, otsaees rasusele ja põskede peal tugeva rosaatseaga nahale- kurkum. Välja näeb see mask lihtsalt ülinaljakas, aga mõjub, kahe maskitamise korraga on punnid ja mustad täpid peaaegu kadunud, teen 1-2x nädalas. Lihtsalt sega tl kookosõli ja 1tl kurkumipulbrit ja mätsi näole (raip teeb kohutavaid plekke, mis elus enam ära ei tule, niiet oleks hea kanda vanu ja/või tumedaid rõivaid). Võib panna ka silma ümber, eemaldab tumedaid varje silma alt. Hoia u 10 min või rohkem, eemaldamiseks kasta vana käterätt sooja vette, vääna kuivaks ja pühi mask näolt. Kui näonahk kergelt kollakas jääb, siis see läheb varsti üle.
Sama segu sobib hammaste pesuks valgendamise eesmärgil- harja hambaharjaga (ka vana, sest hambahari läheb kollaseks!) nagu tavaliselt ja siis hoia seda segu suus 5 minutit.

Mina segasin kookosõli ja kurkumi kokku ja kallasin väiksesse purki, siis ei pea kogu aeg seda uuesti segama, võtad lihtsalt näppudega või hambaharja peale. Tundus märgatavalt valgem küll. Kuna kurkum on põletikuvastane ja kookosõli on seene/bakteritevastane, siis sobib see segu ka nt igemepõletiku loodusraviks. Kurkumimaski kiidetakse üheks loodusraviks rosaatsea puhul, aga kuna tegu on väga kangekaelse asjaga, millel õieti ravi pole (mulle pole mingid IPLid ja muud muffigi teinud, nahaarsti ravimid ammugi), aga paha ta ei tee, kuperoosale peaks küll hästi mõjuma.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.12 15:39; 15.02 08:28; 17.03 18:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

õige unerežiim

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.01 18:33; 03.03 20:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kammin juukseid hoopis vahetult enne pea pesemist, siis pole järgmine kord kammimisel probleemi. Märgade juuste kammimine pidavat neid kahjustama ja peale pesu kammides on neid raske pusast lahti saada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Märgade juuste kammimine pidavat neid kahjustama ja peale pesu kammides on neid raske pusast lahti saada.

Siis on sul sobimatud pesemistooted. Mul on poolde selga keskmiselt paksud juuksed ja niisutavate šampoonide-palsamitega pestes on märjad juuksed väga kergesti kammitavad. Küll aga mõne volüümitootega pestes olen saanud tõelise takupuntra.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Leidsin maski, mis sobib minu aknelisele, samas tundlikule, otsaees rasusele ja põskede peal tugeva rosaatseaga nahale- kurkum. Välja näeb see mask lihtsalt ülinaljakas, aga mõjub, kahe maskitamise korraga on punnid ja mustad täpid peaaegu kadunud, teen 1-2x nädalas. Lihtsalt sega tl kookosõli ja 1tl kurkumipulbrit ja mätsi näole (raip teeb kohutavaid plekke, mis elus enam ära ei tule, niiet oleks hea kanda vanu ja/või tumedaid rõivaid). Võib panna ka silma ümber, eemaldab tumedaid varje silma alt. Hoia u 10 min või rohkem, eemaldamiseks kasta vana käterätt sooja vette, vääna kuivaks ja pühi mask näolt. Kui näonahk kergelt kollakas jääb, siis see läheb varsti üle.
Sama segu sobib hammaste pesuks valgendamise eesmärgil- harja hambaharjaga (ka vana, sest hambahari läheb kollaseks!) nagu tavaliselt ja siis hoia seda segu suus 5 minutit.

Mina segasin kookosõli ja kurkumi kokku ja kallasin väiksesse purki, siis ei pea kogu aeg seda uuesti segama, võtad lihtsalt näppudega või hambaharja peale. Tundus märgatavalt valgem küll. Kuna kurkum on põletikuvastane ja kookosõli on seene/bakteritevastane, siis sobib see segu ka nt igemepõletiku loodusraviks. Kurkumimaski kiidetakse üheks loodusraviks rosaatsea puhul, aga kuna tegu on väga kangekaelse asjaga, millel õieti ravi pole (mulle pole mingid IPLid ja muud muffigi teinud, nahaarsti ravimid ammugi), aga paha ta ei tee, kuperoosale peaks küll hästi mõjuma.

Kas kasutad näole määrides kindaid? Nii palju kui olen kurkumiga kokku puutunud siis kätelt see värv naljalt ära ei tule?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas kasutad näole määrides kindaid? Nii palju kui olen kurkumiga kokku puutunud siis kätelt see värv naljalt ära ei tule?

mõtlesin sama. ja kuidas see näo pealt veel ära tuleb?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.10 16:56; 15.03 23:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mõtlesin sama. ja kuidas see näo pealt veel ära tuleb?

Nüüd kui väljas käies kedagi kollase näoga näete, siis teate, et Perekoolikas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See kardetavasti oleneb ka kurkumist, minu oma ei jäänud ei käte ega näo külge, aga tehke igaks juhuks nt täna õhtul, et kohe t66leminekut ei oleks. Youtubes oli sarnase maski juures küll kogemused, et näost kollaseks jäid preilnad natukeseks ajaks. Võtsin maha sooja vette kastetud (vana!) käterätikuga, see rätik on küll pärast seda suht prügikastikaup.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.12 15:39; 15.02 08:28; 17.03 18:32;
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 31 kuni 39 (kokku 39 )


Esileht Ilu ja tervis Ilunipid, mis teie peal töötavad

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.