Esileht Pereelu ja suhted Ilus tunne

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Ilus tunne

Postitas:

Kindlasti rohkelt miinuseid saav teemaalgatus aga tahtsin oma õnne jagada. Ma olen armunud ja see on nii kuradi hea tunne! N 34

+11
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti rohkelt miinuseid saav teemaalgatus aga tahtsin oma õnne jagada. Ma olen armunud ja see on nii kuradi hea tunne! N 34

Ma olin kah kunagi armunud ja siis tegin omale worldi nimekirja asjadest, miks ta lahe on.
Praegu lugedes, ooopandaaa.

Kus sinu nimekiri on?

+9
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.04 16:00; 21.04 16:18; 21.04 21:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis nii armunud inimest miinused häirivad, et neid mainida vaja on?

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis nii armunud inimest miinused häirivad, et neid mainida vaja on?

Sest meil proua IRW on teinud eelnevalt päris palju petteteemasid oma eluaegse armastuse ja hoolimise kohta.
Miks ta seda teinud on, küsi temalt.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.04 16:00; 21.04 16:18; 21.04 21:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti rohkelt miinuseid saav teemaalgatus aga tahtsin oma õnne jagada. Ma olen armunud ja see on nii kuradi hea tunne! N 34

Armusid transvestiiti, no palju õnne siis. N18

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti rohkelt miinuseid saav teemaalgatus aga tahtsin oma õnne jagada. Ma olen armunud ja see on nii kuradi hea tunne! N 34

Armusid transvestiiti, no palju õnne siis. N18

Kust võtad?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.04 19:05; 22.04 20:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kust võtad?

No tahtis alt kinni võtta, aga selgus, et ära lõigatud.
Mis siin targutada?

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.04 16:00; 21.04 16:18; 21.04 21:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen armunud ja see on nii kuradi hea tunne!

Tore, soovin õnne!
Kuigi mulle armumise tunne ise meeldib – nii tore on olla elevil ja näha maailma veidi teise nurga alt, avastada uusi värve oma elus jne, siis minu jaoks toob armumine kaasa ka tohutu enesekriitika ja eneseanalüüsi, mis teeb elu üsna raskeks. Tahaks olla ju kõige-kõige, eriti selle jaoks, kellesse oled armunud, aga kõik puudujäägid on kui suurendusklaasi läbi enda jaoks näha. Selle hea külg on see, et motiveerib enda paremaid külgi arendama, halb külg see, et muudab väga ebakindlaks ja haavatavaks.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minult sellele õnnelikule armunule virtuaalne tordilõik peenel portselantaldrikul!
Olge õnnelikud! : )

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oo proua IRW on tagasi.
Käisid vahepeal Prosecovarusid täiendamas?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti rohkelt miinuseid saav teemaalgatus aga tahtsin oma õnne jagada. Ma olen armunud ja see on nii kuradi hea tunne! N 34

Mida sa nii kaua ootasid? Sinu vanusel naisel võiks juba olla minimaalselt 3 või 4 last. Millal sa täidad normi riigi ees? Iga Eesti naine peab sünnitama minimaalselt 3 last!

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida sa nii kaua ootasid? Sinu vanusel naisel võiks juba olla minimaalselt 3 või 4 last. Millal sa täidad normi riigi ees? Iga Eesti naine peab sünnitama minimaalselt 3 last!

A kui ma päris eestlane ei ole, siis ei pea?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kust võtad?

No tahtis alt kinni võtta, aga selgus, et ära lõigatud.

Mis siin targutada?

No transvestiitidel ei lõigata midagi ära, nemad vahetavad ainult riideid. Transseksuaalidega ajasid segamini?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.04 19:05; 22.04 20:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

nii tore

_

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti rohkelt miinuseid saav teemaalgatus aga tahtsin oma õnne jagada. Ma olen armunud ja see on nii kuradi hea tunne! N 34

Mida sa nii kaua ootasid? Sinu vanusel naisel võiks juba olla minimaalselt 3 või 4 last. Millal sa täidad normi riigi ees? Iga Eesti naine peab sünnitama minimaalselt 3 last!

Jood või? Miks neid lapsi nii palju vaja on? Siia riiki, tõsiselt? Kui ise tahad vireleda, anna minna, aga ära otsusta teiste eest.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti rohkelt miinuseid saav teemaalgatus aga tahtsin oma õnne jagada. Ma olen armunud ja see on nii kuradi hea tunne!

Ahahh!

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti rohkelt miinuseid saav teemaalgatus aga tahtsin oma õnne jagada. Ma olen armunud ja see on nii kuradi hea tunne! N 34

Mida sa nii kaua ootasid? Sinu vanusel naisel võiks juba olla minimaalselt 3 või 4 last. Millal sa täidad normi riigi ees? Iga Eesti naine peab sünnitama minimaalselt 3 last!

Ega laste saamiseks ole vaja armuda. Piisab ka kohusetundest riigi, mehe ja jumala ees.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Pereelu ja suhted Ilus tunne

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.