Esileht Pereelu ja suhted Ilusad poja sõbrad

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 46 )

Teema: Ilusad poja sõbrad

Postitas:

Kas kellegil pojal on veel hästi kenad sõbrad? No tõsiselt toredad ja hoolivad kutid..

16-18 aastased poisid tunduvad üldse rõõmsad ja ei ole elus nii kibestunud 🙂 jagage

+7
-26
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 30.05 01:06; 30.05 18:52; 30.05 19:28; 31.05 09:39; 31.05 19:49; 23.06 04:10; 24.06 13:02; 10.08 00:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ongi toredad ja rõõmsad poisid, aga kui poisi ema poja sõpru ilase pilguga salaja piidleb ja neid kenaks peab, on see küll suhteliselt jõle. Loodan, et mu poja sõprade emade seas selliseid pole. Kunagi oli mul peika, kes mulle kogu aeg rääkis, millised ilusad pruudid on ta 18 aastasel pojal. Järjekordne tüdruk oli mehe sõnul nagu modell ja tema tundus nende pruutide üle suuremas vaimustuses olevat kui poeg ise. Vastik oli seda kuulata.

+45
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.05 08:17; 30.05 22:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pojal on väga toredad sõbrad, asjalikud, sportlikud – aga ilusad?  Hm, peaks ka väheke pervoks, kui hakkasin poisse sellise pilguga vaatama.

+18
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Himustad alaealisi?

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pojal on väga toredad sõbrad, asjalikud, sportlikud – aga ilusad? Hm, peaks ka väheke pervoks, kui hakkasin poisse sellise pilguga vaatama.

Ja kui näed ilusat naist, pead ennast lesbiks? Kui kummaline suhtumine. Mina märkan küll laste sõprade seas nii ilusaid poisse kui ilusaid tüdrukuid.

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alaealisi? 18 ei ole alaealine.

Ja tõesti ilusat poissi on ju hea vaadata, nad on veel trimmis ja  hästi viisakad 🙂 Ju ma olen selles paadis siis üksi.

+12
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 30.05 01:06; 30.05 18:52; 30.05 19:28; 31.05 09:39; 31.05 19:49; 23.06 04:10; 24.06 13:02; 10.08 00:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle ka meeldivad noored poisid, mis seal siis kohe pervoks pidada. Ega ma ju nendega seksida ei taha. Pigem meenub enda noorus ja oma mees kui olime noored ja see kõik oli nii loomulik, et ei osanudki tähele panna. Selles vanuses, ca 16-22 on nad kõik juba üsna mehe mõõtu, aga keegi (enamus) pole veel paksuks läinud ja vinguma hakanud. Ja libiido on laes. Tahaks korraks tagasi seda aega kui mu mees oli 19, kell oli 2 öösel ja ta kihutas jalgrattal välgukiirusel lähimasse bensiinijaama ja tagasi, et kondoome juurde tuua ????
Mul on praegu ka mees vormis ja libiido korras, aga noorusel on ikka mingi süütu võlu, mis toredaid noori vaadates taas meelde tuleb.

+21
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle ka meeldivad noored poisid, mis seal siis kohe pervoks pidada. Ega ma ju nendega seksida ei taha. Pigem meenub enda noorus ja oma mees kui olime noored ja see kõik oli nii loomulik, et ei osanudki tähele panna. Selles vanuses, ca 16-22 on nad kõik juba üsna mehe mõõtu, aga keegi (enamus) pole veel paksuks läinud ja vinguma hakanud. Ja libiido on laes. Tahaks korraks tagasi seda aega kui mu mees oli 19, kell oli 2 öösel ja ta kihutas jalgrattal välgukiirusel lähimasse bensiinijaama ja tagasi, et kondoome juurde tuua ????

Mul on praegu ka mees vormis ja libiido korras, aga noorusel on ikka mingi süütu võlu, mis toredaid noori vaadates taas meelde tuleb.

Täpselt minu mõtted…

Ja kui nad külas käivad on nad nii viisakad ja kuumad…tõesti ilus vaadata 🙂 trennikutid ka enamus.

+6
-13
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 30.05 01:06; 30.05 18:52; 30.05 19:28; 31.05 09:39; 31.05 19:49; 23.06 04:10; 24.06 13:02; 10.08 00:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tõesti ilus vaadata ???? trennikutid ka enamus.

Tunnista ausalt TA, et sul ei oleks midagi selle vastu, kui mõni nendest kuumadest kuttidest sulle “ära sätib”?

+9
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 30.05 21:11; 31.05 21:00; 19.06 14:09; 24.06 23:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks ta nii ole jh. Nii tore on kohe kui poeg sõbrad koju veab. Itsitan, teen noortenalju, edvistan ja toon noortele külmkapist värskendust. Kedagi ei häiri. Ega siis kohe suguühtesse astuma ei pea ja pervert olema.

+5
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei. 18-aastasi vaatasin viimati siis kui ise 17-18 olin. See oli ammu aega tagasi, seega ei.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks ta nii ole jh. Nii tore on kohe kui poeg sõbrad koju veab. Itsitan, teen noortenalju, edvistan ja toon noortele külmkapist värskendust. Kedagi ei häiri. Ega siis kohe suguühtesse astuma ei pea ja pervert olema.

Päris jube, kui kellegi ema end ka seltskonda topib ja edvistama ja itsitama kukub. Ma mäletan enda nooruspõlvest, et neid sõbrannade isasid, kes mingeid oma nalju viskasid, sõprust püüdsid sobitada ja ka vist oma arust natuke flirtisid, neid ikka oli. Tekitasid täielikku vastumeelsust, kuigi üritasin viisakas olla.

+27
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.05 08:17; 30.05 22:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tõesti ilus vaadata ???? trennikutid ka enamus.

Tunnista ausalt TA, et sul ei oleks midagi selle vastu, kui mõni nendest kuumadest kuttidest sulle “ära sätib”?

Seks noore kutiga? iga kell

+4
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 30.05 01:06; 30.05 18:52; 30.05 19:28; 31.05 09:39; 31.05 19:49; 23.06 04:10; 24.06 13:02; 10.08 00:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Himustad alaealisi?

Eestlased on ikka jube vingatsid ja vist sellepärast, et on palju mingisuguseid äärmuslikke puritaane. Kui kiidad kedagi = tahad suguühtesse astuda! Hullem veel, kui peaks kellegagi rääkima või kellelegi naeratama = raudselt armukesed! Naeratad kellelegi ja natuke võibolla flirdid = riputad end kaela.

+17
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilusaid noori poisse vaadates tekib selline unelm, et tahaks ise ka olla jälle sama noor. Mitte et see noor poiss mind “ära sätiks” minu praeguses vanuses. 🙂 Ikka see on tore selle mõtte juures, et mina olin ka kunagi noor ja sebisin taoliste noorte kuttidega. Tore sellele tagasi mõelda, kui vaatad tänaseid noori.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina oleksin küll väga mures, kui mu poja sõbrad oleksid silmapaistvalt “ilusad poisid”.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahaks korraks tagasi seda aega kui mu mees oli 19, kell oli 2 öösel ja ta kihutas jalgrattal välgukiirusel lähimasse bensiinijaama ja tagasi, et kondoome juurde tuua ???? Mul on praegu ka mees vormis ja libiido korras, aga noorusel on ikka mingi süütu võlu, mis toredaid noori vaadates taas meelde tuleb.

ma ca 50 aastase mehena olen väga tänulik loodusele, et ma enam ei viitsiks küll mingi tühise tonksu eesmärgil kell 2 öösel kuhugi kilomeetrite kaugusele kantosse ostma vändata…lõpuks ometi ma suudan iseseisvalt oma tegude üle otsustada, mitte mingi kiimaline testosteroonist läbiimbunud sugutung ei tee seda minu eest

+21
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hehe, eelmine vastaja mees 50 a. illustreeris ära, mismoodi mees ajaga muutub.

See on muidugi täiesti normaalne, aga just täpselt see uljus, agarus ja vahest ka kiim ehk hormoonid on need, mis noored poisid nii atraktiivseks ja teistsuguseks teeb kui neid vanemate meestega võrrelda.

Kuigi mu enda mees vist põrutaks ka praegu 40+ vanuses rattaga kondoome ostma kui meil neid vaja läheks. Mulle meeldib, et ta endiselt palju seksi tahab.

+7
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Stringides või minis igastahes nende ees olla ei tohi 😀

+3
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 30.05 01:06; 30.05 18:52; 30.05 19:28; 31.05 09:39; 31.05 19:49; 23.06 04:10; 24.06 13:02; 10.08 00:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilusaid noori poisse vaadates tekib selline unelm, et tahaks ise ka olla jälle sama noor. Mitte et see noor poiss mind “ära sätiks” minu praeguses vanuses

Õige oleks keeleliselt “mitte et see noor poiss mulle ära sätiks”. Sa vist päris hästi ei taipa, mida see väljend tähendab?

+4
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 30.05 21:11; 31.05 21:00; 19.06 14:09; 24.06 23:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

toredaid, ilusaid, hakkajaid noori inimesi vaadates on mul heameel, et selline põlvkond on peale kasvamas. saab kindla südamega pensioni  maksmise nende kätesse usaldada.

mingeid nilbeid mõtteid küll pähe ei tule. mul pole kalduvust perverssustele.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina päris sellise pilguga ei vaata, et noored kuumad või seksikad on, aga ilu hakkab ikka silma. Mõnel on väga ilusad juuksed, mõnel kena näolapp. Silm kohe puhkab ilusate inimeste peal, olgu nad noored või vanad ning soost hoolimata.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks ta nii ole jh. Nii tore on kohe kui poeg sõbrad koju veab. Itsitan, teen noortenalju, edvistan ja toon noortele külmkapist värskendust. Kedagi ei häiri. Ega siis kohe suguühtesse astuma ei pea ja pervert olema.

Edvistan, itsitan, teen noortenalju, kulla inimene sa oled noorte silmis täielik kloun. Paistad välja nagu tobe kliimas vanamoor noorte silmis, kes üritab juube popp ja noortepärane olla. Võid kindel olla, et Sind peetakse opakaks

+11
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.

Haige, kiimas mutt, kes oma lapse sõpru sellise pilguga vaatab.

+4
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.06 12:05; 04.06 12:06; 24.06 10:01;
To report this post you need to login first.

Eks ta nii ole jh. Nii tore on kohe kui poeg sõbrad koju veab. Itsitan, teen noortenalju, edvistan ja toon noortele külmkapist värskendust. Kedagi ei häiri. Ega siis kohe suguühtesse astuma ei pea ja pervert olema.

Lapsel on raudselt piinlik ema infantiilse käitumise üle!

+11
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.06 12:05; 04.06 12:06; 24.06 10:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks ta nii ole jh. Nii tore on kohe kui poeg sõbrad koju veab. Itsitan, teen noortenalju, edvistan ja toon noortele külmkapist värskendust. Kedagi ei häiri. Ega siis kohe suguühtesse astuma ei pea ja pervert olema.

Päris piinlik…

Poja sõpradest 30a vanem naisterahvas võiks siiski väärikalt ja endast lugupidavalt käituda. Usu mind, siis peavad teised ka sinust rohkem lugu.

 

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks ta nii ole jh. Nii tore on kohe kui poeg sõbrad koju veab. Itsitan, teen noortenalju, edvistan ja toon noortele külmkapist värskendust. Kedagi ei häiri. Ega siis kohe suguühtesse astuma ei pea ja pervert olema.

Päris jube, kui kellegi ema end ka seltskonda topib ja edvistama ja itsitama kukub. Ma mäletan enda nooruspõlvest, et neid sõbrannade isasid, kes mingeid oma nalju viskasid, sõprust püüdsid sobitada ja ka vist oma arust natuke flirtisid, neid ikka oli. Tekitasid täielikku vastumeelsust, kuigi üritasin viisakas olla.

Miks sa arvad, et ema ennast ise seltskonda topib? Minu poeg ja poja sõbrad kutsuvad mind tihtipeale ise oma seltskonda. Nad küll juba mitmed peredega 30+ ka.

Olen nendega alati lähedane olnud ja kogu kamba poisid nagu oma lapsed mulle. Arutanud maailmaasju, grillinud ja tšillinud ja nalja visanud.

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nad küll juba mitmed peredega 30+ ka.

TA rääkis muidu 16-19 poistest.
Kuidas need sinu 30+ abielumehed teemasse puutuvad, on küll arusaamatu.

+8
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.06 12:11; 19.06 14:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loomulikult jääb silm peale.
Noor treenitud keha on parim. Erektsioon on lõputu, riist nii kõva, et läheb läbi pesu kui enne ei jõua ära võtta. Voodis innukad ja õppimishuvilised.

Areng erinev kuid küllalt ka neid kes on laiema silmaringiga kui kaks korda vanemad. 18 on ju täiskasvanu.

+7
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.06 12:58; 23.06 07:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Erektsioon on lõputu, riist nii kõva, et läheb läbi pesu kui enne ei jõua ära võtta.

Minu kogemus. Jõuad vaevu aluspüksid ära võtta ja jalad veidi harki ajada, kui noor kutt ongi sul juba sees. Teeb kolm korda jõnksat jõnksat ja juba tunned, kuidas kuum juga sinu sisse purskub. Ega selles nüüd midagi mõnusat ei ole. Kõik saab liiga kiiresti läbi, aga noorte meeste värk, neil ei ole tavaliselt “pikka pidamist”, nagu vanematel meestel.

+9
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 30.05 21:11; 31.05 21:00; 19.06 14:09; 24.06 23:30;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 46 )


Esileht Pereelu ja suhted Ilusad poja sõbrad