Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Imelik tsükkel see kuu või tervise häda?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Imelik tsükkel see kuu või tervise häda?

Postitas:

Otsin erinevaid arvamusi, mis võib sellise tsükli alljärgneva kirjelduse järgi kujundada.
Olen 37. Rasestuda ei plaani kuna lapsi juba on, kuid kui peaks tulema on tore üllatus. Kuutsükkel on mul kellavärk ja kestab 32 päev. Algab see 1 päevase määrimisega (hoiatab nö ette et järgmine päeva hakkavad päevad) ja siis juba 3-4 verist päeva ja 2 viimast siis määrib jälle. See kuu sai kaitsevahendita vahekorras olla kusagil 3 päeva enne ovulatsiooni. Ovulatsioon toimus (?) seda arvan kuna oli ovulatsiooni valu ja järgmisel päeval peale seda valu oli läbipaistev munavalge voolus. 5 päeva peale seda tuli wc paberile pühkides (3 erineval korral) helepruunikat voolust. Arvasin eelneva kogemuse põhjal et äkki pesastumine. Jäin siis ootele mis kuu lõpp toob. Kuu lõpp üllatas üldse. Peale OV-d jäi kõhus torkima ja ärkasin iga öö kell 4 ootamatult üles, sest uni kadus ära. Küll nägin unenägusid küll lihtsalt lambist ärkasin. Nii tugev sisetunne oli, et olen rase. Tegin ühe testi 5 päeva enne päevi. Üks test näitas valepositiivset (tundlikkusega 10) teine (tundlikkusega 6,5) oli negatiivne.
11 päeva peale OV-d hakkas õrnalt määrima pruunikat ja heleroosat. Koos ja segamini. Siis pidurdus. Arvasin, et pesastumine. Määris 3 päeva nii ja täna hakkasid siis päris päevad. Samas tunne on ikka selline nigel, et olen väsinud (ei kujuta seda ette sest olin kurnatud ja tõesti magasin täna ka).
Kas peaksin muretsema mingi haiguse pärast? Emakakaela sõeluuringus käisin aasta tagasi siis oli kõik korras. Mida veel võiks karta? Selline määrimine teeb muret, rasestuda ei plaani otseselt. Või hakkab juba menopaus tekkima?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.07 20:09; 26.07 20:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma sind kahjuks aidata ei oska, aga küsiks hoopis, et kust neid RT saab, mille tundlikus 6,5 on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma sind kahjuks aidata ei oska, aga küsiks hoopis, et kust neid RT saab, mille tundlikus 6,5 on?

Mina ostsin näiteks Amazon.co.uk-st, First Response.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jaa, kiirtestid.ee seal pane otsingusse first response rasedustestid 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.07 20:09; 26.07 20:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ju sa ikka veidi soovid rasestuda, kui seksid enne OVd kaitsevahendita.

Testidest- pigem esineb valenegatiivseid kui valepositiivseid. Kahtlustan, et oli pesastumiskatse, mis ei jäänud pysima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav, et sa rasestuda mittesoovijana nii kangesti oma ov, ov aegseid seksikordi enne ja pärast arvestatud, voolusi jms silmas pead ja tead. Kui inimene rasestuda ei kavatse, tavaliselt neid märke nii hoolsalt ei jälgita.
Niisiis, hakkasid sul päevad õigel ajal? Rasedustest on hetkel negatiivne? Mis küsimus siis veel on? Sa pole rase. VÕIS olla rasestumine ja pesastumine, mis lõpuni ei arenenud, aga mis sellest enam. Ülejäänu on vist see, et sa kujutad ennast rasedana juba ette, siin nimetatakse seda “peast rase”. Paljud pikemalt rasestuda soovijad on mõnikord seda “nüüd olen küll rase!” olukorda kogenud, kus tunnused nagu on igasuguseid, aga mida pole, on tegelik rasedus. Kui sa tõepoolest uut last tahad, siis võiks selle selgeks mõelda ja rääkida, mitte etendada “uups, juhtus, ei mina tea, kuidas!” ühel hetkel, kui vahendeid ei kasuta ja testid tõepoolest positiivsed on.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Imelik tsükkel see kuu või tervise häda?