Esileht Imetamine Imetamise ajal juuste värvimine poevärvidega

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Imetamise ajal juuste värvimine poevärvidega

Postitas:

Nonii naised. Olen pärit väiksest kohast ja juuksureid on meil siin ainult 1. Järgmine lähim juuksur on 96km kaugusel. Ma olen alati kiiresti juuksurisse aja saanud, vahel juba samaks päevaks, aga hiljemalt 2 päeva jooksul olen alati löögile saanud. Helistasin täna, et oleks vaja neljapäevaks aeg saada, sest vaja pulma minna aga oh üllatust, pole aega anda, sest ajad täis. Palju pulmi ja suvi, lühemad tööpäevad. Mõtlesin, et värvin poevärvidega juuksed ära, sest värv on juba päris palju väljakasvanud ja sellise soenguga ei saa küll kuhugi minna. Hakkasin mõtlema, et kas see tegevus on ikka ohutu? Kas see võib beebile halvasti mõjuda? Millised poevärvid oleksid võimalikult ohutud? Või peaks ikka üritama linna juuksurisse aega saada? Samas kas ma sealgi nii kiiresti löögile saaksin?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa just ei käi salongis, mis kaljukindlalt kasutab ainult looduskosmeetikat, sh on kindel, et see looduskosmeetika on ka ohutu (kõik looduslik ei ole ohutu;), siis ei ole mingit vahet, kas värvid “poe”värviga või värvib salongis keegi.

tegelikult kasutavad nad samade tootjate tooteid ju (ok, võibolla erinevad ka, aga põhimõte on sama – samad, kes teevad salongidele, teevad ka poodi) – lihtsalt nad segavad ise täpselt paraja koguse värvi kokku, samas kui poest ostad etteantud koguse. See ongi erinevus.

Mina värvisin imetamise ajal.

Ma tegelikutl ei kujuta ette, et raseduse ja imetamise ajal käiksin kokku 2 aastat ringi hallitriibulisena….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa nt. blondeerid, siis juuksurid kasutavad ikka hoopis karmimat kraami, poevärvid on palju lahjemad.
Ja üleüldse- juuksevärvid ei imendu vereingesse. Kui see nii oleks, sureks kõik naised peale esimest juuksevärvimist. Värv ei jõua loomulikult ka rinnapiima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Poe-ja juuksurivärvid on ühtemoodi kahjulikud. Mida tumedam värv, seda hullem, sellest on ju palju kirjutatud. Imetamise aeg muidugi pole enam nii hull kui raseduse aeg. Mina värvin näiteks loodusliku hennaga. Raseduse ajal lasin juuksuril nii värvida (sünteetilise värviga), et ta ei paneks värvi otse peanahale, ka nii saab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.07 12:44; 21.07 13:15; 21.07 13:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa nt. blondeerid, siis juuksurid kasutavad ikka hoopis karmimat kraami, poevärvid on palju lahjemad.

Ja üleüldse- juuksevärvid ei imendu vereingesse. Kui see nii oleks, sureks kõik naised peale esimest juuksevärvimist. Värv ei jõua loomulikult ka rinnapiima.

Vastupidi, poevärvides näiteks blondidel on üldjuhul vesinik palju tugevam kui juuksur ise valiks. Kuna poevärvidel on välja töödeldud, et saada võimalikult ühesugune ja tugev tulemus, siis juuksur valib vesiniku (ja värvi peashoidmise aja) vastavalt vajadusele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vesinikperoksiid iseenesest pole ohtlik ega mürgine nahal. Tekitab vabu radikaale, kui sisse süüa või limaskestadele määrida. Juuksevärvides on ohtlikud hoopis muud ained. Kõige mürgisem on must värv.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.07 12:44; 21.07 13:15; 21.07 13:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://tervis.postimees.ee/276407/uuring-juuksevarvid-sisaldavad-paadivarvideski-keelatud-kemikaale

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.07 12:44; 21.07 13:15; 21.07 13:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vesinikperoksiid iseenesest pole ohtlik ega mürgine nahal. Tekitab vabu radikaale, kui sisse süüa või limaskestadele määrida. Juuksevärvides on ohtlikud hoopis muud ained. Kõige mürgisem on must värv.

selle asja nimi on ppd. tänapäeval on ka ilma ppd-ta värve.

ega sa emakat värvi?
muidugi võib raseduse ja imetamise ajal juukseid värvida.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina (ka imetan praegu) kasutan nt CHI ionic värvi, mis ei sisalda PPD-d ega ammoniaaki. Hakkab peale ja püsib väga hästi. Seda vist päris toidupoes ei müüda, aga internetipoodides küll. Teemaalagatajal muidugi juba pulmapidu ammu möödas 🙂 aga muidu julgen seda soovitada. See möks, millega värv tuleb kokku segada, tuleb eraldi juurde osta. Lisaks on olemas veel päris häid enam-vähem looduslikke juuksevärve. Ei mõtle hennat ega indigot, vaid lihtsalt selliseid, millest maksimaalselt kõik kahjulik ja mitte tingimata vajalik on välja jäetud. Võib otsida nt Lovertest, Prokosmeetikast, Tradehousist. Aga minu kogemus on selline, et need looduslikumad kipuvad siiski maha kuluma ajaga, mis pole tingimata halb, sest siis ei jää väljakasv niimoodi näha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Imetamine Imetamise ajal juuste värvimine poevärvidega

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.