Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Imetamise ajal ovulatsioon

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Imetamise ajal ovulatsioon

Postitas:

Mul laps 3-kuu vanune ja keha annab märku ovulatsioonist – torked, munavalgetaoline voolus paar päeva, täna on voolus “märjem.”
Olen 3 päeva testinud, aga päris positiivset pole saanud, kuid teine joon on kõrvale ilmunud heleda joonena. Eile oli väga õrn joon, täna juba tugevam. Päevi mul pole veel alanud.
Kas tõesti on oodata varsti ovulatsiooni/päevi või sünnitus on kehaga trikke tegema hakanud..
On kellelgi kogemusi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.01 13:42; 29.01 12:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rohkem testinud ei ole, kuigi sama voolus on siiani, ju aju saadab mingeid märke aga keha reageerib/ei reageeri.
Arsti juures käidud ja kõik pidi näitama nagu oleksin menopausis naine ehk ei mingit ovulatsiooni ja limaskest väga õhuke.
Ootan edasi seda aega, mil saaks.. 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.01 13:42; 29.01 12:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõige varem võivad sekretoorsed muutused endomeetriumis tekkida 44.sünnitusjärgsel päeval, seega ovulatsioon võib toimuda kõige varem 40.sünnitusjärgsel päeval. Rinnaga toitmisel ei teki ovulatsiooni ning endomeetriumi sekretoorseid muutusi tihti enne 4.sünnitusjärgset kuud. Rasestumise risk tõuseb märgatavalt, kui sünnitusest on möödunud rohkem kui kuus kuud, esimese
menstruatsiooni järgselt ning siis, kui rinnapiimale hakatakse lisaks andma lisatoitu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ootan edasi seda aega, mil saaks.. ????

Mida saaks? Tampooniga mässata? 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.06 11:02; 28.06 19:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimasele – Et saaks uut last proovida. Õnneks tampoone ei ole mitu aastat kasutanud.
Päevad hakkasid, kui laps oli 5-kuu vanune, 2 tsüklit on mul nüüd päevad olnud. Eelmine tsükkel sain OVtestile kaks rasvast triipu, see kuu veel ootan OVd. Kahjuks imetamine pärsib OVd või st tsükli teine pool on väga lühike.
Õnneks sain järgmiseks kuuks arstiaja arstile, kes tegeles minuga enne IVFi. Loodan et saan mingid vastused, vaadatakse UHga.
Ilmselt pean loobuma ikkagi varsti rinnapiimast, kuigi lapsele RPA ei meeldi. Lisatoitu olen andnud, aga kogused on väikesed et keha saaks nii öelda normaalselt toimida.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.06 12:21; 28.06 20:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimasele – Et saaks uut last proovida. Õnneks tampoone ei ole mitu aastat kasutanud.

Päevad hakkasid, kui laps oli 5-kuu vanune, 2 tsüklit on mul nüüd päevad olnud. Eelmine tsükkel sain OVtestile kaks rasvast triipu, see kuu veel ootan OVd. Kahjuks imetamine pärsib OVd või st tsükli teine pool on väga lühike.

Õnneks sain järgmiseks kuuks arstiaja arstile, kes tegeles minuga enne IVFi. Loodan et saan mingid vastused, vaadatakse UHga.

Ilmselt pean loobuma ikkagi varsti rinnapiimast, kuigi lapsele RPA ei meeldi. Lisatoitu olen andnud, aga kogused on väikesed et keha saaks nii öelda normaalselt toimida.

Oot miks sa rinnapiimast loobuma pead? Kui vana see laps on sul praegu siis, alla aasta ikka ju?
Mis põhjusel nii tuline kiire selle järgmise lapsega on, et esimese rinnaga toitmisest sellepärast loobuma peab?

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.06 19:30; 28.06 22:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Su laps on siis vaevu 7-kuune? Miks selle uue hakkamapanemisega NII kiire on? Ma saan aru, ivf ja puha, aga no anna natuke aega kehal taastuda ka! Vanemahüvitise pärast ei pea ka hakkama nüüd massiliselt “iiri kaksikuid” vorpima. Sul endal läheb liiga raskeks.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.06 11:02; 28.06 19:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina jäin kahel korral imetamise ajal rasedaks kui laps oli 1a8k ja 1a10k. Päevad käisid juba üle aasta.

Imetamisest ei tasu küll last seetõttu ilma jätta. Kindlasti mitte siis kui ta on alla aasta.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu varsti on alles aasta lõpus või uue alguses, väga kiire mul uue lapsega ei ole aga mida varem seda parem. Kontrolli peaks ikka minema, nii et seda ma ära ei jäta. Kui üldse IVFiga uuesti alustada, siis peab täiesti rinnapiimast loobunud olema, et ravimid lapse kehasse ei satuks.
Last ega lapsi VH pärast ei tee, olge mureta. Ma saaks ilma selleta ka hakkama. 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.06 12:21; 28.06 20:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen ka IVFikas, nii et olen kursis, et imetamisest tuleb ravimitega alustamise ajaks loobuda. Praegu on juunikuu ja sa räägid, et plaanid rasestumist aasta lõpus, aga lapse pead varsti võõrutama rinnapiimast.
Kui plaanid uut katset aasta lõppu, saad ju minimaalse soovitusliku aja kenasti täis imetada, miks siin mingist varsti loobumisest rääkida?

Keskendu ikka ühele lapsele ja tema vajadusetele korraga ja plaani uut rasedust selle järgi, et olemasoleva lapse vajadused esmalt kaetud oleks.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.06 19:30; 28.06 22:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul hakkasid päevad 6 nädalat peale sünnitust reguraalselt peale mõlemat beebit, imetasin lapsi mõlemat ca 16 kuud, teine radedus kui esimene laps oli 14 kuud vana tuli kenasti planeeritult. Esimese lapse ootele jäin tänu munajuhade läbipuhumisele ime läbi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina jäin lapseootele kuigi imetasin.Sain just 40 aastaseks ja mõtlesin, et ehk enam ei jää nii kergelt rasedaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Imetamise ajal ovulatsioon

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.