Esileht Koolilaps Inglise keele õpetajat 16 aastasele

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Inglise keele õpetajat 16 aastasele

Postitas:

Tallinnas, Nõmmel. Oleks huvitatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tallinnas, Nõmmel. Oleks huvitatud.

Võiksin pakkuda. Palun jäta kontakt ja kirjuta murest lähemalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nutiajastu lapsel on probleeme inglise keelega? Eks see on siis tugeva piiramise tulemus. Teine tulemus on vähene arvutikasutamisoskus.

0
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.02 07:35; 15.02 19:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nutiajastu lapsel on probleeme inglise keelega? Eks see on siis tugeva piiramise tulemus. Teine tulemus on vähene arvutikasutamisoskus.

Võimalus on ka lihtsalt ülikõva pea.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma siiralt siiralt loodan, et teil ilkujatel tekib elus olukord, mis teid paika paneb ja kohtate oma teel takistust ja raskust, mis ka teid sunnib abi otsima ning endasuguste ilkujatega rinda pistma. Muud targemat teha ei ole oma eluga, kui foorumis anonüümselt ilkuda? Kui vanad te olete? 12? Lambakari

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma siiralt siiralt loodan, et teil ilkujatel tekib elus olukord, mis teid paika paneb ja kohtate oma teel takistust ja raskust, mis ka teid sunnib abi otsima ning endasuguste ilkujatega rinda pistma. Muud targemat teha ei ole oma eluga, kui foorumis anonüümselt ilkuda? Kui vanad te olete? 12? Lambakari

Mis sul juhtus? Kes siin ilkus? Ma nentisin lihtsalt fakti, mida olen tuttavate puhul märkanud, et mida vähem nutiaega, seda kehvem inglise keel ja arvutikasutamise oskus.

Sinu äärmiselt ebameeldiva kommentaari kohta aga ütlen, et karma on aeglane, kuid õiglane. Küll ta sind kätte saab!

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.02 07:35; 15.02 19:51;
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Koolilaps Inglise keele õpetajat 16 aastasele